לא . לא מוסבר.

artrmis

New member
לא . לא מוסבר.

סינגלים.דייטים.. נפגשת עם מישהו..חמוד בטירוף..נראה מצויין..שפה משותפת..לכאורה כל סבבה.. אבל זה לא זה. איך מסבירים?

אולי זה דווקא כן מוסבר

יש משהו בו שאת לא אוהבת? האם את יכולה לסמוך עליו? מה הוא משדר בדיבור ושפת גוף? תחשבי על זה. בטוח יש סיבה!

dudusch

New member
אולי

את תפוסה מחשבתית / נפשית? לעיתים ישנם דברים מהעבר שעוצרים אותנו, גם אם איננו מסוגלים לשים עליהם את האצבע... משהו לא שלם בחוויות העבר, משהו ש"אמרת" לעצמך ש"ככה זה לא צריך להיות ולא יקרה יותר" ועכשיו את חשה כאילו את מתקרבת לבור (למשל, התאהבת, נסחפת בקשר עם מישהו ונפגעת, אז החלטת שיותר את לא נותנת לאפ'חד לסחוף אותך).

artrmis

New member
אולי..

ואולי לא.. הסיבות אינן חשובות. שאלתי איך מסבירים לו.. תשובות מר.אדום. ו...זה לא אתה זו אני לא עובד עליו...

dudusch

New member
אוקיי...

צר לי שלא הצלחתי להבין מדברייך איך מסבירים "לו". אני שותף לדעת האחרים, שאת צריכה לשתף אותו באמת. לראות מה יש לו לאמר על זה (ולא בקטע של לנסות לשנות את דעתך). יכול להיות שבשיחה פתוחה ועניינית ייפתחו לשניכם דברים חדשים.

Akuna Matata

New member
אולי להגיד לו

" ..אתה חמוד בטירוף..נראה מצויין..שפה משותפת..לכאורה הכל סבבה.. אבל זה לא זה. ואני לא יודעת למה, כנראה שאני לא יודעת מה אני רוצה ואני קצת מבולבלת בעצמי, נראה לי שהכי טוב שאני לא אשגע אותך, ואקח קצת זמן לעצמי.." האמת.

מכתב

מר אדום היקר, התרשמתי מאוד מכוונותיך ממראך וישבנך. לצערי אין לך מקום בחיי ההולם את כישורך. פרטיך נמצאים אצלי ואפנה אליך במידה ואהיה נואשת די הצורך. שלך(או שלא)...ארטמיס.

artrmis

New member
:)

מכתב או פתק? מוכר לי הנוסח אגב... קיבלתי אחד כזה אחרי הראיון האחרון..

kiska20

New member
../images/Emo59.gifפשוט תאמרי לו. . .

שאת לסבית וגילית את זה אחרי הפגישה איתו. . .

W A N T ED

New member
חמוד בטירוף, נראה מצויין?

תביאי לי אותו אני כבר אסביר לו את יכולה לסמוך עליי.

shelly1975

New member
אם הוא שואל אותי משהו כמו..

אפשר לראות אותך מחר / להתקשר אלייך? אז אני ישר אענה בדיוק את זה, שזה לא זה. בעצם אם יש משיכה מינית אפשר ללכת על ניצול מיני הדדי בלי המשכיות.

KeyserSoze

New member
סתם תסבוכת ההתעללות העצמית

כנראה את חושבת יותר מדי (טוב בחורה..) תזרמי, קחי את הזמן ותחליטי שתהיה לך דעה מגובשת....

artrmis

New member
וואלה?

אכלה אכלה...או אכלה אחלה? ולמה לא פשוט לומר "יופי של שם..." מונע שגיעוט.

אולי

דווקא בגלל שהכול היה סבבה ואין יותר מדי סיבוכים את לא רוצה... אנשים משום מה תמיד מחפשים את הסיבוכים ואת האתגר... נקודה למחשבה.

למעלה