לא מתעסקת

in bal1

Well-known member
למה היא לא יכולה? לא מכירה את אישתך אבל יכול להיות שדווקא אשה בגיל של אישתך יש לה הרבה יותר מה לתת מאשר לצעירות.

alongrin100

Well-known member
למה היא לא יכולה? לא מכירה את אישתך אבל יכול להיות שדווקא אשה בגיל של אישתך יש לה הרבה יותר מה לתת מאשר לצעירות.
אשתי שתחייה באמת אחת יחידה.
יוניקורנית אמיתית ויש לה המון מה להציע.
היא הסיבה העיקרית שבגידות נמצאות אצלי במקום די נמוך בסולם העדיפויות.

דקל נור*

Well-known member
אשה יוניקורן מאד מבוקשת בז'אנר ההצטרפות לזוגות. בטוח שלזה התכוונת?

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
יוניקורנית?הסבר בבקשה,,והיא מפנקת אותך באישה נוספת?שאפו אמיתית.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
התערבות, תחרות מה שאת רוצה.
בשביל תחרות הוגנת
גברים ונשים בגיל 50 פלוס, בלי טונות מייקאפ, צבע שיער, בוטוקס וניתוחים פלסטיים.
יודעת מה, רק כי את פולניה נחמדה אני אתן לך הנחה על צבע שיער.

ואפרופו גיל, לא נראה לי שלאייל גולן או רוני מאנה יש בעייה לתפוס פרגיות בנות 20 פלוס.
תגידי שזה בגלל התהילה והכסף?
אז כנראה שכסף ומעמד חברתי מחרמנים נשים יותר מאשר זין עומד.
לא דיברנו על רוני ואייל גולן,אל תסטה מהנושא,דיברנו על גילאי 50+ שלטענתך הנחרצת באופן גורף זה לרעת הנשים.

alongrin100

Well-known member
לא דיברנו על רוני ואייל גולן,אל תסטה מהנושא,דיברנו על גילאי 50+ שלטענתך הנחרצת באופן גורף זה לרעת הנשים.
נשמה לא אני המצאתי את האבולוציה.
מצידי, הייתי רוצה שנשים ישארו צעירות וסקסיות עד 120 ואפילו יותר.
לצערינו לטבע יש אג'נדה משלו.
הטבע תיכנת אותנו הגברים להמשך לנשים בשיא הפוריות שלהן לצרכי רביה והמשך קיום הגזע.
ואת הנשים צייד הטבע בכל הסממנים שגורמים לנו להמשך אליהם. עור מתוח, סומק בלחיים, חזה עומד וכו..
ומה לעשות שאשה שנולדת עם 1-2 מליון בייציות מאבדת עד גיל 30 יותר מ-90% מהן..
ואז בתקופת הבלות כשהיא פג תוקף, הטבע שולל ממנה את כל סממני הפוריות והיא הופכת להיות שקופה בשבילנו.

אז נכון שבעזרת תזונה, איפור ושאר פלאי הרפואה המודרנית אפשר להרוויח עוד כמה שנים...אבל בסופו של דבר זה מה שזה...

תחרות?התערבות?גברים/נשים נראים אותו הדבר אחרי 20שנה? יש לך גם עובדות בשטח על גברים שנראים גרוע בגיל 45+.. וסובלים מחוסר זיקפה?כתבתי באופן כללי ואתה כרגיל כותב באופן גורף,פשוט לא נכון,יש ויש.
אני מכירה נשים שבגיל 50נראות מעולה,גנטיקה מצויינת עם מודעות לגופן ויש שלא ובאותו משקל גם הרבה גברים.
כמה גברים אתה מכיר לקראת גיל 50 או פחות שאין להם כרס?כמו שכתבה דקל*נור,גנטיקה ועוד .
לי אין כרס... :rolleyes:

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אני להיפך. לא מתעסקת בדכ עם גרושים/רווקים. נראה לי שעל כאלה צריך לשים קונדום כפול. פגשתי לא מזמן גרוש, אחרי שנתיים וחצי שלא התראינו. נזכר בי פתאום. הלכתי לריוניון רק כדי להראות לו שהחכמתי מאז. היה טוב כצפוי. המנוול שמר על חזותו הרעננה. בהמשך הוא הודה שהוא מג'נגל בין 4 נשים. הוא לא זקוק לי.
ולמרות זאת-אבל היה טוב,,, כצפוי-ולכן זכרת לו את זה כי אחרת,אין מצב שהייתם נפגשים.
ובעצם,למה לא להפגש איתו עם הסקס טוב????
את באמת חושבת שגבר נשוי ",שומר את עצמו רק לך?

Ellis Murphy

Well-known member
ולמרות זאת-אבל היה טוב,,, כצפוי-ולכן זכרת לו את זה כי אחרת,אין מצב שהייתם נפגשים.
אני ראיתי גברים ונשים שנראים בערך 20 שנים יותר מהגיל הביולוגי שלהם אבל גם נשים שנראות... ללקק את האצבעות ולא רק.

Yakir4179

Well-known member
דקל תתפלאי יותר נוח לסמוך על פנוי נעים וזורם ולא על נשוי דו בארון או גיי פתאום שמזיין גם גברים מהצד!
נשואות נרתעות מפנויים, אלא אם הוא זכר אלפא , ומעדיפות נשואים, גם לי עושה חשק לחדש סטוצים וחבויות מהעבר ,גיליתי שגם בתקופות יובש עדיף למצוא אחרות ולא לחזור אחורה גם אם זה נעים וכו

Yakir4179

Well-known member
הלוואי עלי בת זוג שמתוך בחירה שלי וללא סטלה תצרף אישה למיטה , זה הכי מדליק שהכל יבוא ממנה בלי לחץ או שכנוע!
רק לא להיות בקטע של חילופי זוגות מלא , אחרת אני לא שם פשוט ..

למעלה