לא יודע איך להגיד לה את זה

לא יודע איך להגיד לה את זה

היי אני ניר, בן 18 ויש לי בעיה, די ארוך. לפני כמעט שנה הכרתי מישהי קטנה ממני בשנתיים (נקרא לה עדי) מעיר אחרת (יש לי שם משפחה אז כשבאתי לבקר הכרנו), בהתחלה היא הייתה דלוקה עלי חזק, היא לא אמרה את זה מפורש אבל זה היה שקוף, ואני זה לא ש``לא שמתי עליה``, פשוט כל הקטע שקלטתי שהיא דלוקה עלי זה הוריד לי ממני, היא כל הזמן התחננה שאני יבוא לראות אותה ורק אחרי חודש וחצי ``מצאתי זמן`` בשבילה. נסעתי אליה ונפגשנו, ואז נזכרתי כמה היא יפה והבנתי מה יש לי ביד.. אבל היא הייתה צריכה ללכת באמצע, ומאז אותו יום הרגשתי שינוי ביחס שלה אלי.. היא פחות התחייסה אלי, סיננה אותי בטלפון בטענה ש``הוא דפוק`` (אם הייתי מתקשר מסתם מס` היא הייתה עונה ואחרי חצי דקה ``לא שומעת``) הקטע הזה הטריף אותי, ממצב שהיא רדפה אחרי התחילתי לרדוף אחריה, אחרי שבועיים (שאז כבר הבנתי שאני אוהב אותה) החלטתי ללכת על כל הקופה והצעתי לה שנהיה ביחד והיא סירבה, אחרי כמה ימים היה לנו ריב והשלמנו.. תקופה מסוימת אח``כ דיברנו באייסי סתם ככה, ואז הקשר בינינו נותק לחודש-חודשיים, ואז פתאום היא התחילה לדבר איתי, המצב שהיה בהתחלה התחיל לחזור (רק שהפעם כן התייחסתי אליה), יצאנו פעם אחת לסרט (ולא היה כלום), היינו מדברים לפעמים בטלפון וכל יום באייסי, חודש אחר כך היה לי יומולדת והחלטנו שלפני הכל אני רוצה ליסוע אליה, קבענו לצאת אבל היה גשם אז הלכנו אליה וככה הכרתי את כל המשפחה, ישבתי איתם ראינו סרט, ומאז בכלל חשתי התקרבות.. ואז היה שבועיים שהקשר התרופף, ואז היה לה משהו באוויי שהדאיג אותי, אחרי שבוע חשדתי שיש לה חבר חדש (לא יכולתי לעשות כלום.. הרי היינו רק ידידים בסה``כ) התקשרתי לברר וזה היה נכון (הרגשתי שהיא היססה כשהיא אמרה את זה), אמרתי שאני שמח בשבילה וזה, למרות שרציתי למות באותו רגע והיא הרגישה את זה והיא אמרה שאני נשמע רע, אז התחלתי להגיד שעוברים עלי דברים והיא אמרה שזה מדאיג אותה, וכ``כ רציתי לזעוק שהיא הסיבה שקשה לי.. החלטתי לנתק איתה קשר, שמתי אותה באייסי במצב שהיא לא תראה אותי והפסקתי להתקשר, תוך שבוע היא שלחה לי sms ``חולה עליך`` וכאלה, משהו שהיא אף פעם לא עשתה.. רק אחרי 3 ימים הוצאתי אותה מהמצב הבלתי נראה והיא ישר דיברה איתי, ואז אחרי חודש היה פסח ועשיתי את החג בעיר שלה, אז שלחתי לה הודעה שתדבר איתי אם בא לה, איך שיצא החג היא התקשרה, דיברנו איזה חצי שעה, היא סיפרה שהיא נפרדה מחבר שלה, אבל לא יכולתי לבוא אליה כי הייתי צריך ליסוע.. אחר כך התחילה תקופה שאחת לכמה ימים אחד מאיתנו מתקשר, והבנתי שאני עוד אוהב אותה, נסעתי לעיר שלה בלי להודיע, התקשרתי לשאול איפה אמרתי שאני שם ושאני חייב רק לראות אותה, הבאתי לה פרחים וננתי לה עוד תכשיט שהיה תמיד עלי, היא ליוותה אותי עד לאוטובוס והרגשתי שמתחיל לחזור לה מה שהיה לה אלי, מאז אנחנו כל יום בטלפון אני בדר``כ מתקשר ולפעמים היא, משהו שלא היה אף פעם לפני כן (משהו מעניין שחייב לציין זה שתמיד אם יש שיחה לא מזוהה וכאלה היא חושבת שזה אני.. פעם ניסיתי עם חבר שהיא לא מכירה שסתם התקשר אליה כאילו בטעות והוא אמר שהייתה בטוחה שזה אני), שבוע שעבר גם הייתי אצלה, הבאתי לה כרית לב וישבתי איתה ועם אמא שלה, למחרת היא סיפרה לי שהיא תלתה את הלב בחדר.. ואנחנו מדברים כל יום כמה דקות, ובכלל החלטתי לעבור עד הגיוס לעיר שלה.. אבל אני לא יודע איך לעבור ממצב של ידידים פלוס למצב של זוג.. אפשר לראות שיש לה משהו אלי, הרי כל פעם שאני מנתק קשר היא באה לבד.. אבל לא יודע אם היא רוצה באמת.. לא יודע למה, אבל אני לא מסוגל להגיד לה מה אני מרגיש.. המון תודה על הקריאה, הייתה שמח אם הייתם מגיבים, שיהיה לכם אחלה יום וחופשה נעימה!

פשוט תגיד את זה

אה ואם אתם לא חברים אל תעשה את זה,כי זה עלול להרחיק אותה ממך ,קודם תתחיל לצאת איתה הרבה ממש בקביעות ואז תגיד לה בטלפון או פנים מול פנים מה שאתה מרגיש כלפיה

לדעתי,

יש לך אור ירוק ללכת על זה בלי לחשוב פעמיים. כל מה שאתה מתאר זה הכל עניין של פלירטוטים, והמתח שיש ביניכם- כולו בעיקר בגלל שאף אחד מכם לא בטוח איך השני מרגיש. אתה צריך לעשות פה מין משחק קטן בשביל לתת לה הרגשה של ריחוק, ואני אסביר: ראית איך בהתחלה כשהיא רדפה אחריך אתה לא היית ממש מעוניין, אבל ברגע שנפגשתם, פתאום הכל השתנה ואתה התחלת לרדוף אחריה. החלפתם תפקידים וזה טבעי. אם עכשיו אתה רוצה אותה,אתה צריך לשחק אותה מרוחק בשביל ליצור אצלה את אותה משיכה. כשהטריק הקטן הזה עובד (והוא יעבוד כי ברור שהיא רוצה לשמר את הקשר אם אתם מדברים כל יום וכו') אתה צריך פשוט להפגש איתה ולסגור עניינים. לעשות את הצעד. מקווה שעזרתי. יומטוב.

למעלה