לא יכול להכנס לראוטר

שוקו15

New member
לא יכול להכנס לראוטר

שלוום כולם כשאני מקיש את הכתובת כדי להיכנס לממשק ניהוול של הראוטר (EDIMAX) אני מקבל את ההודעה הבאה Access Error: Unauthorized when trying to obtain Access to this document requires a User ID למה זה קורה? מה לעשות? תודה

azaria

New member
לאיזו כתובת אתה מנסה לגלוש?

האם רק לIP של הנתב, או שאתה מוסיף משהו אחרי כן, למשל hp_address/admin.html כתוב כאן בדיוק את הכתובת שאתה מקליד בדפדפן שלך

azaria

New member
ןזן הכתובת של הנתב?

והכתובת של המחשב מתאימה למרחב הכתובות הזה? תעלה לכאן בבקשה פלט של הפקודה IPCONFIG /ALL מן המחשב שממנו אתה מנסה לגלוש אל הנתב.

cheif

Member
מנהל
ועוד שאלה בנאלית

כאשר גלשת לדף, האם הוצגה לפניך האפשרות להקליד שם משתמש וסיסמא? אם כן -- מה הקלדת שם?

שוקו15

New member
לא הייתה לי את האפשרות

ולא הבנתי מה הראשון שניסה לעזור שאל- איך אני עושה את הפקודה הזאת?

cheif

Member
מנהל
הסבר

בתפריט START בחר RUN והרץ: cmd /k ipconfig /all תעלה לכאן את הפלט שתקבל.

cheif

Member
מנהל
נו, נו, נו...

... השדה השלישי שמחקת הוא החשוב ביותר ואין סכנה בלפרסם אותו כי הוא בתוך הרשת שלך -- מה כתוב שם? בכל מקרה -- אני מציע להכנס למאפיני פרוטוקול ה-TCP-IP של כרטיס הרשת שלך ולבחור שם את האופציה לקבלת כתובת באופן אוטומטי ולא כתובת ידנית. איך עושים זאת: לחץ על תפריט ה-START ובחר ב-My Computer. מהתפריט שנפתח בחר את My Network Places ומתוכו בחר את הפריט Network Connections. בחלון ה-Network Connections שיפתח לפניך, סמן את כרטיס הרשת עבורו אתה מעוניין לקבוע כתובת IP אוטומטית ולחץ עליו באמצעות הכפתור הימני של העכבר. בתפריט שיפתח לפניך יש לבחור בפריט Properties. באמצעות הכפתור הימני של העכבר סמן את השורה TCP/IP, וודא שמסומן לידה V ולחץ על כפתור ה-Properties. סמן את השורה Obtain IP Address Automatically. לחץ OK פעמיים.

למעלה