לא מספיק יוזם

אני מתלוננת רק על דבר אחד

היא מעמידה את עצמה בסיטואציה שבה היא נמצאת חצי עירומה, אם לא כמעט עירומה, ומתלוננת שהוא לא נוגע בה. תחשוב שאתה בחור בן 19 ואתה יודע שאם תיגע בה, לא תרצה להפסיק, וכנראה שאחרי זה תמצא את עצמך מאונן בשירותים, כי היא לא רוצה להגיע עד הסוף, וכנראה שהיא לא תרד לך או תעשה לך ביד. האם תיגע בה, או שלא תעשה שום דבר? טוב, אתה חרמן, אז לא נלך עליך ספציפית
(זה בסדר, אנחנו נמצאים באותה סירה
) אבל הנקודה היא, שבחורה לא תגיד שהיא עוד לא מוכנה לשכב מצד אחד, ומצד שני תסתובב בלבוש שממנו יש רק לשכב אח"כ, אם מתחילים להתגפף. וזה לא יפה!!!! אז אולי בשיקול שלו, לא להתחיל בכלל, כי אולי יהיה לו קשה לשלוט על עצמו, כי אולי לא בא לו להיות מגורה מינית ולשבת איתה בחדר כאילו לא קרה כלום. טיזריות שלא יוצאת ממנה שום דבר, בעיני היא דבר שאני לא רואה אותו בעין יפה.

Krishi

New member
אבל את שוב מעלה ספקולציות על בסיס כלום

את לא יודעת למה הוא לא עשה כלום, את וגם הוא לא יודעים אם היא הייתה מחליטה ללכת עד הסוף באותו רגע. אף אחד לא יודע כלום. זה לא שהיא סיפקה לנו יותר מדי מידע. אז למה ישר לצאת בהחלטות חורצות? אני גם מנסה להבין איפה ראית שהיא כתבה שהיא לא מוכנה עוד לשכב כי אני לא ראיתי אותה אומרת את זה. והכי חשוב, שוב, אולי שכחת איך זה להיות בתחילת ההתפתחות המינית אבל לא כל עירום מוביל בהכרח לסקס. יש מספיק דברים אחרים שאפשר לעשות שיהיו מספקים לא פחות. זה ממש לא "לבוש" שממנו יש רק לשכב אח"כ. גם בעיניי טיזריות שלא יוצא ממנה שום דבר לא נראית לי בעין יפה, בגלל זה אני לא מבין אותו למה הוא לא עושה עם זה משהו!! כל דבר! לא חייב להיות סקס! אבל משהו!! חחח...

Full of this

New member
נראה לי הספקת לשכוח

איך זה בימים הטובים של לפני איבוד הבתולים.. יש ימים שלבנים היה מספיק סתם לתפוס חזה, אולי קצת לגעת מעל התחתונים. יש ימים שדריי סקס זה עולם ומלואו.. אם שניהם בתולים הם עוד לא יודעים מה הם מפסידים ולכן לא הכל חייב להגיע לסקס.. מלשכב על המיטה עם חזיה ליד חבר שלך ממש לא חייבים להגיע לסקס, יש כל כך הרבה אופציות באמצע... הם יכולים אפילו סתם לשכב לראות טלויזיה בזמן שהוא משחק לה בחזה

אני אתייחס למה שכתבת על החזייה

אני לא יודעת ממתי התפיסה המקובלת הבלעדית היא להאיץ מ-0 ל-150 בשנייה, אבל יש דברים בחיים שמותר להם להתפתח לאט, ביניהם תשוקה. מה החטא הנורא בלשכב ליד בן זוגך בחזייה לפני הסקס הראשון? למה זה כל-כך מגונה בעינייך? למה זה לא לגיטימי כבר לראות, להציץ, להתלטף, להתנשק בלי שבהכרח זה יוביל לחדירה? היא צעירה וחסרת ניסיון. אל תזרקי עליה כבר את כל רגשות האשם כלפי הגבר האומלל עם כאבי הביצים. ניגון ישן ומשומש.

אני לא מאמינה בכאב ביצים../images/Emo13.gif

זו מזימה אחת גדולה של גברים. להיות בחזיה זה להתגרות בגורל. לשחק עם גפרורים זה אומר שאת מבינה שאת עלולה להשרף. את יכולה לכבות את הגפרור לפני, אבל בלהט הרגע את עשויה שלא לשים לב והאש תגיע עד אלייך. אז אין שום דבר רע להסתובב בחזיה, אבל כשאת יוצרת אצל הצד השני את התחושה שהוא רוצה יותר ואת עוצרת אותו כי לא מתאים לך, כל הסיטואציה הייתה יכולה להמנע. כשאישה יותר מבוגרת ומנוסה עושה כזה דבר, היא יודעת מה היא עושה, ואם לא היו לה כוונות לשכב, זו לא התנהגות הולמת בעיני.

broken mirror

New member
את רצינית?

