לא יודע אם זה הפורום המתאים....

yos65

New member
לא יודע אם זה הפורום המתאים....

יש לי תוכנה שרצה ברקע במחשב... המחשב משמש גם אנשים אחרים. כדי להכנס לתוכנה ולצאת ממנהיש צורך להכנס ל - התחל > כל התכניות > ואז להכנס לפונקציות של התוכנה כמו START\STOP וכו'... הבעיה שלי היא שמישהו כל פעם לוחץ על ה-STOP ומכבה לי את התוכנה... אני מעוניין לבטל את האופציה הזאת, ז"א כשהיצור ילחץ על ה-STOP התוכנה תמשיך לרוץ למרות שהוא יחשוב שהיא כבויה... איך לעזאזל אני יכול לעשות את זה? נכנסתי ל-SYSTEM32 אבל אין לי אפשרות להכנס לקובץ זה רושם לי את ההודעה הבאה this program will run only in system mode מה הפירוש? והאם אני בכלל מנסה להכנס למקום הנכון? אני מעוניין לשבש את הפקודה כדי שהשדה של ה- STOP לא יעצור את התוכנה? איך עושים את זה לעזאזל? בבקשה... זה דחוף ביותר!!! תודה!

BravoMan

Active member
כן אתה לחלוטין בפורום הלא נכון.

כאן מדברים על פיתוח (כתיבה) של תוכנות למחשבי כף יד (POCKET PC). הבעיה השנייה היא שאתה לא מציין באיזו תוכנה מדובר כך שאין מצב שמישהו יגיד לך אם האופצייה הרצויה קיימת או לא. לפניך שתי אפשרויות: 1) תהיה בן אדם ופשוט תבקש מהמשתמשים האחרים שלא יכבו את התוכנה (יעזור אם לא תקרא להם "יצורים" ולא תקלל כל שתי מילים) 2) תיצור USER משלך (בהנחה שמערכת ההפעלה שגם אותה אתה מתבייש לציין משום מה) מאפשרת זאת ותתקין את התוכנה תחת הUSER שלך כדי שלאחרים לא תהיה גישה עליה.

למעלה