לא יכול לצפות בעונה הרביעית

handlessman

New member
לא יכול לצפות בעונה הרביעית

אני ואבא שלי צפינו עד עכשיו בשלושת העונות ששודרו בטלעד, ובגלל שטלעד לא ממשיכה לשדר, ולי אין כבלים, כלומר יש לי רק חינוכית 1 וערוץ 2 בטלוויזיה, אז אני לא אוכל לצפות בעונה הרביעית שתשודר בערוץ AXN. שלחתי אימיילים ל"רשת", ל"קשת" ולערוץ הראשון לשאול אם יוכלו לדאוג לכך שהעונה הרביעית תשודר אצלם במוקדם או במאוחר. עד עכשיו קיבלתי תגובה רק מ"רשת", שנתנו לי תשובה קצרה וברורה - לא. לא נראה שהם אפילו ניסו לבדוק אם יוכלו לרכוש את הסידרה, כנראה הם רק בדקו אם כבר מתוכנן שהיא תשודר אצלם, ואילו אני ביקשתי שיבדקו אם יוכלו לרכוש אותה... בכל מקרה, לכל אלה שיש להם אותה בעיה כמוני ולא יכולים לצפות בערוץ AXN מסיבה כזאת או אחרת, אני אהיה פה עם עידכונים לגבי התגובות מהזכייניות השונות.

b u s t e d

New member
../images/Emo31.gif../images/Emo109.gif

אם ערוץ AXN רכש את העונות ואת הבלעדיות (והוא רכש) אף חברה אחרת לא תוכל, חוקית, לרכוש גם את העונות.. סורי. תאלץ לחכות (הרבה זמן
), לרכוש את הDVD של הסידרה, או לפנות לגורמים לא חוקיים שעליהם אסור לפרט על גבי הפורום אלא רק במסרים. וקר לי. בכל מקרה- ברוך הבא!

limors2

Active member
את ממחזרת את עצמך../images/Emo11.gif../images/Emo54.gif

כבר שמענו שקר לך|מגלגל| לפחות אני שמעתי

b u s t e d

New member
אבל...קר לי../images/Emo7.gif../images/Emo109.gif

אני חושבת על להכניס את זה לחתימה

limors2

Active member
הכניסי.ואני אכניס"מעין ממחזרת../images/Emo54.gif

את עצמה"

b u s t e d

New member
לפחות אני ממחזרת את עצמי../images/Emo109.gif

ולא אנשים אחרים
בכלל.. חשבתי להחליף חתימה.. אבל אין לי כוח
אני עצלנית!

limors2

Active member
../images/Emo45.gifאין מנהלות../images/Emo123.gif../images/Emo54.gif

מור נעלמה שוב...

קטרפי

New member
ואם לא¿ ../images/Emo110.gif

מה היא הייתה עושה¿ כלום.... מילא רננה, היא הייתה משרשרת, אבל פה זה כבר משורשר אז אין מה להאשים אותנו

handlessman

New member
שיהיה...

טוב נו, אני אסתדר איכשהו, בשביל זה יש חברים, בשביל לצפות אצלם בכבלים... ומקסימום אני אשתמש באותם גורמים לא חוקיים שאני יודע בדיוק על מה מדובר...

אני לא מבינה, העונה ששודרה עד

עכשיו הסתיימה? כבר 3 שבועות שלא שודר שום פרק!!!!!!! הפסיקו אתץ העונה באמצע?????????????????? מה קורה פה????????????????????????

b u s t e d

New member
מה?!?!?!?!?!?!?!../images/Emo109.gif

נכון!!!!! כבר 3 שבועות לא היה פרק!! מה זה?!
לא רוצה!!! מה נסגר?!????? נמנמ... כע.. העונה נגמרה.[ העונה הבאה תחזור לAXN ביום שבת הבא. לפרטים והרשמה על שעות השידורים תוכלי לעיין בשורה הירוקה של הפורום. תודה מראש, מעין.

למעלה