לא מבינה למה

נשואים30

New member
לא מבינה למה../images/Emo35.gif

בעלי מעדיף לאונן מול סרט כחול במקום לשכב איתי? אנחנו מקימי יחסי מין פעם או פעמים בשבוע, ולי זה לא מספיק. אמרתי את זה לבעלי, ניסתי ליזום אני תמיד נענית לו ברצון, ואני לא מבינה את זה שאני נכנסת בלילה לסלון ואורה אותו מאונן. הוא מאד נבוך במצבים האלה כאילו תפסתי אותו, ואני מאד נעלבת. בפעמים הקודמות היו הרבה דמעות וצעקות, אתמול זה קרה שוב והפעם החלטתי לנסות לא להגיב אבל מה שיצא זה שעכשיו אנחנו לא מדברים. מה לעשות

blue4u2

New member
מבינה אותך ../images/Emo24.gif - זה קורה לא רק

לך ובטוחני שהרבה נשים יגיבו כמוך בהיעלבות אך מצד שני יש לא מעט נשים שיקבלו את הדברים כמות שהם ולא יקימו על כך מהומה....אבל שוב - אני רק מעלה כאן כל מיני הרהורים שאולי יעזרו לך
לכל אחד מאיתנו יש את הזכות לאונן וגם לבעלך ואל תראי זאת כפגיעה אישית. אם את מתארת מערכת יחסים תקינה בפאן המיני ביניכם אז אין לך ממה לדאוג או להיעלב. לא ציינת בשאלתך פרטים חשובים כמו האם הזוגיות שלכם בכלל טובה ויש לכם זמן לעצמכם יחד? האם המין מספק כל אחד מכם בנפרד ויחד? כמה זמן אתם נשואים? האם יש ילדים ברקע?.... הדברים האלה חשובים ומה שעוד יותר חשוב ביניכם זו תקשורת ולא באופן של מריבות וצעקות עד ניתוק הקשר. כך לא תתקדמו הלאה ולא תיישרו את ההדורים....וחבל
מה דעתך על ארוחת ערב נעימה בה תעלי בפניו של בן זוגך את הקושי הזה? אולי תוכלו למצוא יחד את הפשרה? אולי תצטרפי לצפות עימו בסרט ותוכלו להנות יחד?
ואולי באיזשהו מקום גם תקבלי את העובדה שמותר לו לאונן מול סרט/פנטזיה/תמונה או כל דבר אחר כל עוד לא מדובר בבגידה של ממש והמין ביניכם לא נפגע... ואם אותך המין לא מספק ואת רוצה יותר מזה - אז תדונו גם על כך
אין בזה כל רע אלא להיפך יעזור לשניכם להבין אחד את השני.... מקווה שתרמתי במשהו... שיהיה רק טוב

למעלה