לא יאומן!!!!!!

yamaha rules

New member
לא יאומן!!!!!!

היום שחזרתי מבית ספר עברתי ליד שכונה וליד הפחי זבל, פתאום אני רואה סט של פדים מול העיינים, פשוט לא ייאמן, והפדים כמו חדשים אף אחד לא תופף עליהם פעם אחת.

puckman

New member
חחחחח.....

כשאני גרתי בארה"ב מצאתי ככה זוג אופניים... (התלמידים העשירים באוניברסיטה שעוזבים בסוף השנה זורקים את מה שיש להם.) האופניים היו חדשות לגמרי! לא היה צריך להחליף כלום!!! אפילו לא לשמן!!!!!
... אה ותתחדש (אם לקחת)

TalKz

New member
יא מאנייק

למה לא השארת לחתולים? מה גם מגיע להם לתופף!!!
בכל אופן מגניב! רק תדאג לנקות אותם בקרה שהיה עליהם דברים מגעילים

danezeq

Member
המזל רודף אחריך - ואחרי טל

סעמק! אני אפילו שקל לא מצאתי על הרצפה

NiGa

New member
פעם אחרי רוק העצמאות בראשל"צ

מצאתי 20 שקל... אבל 5 שעות לפני איבדתי 50...

TalKz

New member
אני זכיתי בחיש גד פעם

ב400 שח!!!!! בכרטיס של "אני גם מחכה לזה וגם מצפה לזה"... לא זוכר קוראים לזה. זה עולה 50 שח , ובאונה חברה! דפקתי קופה - אפשר היה לקנות ספלאש 6" עם זה !

NiGa

New member
טוב טל אתה מסית אותי!

אני בסוף גם אתחיל לקרוא לך עשיר עם מזל כמו כולם!

Mother Man

New member
אני כשהייתי בערך בכיתה ב´ או ג´

אז שיחקנו 1 בקיר בחניה שלי ואז הגיע תורי והכדור התגלגל עד שנעצר בתוך הרבה עלים יבשים ואז באתי לבעוט אותו משם ואני רוצה שטר של 100 שקל! אז מהר לקחתי אותו : ) אח´כ איזה אחד מהבנים ששיחקתי איתם אמר לכל מי שעבר שם שמצאתי 100 שקל כמו ילד מפגר (רציתי להרביץ לו מכות רצח!) וכל מי שהוא אמר לו את זה התחיל לשחק אותה שהם שלו (חחחחח) כזה: "וואי איפה ה100 שקל שאמא הביאה לי???" "יוווו ה100 שקל שלי שלקחתי איתי לאימון איפה הם?" מה אני נראה לכם פראייר? עליתי הבייתה והחבאתי אותם בחדר שלי וחזרתי למטה לשחק, למחרת הלכתי לקנות עם אמא את המגהזורד שרציתי !

danezeq

Member
מרגש ../images/Emo6.gif

טוב - עכשיו כשאני נזכר גם אני מצאתי 20 ש"ח

HelloweeN

New member
ואני שבוע לפני ההופעה של מטאליקה

בארץ, לפני כמה שנים, מצאתי 120 שקל בתיכון אלון ברמה"ש, איפה שסבא שלי עבד. (ניראה לי אופיר השאיר טיפ לעובדי הניקיון הערבים או משהו). בלי לחשוב הרבה, הלכתי וקניתי כרטיס להופעה (הטובה ביותר בחיי!).

Reign Of Chaos

New member
אני פעמיים מצאתי ארנק

ופעמיים החזרתי אותו לבעליו בלי לקחת פרוטה!
בפעם האחרונה הייתי צריך לעשות חתיכת מסלול כדי לאתר את הבעלים שלו... ראיתי את הכתובת ברשיון נהיגה שלו! (בארנק אני ראיתי: מזומן (בערך 400 שקל), אשראי, רשיון נהיגה, תעודת זהות, ומן תן כניסה למפעלים של ברום ים המלח!) וחוץ מזה קרה פעמיים שמצאתי שטר של 20 שקל.

PorTnoY

New member
הייתי עם חבר שלי בצופים בכיכר...

