לא מושלם

נכון ששום דבר בעולם לא מושלם.
אך הרצון לטרוף את החיים ולהעיז לעשות דברים שמעולם לא עשיתי עם בת זוג התחילו לחלחל אלי.
וניסיתי, תאמנה לי שעשיתי כמעט הכל ועדיין זה בוער בי.
אז אם את אינטלגנטית. חכמה. מצחיקה. אוהבת את החיים. אוהבת להנות, לכייף, ולחוות חוויות מדהימות יחד. את מוזמנת להשאיר לי הודעה פרטית

מצטערת לומר לך (ואם אני טועה אז סליחה) אבל את נשמעת בערך כמו כל הבנות שרוצות להתנסות עם אעשה, שתיקח אותה להרפתקה שתסחוף אותך מהרגלים.
אז שאת תגידי סטופ, למעשה טוב לי בחיי אז תודה לך שלום וביי.
הפורום הזה לא נועד רק להכרויות ובטח ובטח לא לאותן נשים שרק רוצות להתנסות כי אמנם לך זה זיכרון מתוק מופלא, עוד וי בספר הדברים שיש לנסות אבל גילית
שאת מעדיפה גברים ומעולם לא היית שייכת להגדרה הכואבת שנקראת לסביות בארון נשואות לגבר .
מתי לעזאזל כל קוראות ספרי הארוטיקה
(שאני מכותביהן, טרם פרסמתי את ספרי שעובדת עליו קשות כבר שנים, שגם לכמותך יש חלקיק בספר) יפסיקו לדמיין שהחיים הם כמו בספר (למעט שלי שהוא כ6) או כמו בסרטים וסדרות? מתי תבינו שבחיים אין קאט והכל מתפוגג לו בהישמע הקלאק שמפיק הפלסטיק של הקאט.
כאן את משאירה אישה,שיכול להיות ששברת אצלה את האומץ שאזרה לחזור ךניות מי שהיא בסתרים אז לעולם לא תנסה שוב כי היא לא מבינה איפה היא טעתה בעוד את לא מבינה על מה הדרמה הרי כל העולם צריך ריגושים
נכון רק לא כזה שמשחק באנשים.
יש לי עליך רק בקשה אחת, בבקשה!
לפני שתצרי עם אישה קשר, שבי מול דפים
כן דפים בהם את תעשי רשימות
כמובן רק אחרי שתהיי עם עצמך כנה,
האם כלל חיי נמשכתי לנשים/התאהבתי באישה אבל בגלל הסטיגמה עליי,העבר וכמובן החברה התחתנתי עם גבר וכל חיי חייתי חיי הצגה. לבין התשובה שאת נמשכת לגברים אז זה לא כזה נורא, בין הגבר טוב אליך ומפרגן ובין אם מהסוג שמגרבץ, מפליץ ומהסוג של הדבע.
כן את נמשכת באיזו מקום לנשים כי אולי את דו מינית, אבל את בחרת בו כי נמשכת אליו ויש לכם חיים שלמים רגועים ועם ילדים אבל הספקות של מה ומי מכות בך נורא.

תביני יקרה שלי אני כותבת לך כדי לשמור על כל הנשים הכואבות כאן שמגיל קטן ידעו שהן לסביות אך נאלצו להתחתן אך גם כדי
לשמור ולהגן עליך תרתי משמע כי ההתפתחות הזו לא תמיד נגמרת בהפיי אנד במקסימום או בזיכרון נחמד במינימום אלא רכבת הרים שלמה שאת עולה עליה בידיעה שאת שפיותך ואת לבך את בכניסה מפקידה.
מקווה שנתתי לך נקודות למחשבה.

למעלה