לא יהיה בפורום פרסום נקודה

לא יהיה בפורום פרסום נקודה

במקום לשמור על רמת תרבות אתם זורקים בוץ? יש למנהלי תפוז הוראות ברורות. אני מבקשת שתכבדו אותן. לא תכבדו, הודעות תמחקנה כפי שנמחקו, ללא הודעה מוקדמת. ואם משהוא מהמנהלים פספס אחת או שתים, אנא העבירו במסר כדי שנמחק. זכרו, אני לא מנהלת יחידה ותפסיקו להעביר האשמות אישיות. אתם לא יודעים מי מוחק וההוראות ברורות.אם למשהוא יש בעיה, תעבירו אותה להנהלת תפוז שלא מרשה לפרסם חברות ובמקרה זה אני מצדיקה. ישנן חברות בודדות בנושא שלנו, התחרות גדולה, החברות עצמן מתלוננות אם לא הבנתם את זה עד כה. אני לא נהנית למחוק הודעות, אבל יש הוראות להנהלה ברורות. ואני לא מוכנה לקבל נזיפות כי חברה מסויימת פורסמה ושניה לא. אולי אתכם זה לא מעניין אבל כמנהלים יש לנו חובה. ומספיק להציק בנושא. יש לכולכם תיבת מסרים. תעבירו מידע במסרים לכך הם נועדו. תודה

cobico

New member
אני מצפה מהכותבים פה

לקצת יותר אחריות אישית אתם צריכים להבין שהפורם נמצא תחת עיין בוחנת של מאות גופים מסחריים בעלי ענין כל פרסום של מוצר או שרות של משווק אחד זוכה מייד לתגובות נרגזות מצד המתחרים שהשוק הוא צפוף מי שבסופו של דבר נפגע זה מנהל הפורום שהופך לשק חבטות אז בבקשה.... קצת התחשבות.... אני תומך בהחלטת המנהלת לאסור פרסום קובי

או ריסה

New member
יופי שאתה תומך קובי...

אבל אם סדר... אז עד הסוף. ואם צדק אז בטח שעד הסוף.

cobico

New member
עד הסוף????

זו לא הפלישה לנורמנדי .... כמנהל קשה לעקוב אחרי כל הודעה ולפעמים מפספסים אני לא חושב שצריך להיכנס במנהלת אם משהו הצליח להשחיל איזו הודעה פרסומית, צריך להעיר למנהלת בהודעה פרטית ואם זה לא נפתר אז יש מקום להגיב אני חושב שאנו הכותבים צריכים להיות קצת יותר אחראים וקצת יותר מפרגנים פרגון זו לא מילה גסה...... קובי

אולי יש למשהוא זמן עודף לשבת

24 שעות ביממה אל מול המחשב ולבדוק כל הודעה. לשמחתי אין חובה כזו. גם לנו המנהלים יש חיים מעבר לאינטרנט. אני מצפה ממי שמזהה בעיה, לשלוח מסר עם קישור למנהלים כדי שימחקו. מספיק עם הטפות מוסר. אין למנהלים חובה של ישבה מול המחשב 24 שעות ביממה . אלא כניסה אחת אולי ביום. למנהלים יש הרבה מאוד עבודה מעבר למענה אישי לגולש/ת שאינם יכולים להעלות הודעה לפורום בגלל סודיות רפואית, להם לא מגיעה תשובה? ומי בנה את המילון ? פתאום קפצו והופיעו שאלות נפוצות? מי בונה מאמרים? מי מעדכן קישורים כדי שיקל לגולשים לקבל מידע עם המנהלים אינם?? הכל נעשה כמובן מאליו??????? לדעתכם??????? משהוא משקיע כדי שהמידע יגיע לציבור. במקום להאיר,מציעה לסייע בשליחת מסר. חומר למחשבה.

מ א י ה 28

New member
האם המנהלת לא מבינה הומור??....

מדוע למחוק שירשור שרובו היה הומור והבעת דעה של כותבים? גם אם לא נראה לך דעתנו תכבדי אותם ואל תמחקי. זו דעתי.

Brax

New member
מוזר, האם הנהלת תפוז מתעקשת רק כאן?

האם בפורום מכוניות לא מציינים חברות שונות? האם בפורום כל נגינה לא מציינים חברות שונות? האם בפורום אודיו וקולנוע ביתי לא מציינים חברות שונות? מציינים גם מציינים בכל יום ומספר פעמים ביום ואני מזמין כל אחד כאן להכנס אל הפורומים הללו ולראות שאין שום בעיה עם כך. קצת מוזר שרק כאן הנהלת תפוז איננה מאפשרת פרסום שמות של חברות. האם באמת הגענו למצב כל כך עצוב שזהו הפורום הפופולארי ביותר בתפוז ולכן כאן האכיפה של הכללים מוגברת?

למעלה