לא יאמן!!!

רונה מי

New member
לא יאמן!!!

לֹא אחת ראיתי את אבריך מונף כקרדום ואת מחלצותי הסרת מעל גופי הבוער ואתה אוחז בבשרי ואני שרויה דום זה גופך המרטיט שמעלי גוהר. השריר היתום הזה מזדקר נוגות וגופך מיוזע וערום מכל ותמיד נדמה ..הפעם הזאת לֹא ישכח הלב, לֹא ימחול תִּפְקְדֶנוּ שוב, אך שנה תנקוף תעמוד משתאה, תביט למרום כאז כמה הנוף ונוהר כאז ומרטיט....

בולבוס

New member
שלומות לך :)

כהרגלך כתיבתך מדהימה להפליא מרגשת ומלאה בעוצמה אני שמח שחזרת לכתוב זה זמן מה שלא דיברתי איתך המשך יום קסום :)

בולבוס

New member
הנה שבת

הנה שבת ממצולות העבר ובמערבולות סוחפת חושנית אספת כולם איתך אל סודותיך הכמוסים במילים נסתרות בדפים טבועים בדיו נכסף את בשלך נסתרת ומלאה רגשות מתפרצים המחכים לאחד שיאסוף אותך אליו אנא תלכי אישה קסומה שובי אלינו בצרורות מכתבים חתומים בשעווה לאחדים שבינינו שיוכלו לקרוא מבין מילותיך הכתובים

mr_lonely

New member
אהוב אותי סוער

הים סוער כגופי הבוער. לעת דמדומים שיערך זוהר. ידך בידי לעת שקיעה, טיול קסום, משרה רגיעה. אמרת, אהוב אותי סוער. רטט העברת בגופי הבוער. בלבי הרגשה מוזרה כשקט שלפני הסערה. ברוכה השבה !

בולבוס

New member
אל יעלו פסיעותיך חרש

אל יעלו פסיעותיך חרש ודממה קולחת שובי אלינו מתוך הערפל נסכי עלינו את לובן נשמתך התנפצי בכל כוחך על נשמותינו כמו גל סוער המכה במזח בשעת סערה נצחית פרסי כנפייך אל מרום ההרים דברי דברי עטי מעל ראשינו מרווד של חום לטפי אותנו בקולך הרענן נשפי לתוכנו תקווה מסוגננת ועדינה

למעלה