לא עדיין לא ילדתי לצערי הרב!

לא עדיין לא ילדתי לצערי הרב!

ביום ראשון בערב הוכנס בלון וזה ממש לא עזר זה עשה פתיחה של אצבע אחת בקושי ישנתי בלילה מהאי נוחות של הבלון לא שכאב לי או משהו הלוואי והיה כואב וצוואר הרחם היה נפתח! בבוקר שלחו אותי לחדרי לידה לקבל זירוז נוסף של פרופס - חומר שאמור לרכך את צוואר הרחם ליצור צירים ופתיחה אחרי 12 שעות מתישות במיוחד לא קרה כלום... אני מיואשת ומדוכאת כלום לא קורה ביקשתי ניתוח קיסרי אבל מכיוון שאני בעלת עודף משקל והבטן שלי נחשבת גדולה אז המנהלת מחלקה לא ממליצה אני יודעת שזאת לידה ראשונה וצריךך להיות סבלנים אבל אני ממש בדיכאון פשוט לא מסוגלת יותר אחרי השבוע ויום שאני כבר נמצאת פה באישפוז אני מאוכזבת מעצמי ומהגוף שלי .... אני עייפה נפשית ופיזית ואני לא רואה את האור בקצה המנהרה! גם אני רציתי לכתב שכבר ילדתי די זה פשוט נמאס לי אני כבר שבע 38+3 אין לי כוח לעוד יום בכלל ואני חייבת להמשיך בזירוזים כדי שיקרה משהו ככל הנראה היום שוב אני ינסה את הבלון בתקווה שיקרה משהו מועיל.

אוי מותק

באמת נשמע מתיש ומתסכל
אבל נו ... את כבר ממש שם, עוד קצת והיא תהיה בידיים שלך
תחזיקי מעמד! בהצלחה!

תומרונתם

New member
מנהל
../images/Emo24.gif../images/Emo201.gif

מה זה בלון בעצם? אצלי היו שני זירוזים: אחד עם PG (פרוסטוגלנדין, נדמה לי שקוראים לזה "נר"), ואחד עם סטריפינג. הסטריפינג לוקח בגדול, זה פשוט עושה צירים "רגילים" ופחות כואבים מהתרופות. אל תהיי מיואשת ומדוכאת... נכון שפה מרחוק קל להגיד את זה ואת שם יושבת וכוססת ציפורניים ומחכה ומצפה... אבל באמת - נסי לקחת את החלק הטוב והחיובי בכל זה. את בסוף, עברת הרבה, אבל הרוב מאחוריך! אל תתאכזבי מהגוף שלך... הוא עושה מה שפוקה מבקשת ממנו כרגע. הוא שומר אותה ונותן לה בית חם ואוהב. ושהיא תסמן לו שהיא רוצה לצאת, הוא יתן לה לצאת!

למעלה