לא לשכוח את הפרק השבועי

לירונר

New member
לא לשכוח את הפרק השבועי ../images/Emo70.gif

|אייקון של לירון מעביר קשר|

לירונר

New member
../images/Emo93.gif, שוב פספסתי ../images/Emo46.gif

*מחווה לדילן בעקבות השבועות האחרונים*

dylan

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

הבהלת אותי קצת עמכותרת הזאת..
על התזכורת (והמחווה
), שכחתי לגמרי מהפרק

לירונר

New member
כפרה נשמה ../images/Emo57.gif

הנה סיכומון הפרק המעלף שהיה היום
הזונה החדשה הציעה רעיון מהפכני בישיבת הצוות - להקדיש את הגיליון לדוגמניות עבר, ולצלם אותן בפוזה הכי מפורסמת שלהן. כמובן, שאת השער הם הציעו לנינה שלי (
), והצילום ישחזר את נינה ובגד הים המפורסם שלה מ1978 - נמרררר... נינה (
) הגיע לסט הצילומים, בגד הים המקורי נראה לה קטן מתמיד (למרות שהוא עבר הגדלה על ידי מעריץ מטורף שלבש אותו
), ובסופו של דבר הבנו כי נינה שלנו רוצה בעצם שיזכרו אותה כפצצה המהממת מהתמונה של שנת 1978. אליוט, ואפילו הזנזונת החדשה (יחד עם הצעקות שלי בסגנון "את יכולה לעשות את זה כמו גדולה נינה") הצליחו לשכנע שהיא נמרה לא פחות מבגד הים
ונעבור לחביב ה - h e n y - פינץ' . פינץ' יקירנו נאלץ להוכיח לג'ק כי משקיע בלימודי המכללה שג'' מממן לו. הוא היה צריך לקבל 100 בספרות, ומכיוון שאין לו שום מושג איך לכתוב שיר הוא פנה למאיה. מאיה כתבה לו שיר מעלף על ילדה שזקוקה לאהבתו של אביה (מענין מאיפה היא לקחה את ההשראה לשיר
), ואחרי שפינץ' קיבל עליו 100, ואיזו עורכת של מגזין ספרות החליטה לפרסם את השיר שלו - נשכחה מאיה שלנו גם מלב אביה וגם מלבו של הדי פינץ'... *זה הזמן בו כולם אמורים לרחם על מאיה, אבל אף אחד לא עושה את זה ממש...* בסופו של דבר, פינץ' ביקש ממאיה עוד שיר, כדי להקריא אותו באיזה כנס, והיא כתבה לו שיר אידיוטי לחלוטין (כל מה שאני זוכר זה שהסיום שלו היה "היטלר"), ולפני שפינץ' קרא אותו, הוא התנצל ואמר שהוא לא כתב את שני השירים, ואז אמר שמאיה היא זו שכתבה, ואז רצה שהיא תעלה לבמה ותקרא את השיר החדש. בקיצור - היו לה הרבה פאדיחות, וזה אומר רק דבר אחד: מאיה יקירתי, את תפקיד הביץ' תשאירי לנינה שלי
. וזהו... שתי עלילות, המון צחוקים (אבל לצערכם אתם צריכים לראות כדי לדעת עד כמה היה מצחיק). אייקון מסכם (זה אומר כמה טוב היה הפרק...):
(הרמה הכי גבוהה היא פעמיים "
" ו3 פעמים "
").

dylan

New member
סיכומצויין ../images/Emo13.gif

אני הייתי נותן לפרק אפילו עוד איזה
אחד.. אה, ופינץ' גילה בסוף שמאיה כתבה רק את השיר השני, על השיר הראשון הקרדיט עדיין שלו.. כמו שאמרת, מאיה צריכה להשאיר את תפקיד הביץ' לנינה.. בכלל פינץ' היה ענק בפרק הזה, וגם נינה כמובן ואליוט בחילופי הירידות איתה.. וג'ק שהתעלם ממאיה כשהיא ניסתה להסביר את השיר "של" פינץ'.. ונסיים בברכת "חדשה תמותי!"

h e n y

New member
פינץ לשלטון../images/Emo70.gif פינץ לשלטון../images/Emo70.gif|מאוהב

ידעתי ידעתי ידעתי
פינץ שלי הוא מלך
אין עליו
מאיה-
שלא תעיזי להתעסק עם פינצי שלי
כי אז יש לך עסק איתי
אהה... ומוסיפה "אמן" ל"קללת החדשה"{שעדיין אין אנו אומרים את שמה
}

למעלה