לא יודעת אם הגעתי לפורום המתאים אבל ננסה

לא יודעת אם הגעתי לפורום המתאים אבל ננסה

יש לי דלקת אף אלרגית. נראה לי שקוראים לזה ככה. כל השנה אני מצוננת, וזה הורג אותי , אני מדברת כזה עם כל מצונן ואני מורה אז זה נשמע ממש לא טוב וגם עם אנשים זה לא נעים... גם קשה לאכול ולישון. בקיצור הכל מעצבן. אני לוקחת קצת כדורים (אחד לפני השינה) של מיזולן אבל זה מעט עוזר. כשאני שמה טיפות אף פעם ביום זה עוזר לכל היום אבל שמעתי שאסור לקחת הרבה מידי. לקחתי שבוע שעבר פעמיים והשבוע שלוש ארבע פעמים. מה עושיםםםםםםםםםםם??????? אני כבר לא יכולה יותר............ תודה רבה מראש

עושים....

כתבתי מאמר על טיפול הומאופתי בבעיה. כמובן שכל מקרה הוא לגופו ולכן מהמקרה הזה תוכלי לקבל מושג איך זה נפתר עם טיפול הומאופתי. חברי פורום אחרים יציעו לך דרכים נוספות ולך לא נותר אלא להחליט ולבצע. הבעיות הללו לא חולפות מאליהן בד"כ ולכן כדאי להקדים ולטפל. כאשר כבר ניסית הרבה טיפולים קונבנציונאליים זה מה שנשאר לך לעשות. כל טוב עירית

harduf9

New member
ראשית

כעזרה ראשונה יש תרסיסים טבעיים לאף שאינם פוגעים. ניתן למצוא בכל בית טבע ובד"כ יותר זול מבתי מרקחת למיניהם. שנית מומלץ לגשת לטיפול בבסיס הבעיה. אותה ניתן לאבחן רק במפגש. תוכלי להעזר בנתורופתיה, רפלקסולוגיה, שיאצו, דיקור ועוד. ע"פ העדפותייך. אם תרצי המלצות בקשי כאן, ומי שיכיר מטפל/ת באזור מגורייך ישלח לך מסר. בריאות שלמה גיא הרדוף

נעמי66

New member
מניסיון אישי - תזונה בריאה יותר היא הפתרון

אם מתאים לך לוותר על בשר-ממתקים=קפה=מזון מעובד - יש מה לעשות.

למעלה