לא מגיב טוב לאקסילון

לא מגיב טוב לאקסילון

סבי אובחן לאחרונה כחולה אלצהיימר והחל טיפול באקסילון. אחרי יומיים של תופעות לוואי קשות הוזעק הרופא לביקור בית, וקבע שעליו להפסיק ליטול את התרופה, שכן התועלת המזערית שהיא מביאה אינה שווה את הסבל. הוא לא הציע כל תחליף אחר. נשמע הגיוני? קראתי הרבה על תרופות ואני מבינה שיש את האביקסה, שעובדת אחרת לגמרי. אנא עזרתכם.

אירילה

New member
../images/Emo140.gif ברוכה הבאה אמא של יקיר

כל תרופה מותאמת לחולי אלצהיימר במצבים והדרגות של המחלה ,לא כל תרופה מתאימה לדרגת החומרה במחלה ,אינני נכנס לשיקולי הרופא ,אך אם היה זה רופא כללי בוודאי ששיקולו היה נכון ,לדעתי רופא מקצועי חייב לראותו ,דהיינו נוירולוג ,או פסיכיאטר על מנת לקבוע את סוג התרופה המתאים לסבך במקום האקסילון. על מנת שתוכלי לקבל עוד עיצות מועילות ,טוב תעשי אם תפני לעמותת אלצהיימר ומחלות דומות ,עם ה"וותק " שיש לי עם קרוב משפחתי ,הם יוכלו יותר לעזור לך מקצועית. לנוחיותך רצ"ב הקישור לעמותה שיהיה לכם רק טוב גרשון

ידידים

New member
תגובה

שלום רב, מבלי להכנס ליעלות התרופות. גם ליקרה לי היו תופעות לווי חזקות עם לקיחת התרופה. (כולל קריאה לרופא בלילה) לאחר תקופה הגענו למסקנה שאת התרופה יש לקחת רק אחרי ארוחה ולא לפני השינה. האביקסה לא מחליף את האסלון, אלא פועל על תחום נוסף ולקחים גם אותו. שלום

1פנטזי

New member
אביקסה

עד כמה שידוע לי את האביקסה נותנים בשלב יותר מתקדם של המחלה כתוספת לתרופות האחרות ולא במקומן.כדאי לכם לפנות למומחה שינסה למצוא את התרופה המתאימה,כי מנסיוני ככל שלוקחים מוקדם יותר טוב ,אבי התחיל לקחת אריספט בשלב די מוקדם של המחלה ונראה שהמחלה אצלו התקדמה בקצב איטי יותר.רק עכשיו לאחר כ-6 שנים הוא התחיל לקבל את האביקסה שהיא תרופה חדשה שאין עדין נסיון רב איך היא משפיעה.

מני בר

New member
מה הם

תופעות הלוואי? מה היתרון של אקסלון לעןמת אריספט? גם אבי החל ליטול את התרופה ושמתי לב שאין לו תיאבון לאחרונה.

אירילה

New member
ברוך הבא מני בר לפורום

בינתיים מצאתי לך קישור לתרופת האריספט פתח את הקישור המצ"ב מקווה למצוא את האקסלון בקרוב בשם כל הפורום אני מברך אותך על הצטרפותך ומקווה להשתתפותך בפורום שבת שלום גרשון

אירילה

New member
אקסלון

מצאתי קישור נוסף יעיל מאוד - מאגר התרופות של משרד הבריאות. עם פתיחת הקישור לחץ על הרובליקה האחרונה מצד שמאל המופיעה תחת כותרת אדומה עלון , כמובן על העלון המתייחס לאקסלון ולכמות המיליגרם שאביך משתמש. בהצלחה גרשון

למעלה