לא יודעת לאן להתחבר....

נעמי 1

New member
לא יודעת לאן להתחבר....

בוקר טוב לכולם. רציתי להתחבר לאיזה שרשור ולא יכולתי להחליט למי. את אושו... אני עדין מחפשת בספר טלפונים... ולא מוצאת. רוצה להישאר בסביבה שלי... מישל, אני אוהבת אותך, רוצה להיות שכנה שלי? לא זוכרת עם מי הייתה הפעם הראשונה... (אבל טראומת חוף הים עדין קיימת) בוביש ובובישה... זה סיפור מהתחת... וחוץ מזה לא מתעסקת עם וירוסים... ויסלחו לי כל אלה שדלגתי עליהם... והכי חשוב שתהיה לנו שנת 2002 מאושרת וטובה יותר מקודמתה... שנהיה בריאים ומאושרים... ושניפגש בשמחות ומתחת למשיכות... ממחר החורף חוזר... בוקר טוב עולם

נשמה טהורה אחת...

תמיד יש מקום פנוי לידי... מקום מיוחד על כס המלכות שמור תמיד לאנשים כמוך. אני תמיד כאן, אם כי לא תמיד מגיבה, מריחה ומסניפה את המתרחש מתחברת, אם לא תמיד במילים, אבל הנשמה פועמת בי רוגשת, רועשת, מרגישה, ו- אוהבת... אותך... אותך נעמי האחת... מישל

גרמת לי לכתוב לך משו מהלב...

מאז ומתמיד אהבתי את החיים, אם כי לא תמיד ידעתי, או שלא היו לי הכלים כיצד לנהוג בהם ( בחיים). הגעתי לתובנה, שהחיים הם בידי. תמיד יכולתי למצוא את החדווה, ומצד שני את הסיבה ליאוש בכל אשר אפנה. הסקרנות גרמה לי להעלות שאלות כמו: מדוע יש אנשים הרואים תמיד שמים יפים, דשא ירוק, פרחים יפים וצבעוניים, ובני אדם יוצאים מן הכלל, בעוד שנחוץ לאחרים כדי למצוא דבר מה או מקום יפה באמת? ובו בזמן "פגשתי" את קאזאנצקיס שאמר : " יש לך מכחול, יש לך צבעים, צייר לך גן עדן ואחר כך היכנס לתוכו". מכאן, שלא חשוב באיזה צבע משתמשים כרגע, תמיד ניתן להחליף לצבעים חדשים. המקנה מדברים אלה היא אינדבידואלית, אני את שלי החלטתי !!! מישל

יחפן

New member
אני התחברתי...

...אלייך עם המלים הכל כך מעודדות. שיהיה לך יום נפלא

למעלה