אני בת 27 ואפשר להגדיר אותי כבוגרת ומנוסה (לפחות בהקשר עליו את מדברת
) ועדיין מספיק פעמים בתחילת קשר אני מגיעה למצבים של עירום חלקי שלא מוביל לסקס, השם ישמור. איך זה בדיוק טיזינג?! אז אם התחלתי להתמזמז עם הבחור אני חייבת ללכת "עד הסוף"? אחרת הייתי צריכה להחזיק אותו במרחק שני מטר? או שהורדת חולצה = חוזה לחדירה מלאה? זוג שהתחיל לצאת יכול להנות גם מסתם מגע, מזמוזים וכדומה בלי שום כוונות להמשך. ובמיוחד בקשרים ראשונים בחיים בהם לפעמים שלב המזמוזים מחזיק כמה חודשים (ולא כמה דייטים
)

את לא חייבת שום דבר

אבל אם יראו לך סוכריה, יבוא לך עליה, אבל לא יתנו לך אותה, איך תרגישי? אז מבחינתי ביודעין, אין מקום להתנהגות כזו.

broken mirror

New member
עדיף שלא יתנו לי אותה

זה טוב לדיאטה
אז כשאת יוצאת עם בחור מסוים, דייט ראשון-שני-שלישי-וואטאוור ואת עדיין לא רוצה לשכב איתו, מבחינתך "להתעסק" איתו פיזית זה טיזינג? מה כן בסדר? להתנשק? להתמזמז אבל עם בגדים? עד לאן אמורים להגיע לפני שכבר אין "דרך חזרה"? אני דווקא אוהבת את ההדרגתיות הזאת של להתקדם בשלבים בהתחלה ולהשאיר רצון לראות מה יקרה הלאה לפגישה הבאה
אני גם די בטוחה שהבחורים שיצאו איתי העדיפו להעביר את הזמן בהתמזמזות גם אם לא הלכנו עד הסוף מלשמור מרחק כל הערב..

Krishi

New member
לא הבנת כבר?

אצל הפרי האסור זה או כלום או ישר סקס. הייתי אומר שבמובן מסויים היא חלומות של כל גבר.

בסיטואציה של זוגיות מתחילה

כשנמצאים בערום חלקי רוצים ללכת על כל הקופה. כשכבר יותר מכירים אחד את השני, לא חייבים תמיד להגיע למיטה, אין את ה"דחיפות" הזו.

Krishi

New member
רוצים ללכת על כל הקופה גם כשנמצאים בלבוש מלא

לכמות הבגדים אין פה שום קשר. וגם לא לאורך הקשר. בכל מקרה, בין רצוי למצוי יש הבדל. הנקודה היא שכל אחד היה מסתפק בינתיים בכל שאר הדברים, לא חייבים ישר ללכת על כל הקופה. אני לא מבין מאיפה את מביאה את זה. אצלך היה נהוג שאם מתפשטים חלקית או מלא בתחילת קשר (ובתחילת חיי המין שלך באופן כללי) אז ישר חייבים לרוץ סקס? כי אם כן אז זה לא נכון. לא חייבים.

DC400

New member
רק מוכיח לי דבר אחד

יש לך עוד מה ללמוד על אנטומיה גברית . הכאב אגב, הוא לא באשכים . אבל נמאס להסביר את זה כל פעם מחדש.

בסדר אז אתם נשארים חרמנים

עם תחושת פספוס. זה עוד לא סיבה לשום דבר. גבר שמרגיש באי נוחות מינית לאחר מזמוז מוזמן לאונן את עצמו לדעת.

Orianna

New member
מה הקשר

"חרמנים עם תחושת פספוס"? זו לא תחושת פספוס, זו תחושת כאב. זה לא משתווה ללבישת חזיה (מה גם, אף אחד לא מכריח אותך). חבר שלי פעם הסביר לי שכשהוא לא גומר אז נוצרת הצטברות של דם ברקמות הספוגיות, מה שיוצר גודש ולחץ בערמונית וכתוצאה מכך בא הכאב הידוע (אל תתפסי אותי במילה, אני עדיין לא אורולוגית מומחית).

DC400

New member
משהו כזה

הכאב הוא באזור המפשעה-בטן תחתונה . שוב, לא באשכים עצמם. הרי כשאנחנו מגיעים למצב מסויים של חרמנות אצלנו המערכת גם מתחילה לתת בוסט לאזור הזה . ייצור מוגבר של תאי זרע וכולי.

ומה הקשר בין מחט לתחת

מה נשים אמורים לעשות עם האינפורמציה הזו, בין אם יש משהו בזה, ובין אם אין?

DC400

New member
אל תנסי להטות את הויכוח

איתי זה לא יילך ... העובדה היא שיש דבר כזה. בין אם א מאמינה בזה או לא . תם הויכוח . תעשי עם זה מה שבא לך .

למעלה