לא מצאתי מקום אחר

corrupt

New member
לא מצאתי מקום אחר

וזה הכי חשוב בארץ. אם תקראו בקובץ שצירפתי תראו את הפרטים במלואם. ואני יושב בבית וחושב לעצמי - "וואו! אם זה היה דוד שלי, איך אני הייתי מרגיש?!" הייתי משתגע... הייתי מתקשר לכל העולם, שולח אימיילים, מחדש קשרים ישנים, פשוט פותח חמ"ל בבית. אבל גם הייתי בוכה... יו כמה שהייתי בוכה... ובועט בדברים, ומרביץ לעצמי ולאחרים כמו ילד קטן. עכשיו... אני די בטוח שאת כל אלו משפחת לוי כבר עברה, ודפנה, הידידה שלי, שלא נראה לי שישנה בכלל בימים האחרונים - צריכה סוג של עזרה אחרונה. אז בקצרה- ביום שבת ייערכו חיפושים אחרי הדוד של דפנה - שמואל גינסברג. הוא נעלם כבר ביום שלישי. מחר (יום שבת) ייערכו חיפושים רגליים ואולי אף רכובים, אחריו! נפגשים בתחנת הרכבת של בית יהושע שלמי שלא יודע, היא באזור וינגייט ואבן יהודה. אתם פשוט צריכים להביא את עצמכם. להפיץ את זה הלאה גם נשמע לי כמו רעיון דחוף, טוב ולא קשה מדי - פשוט שלחו את הקובת לרשימה באאוטלוק או תדביקו בפורום שאתם נמצאם בו - אפילו אם עוד איש אחד יבוא זה יעשה את האפקט ויעזור פיזית. הבחורה כבר שבורה לגמרי... אפשר לתאר... אני רוצה לזכות לראות אותה מחייכת אולי בעתיד, עוד פעם או פעמיים. אז מחר, אני אוותר על השינה שלי ועל הגיטרה, ועל המחשב ועל הסרטים בשביל לעשות משהו קצת יותר משמעותי. צרו קשר עם המשפחה לפרטים ושאלות: דפנה - 052-4688686, שירה - 052-8595051, נדב- 052-3264269. או איתי, כי אני פרסמתי... גיא עמרני - 052-4822883.

למעלה