ופתאום הוא בא אלי ואמר לי תראה מצאתי 20 שקל !!! הוא תמיד מחפש דברים על הרצפה והוא תמיד מוצא.... ואז אמרתי לו מגניב !! אחרי 10 דקות הוא אומר לי תעזור לי לחפש אותם הם נפלו פה... ואז התחלתי לעזור לו ומצאתי אותם... הוא לא ידע ולקחתי אותם אלי... בסוף הצופים בכיכר אמרתי לו שמצאתי ושנתחלק בזה 10 שקל כל אחד והוא אמר סבבה... למחרת קנינו באלון לכל אחד קוראסון גדול וקולה והשווצנו לכולם שזה בחינם...

Reign Of Chaos

New member
דרך אגב: עצות למוצא הארנק:

1) אם מצאת את הארנק, תפתח אותו ותבדוק את התכולה! 2)אם אין בארנק רשיון\ת"ז\כל דבר מזהה אחר, קח אותו לתחנת המשטרה ודרוש קבלה! תחזור אחרי חודשיים ואם לא ביקשו אותו- יצאת ישר ועשיר! 2) אם יש בארנק רשיונות או כל דבר אחר שמזהה... אל תרוץ ישר לכתובת של הבנאדם, תחכה יום-יומיים, ואז תרוץ אליו ותתן לו את הארנק! כי אם תבוא אליו במקום יתכן שהוא אפילו לא שם לב שהארנק שלו נאבד והוא יספק אותכם עם "תודה! אתם ממש חמודים!" וטריקת דלת, אבל אם תתנו לו יומיים להשתגע, לדאוג ולאכול את עצמו, הוא יודה לכם הרבה יותר!
עכשיו אתם בטח חושבים שאני כזה חמדן, אז אני אומר לכם שאני לא.. מסיבה פשוטה! שאני מצאתי ארנק ועשיתי עיקופים של כל הישוב כדי למצוא את הבנאדם, הגעתי אליו תשוש וצמא לאללה, שהוא פתח לנואת הדלת ומסרנו לו את הארנק הוא אמר אך ורק "תודה! אתם ממש אחלה!" וסגר את הדלת! אפילו לשתות הוא לא הציע לנו! אז חשבתי על זה... אם הוא היה מתבשל לו איזה יומיים, הוא היה הרבה יותר מודה לנו! ותאמינו לי שדווקא אני די מסופק, פשוט מעצמי! אני הרגשתי שאת המצווה היומית עשיתי היום!

HelloweeN

New member
יש לי עוד עצה:

אם אתה מוצא ארנק, ויש בו כסף מזומן, קח ת´כסף לעצמך, ואחרי יומיים תיגש ךבעל הארנק הבייתה, דפוק לו בדלת, שים את הארנק על הריצםה וברח. אם אתם בני 14,15, ויש בארנק כרטיס אשראי, ואתם מניאקים מטיבעכם, אז תמיד תוכלו להשכיר (כאילו בלי להחזיר) סרטים כחולים עם הכרטיס.

puckman

New member
חחחחחחח מגהזורד... ../images/Emo13.gif

אויש איך שאני זוכר את הדבר הזה... זה היה כלכך אידיוטי...

Mother Man

New member
לא נכון!!!

זה היה אחלה של תקופת הילדות שלי! ואני חושב שהמגהזורד היה חיה אחי. ובקשר להודעה של תמיר (ריין) עם הארנק. זה מזכיר לי שכשחזרתי מחדרה מחזרה שגרתית עם הלהקה שלי עליתי על האוטבוס ואז פגשתי חבר שלי שפול זמן לא ראיתי ודיברנו כל הנסיעה עד הבית וכדומה אבל זה לא קשור, בקיצר שמתי ת´ציוד שלי בספסל אחד והלכתי לשבת לידו לדבר איתו, אז בספסל ששמתי את הציוד שלי ראיתי ארנק ועיתון - אבל חשבתי שזה של מישו מהאוטובוס ויקח. בקיצר שניה לפני שירדתי מהאוטובוס ראיתי שהוא עדיין שם אז לקחתי אותו והבאתי לנהג ואמרתי לו שמישו שכח פה ת´ארנק אז אם הוא יכול לשמור ואולי מישו יבוא לחברת אגד בטענה ששכח\איבד את הארנק שלו באוטובוס - והארנק היה דיי נפוח אבל לא פתחתי אותו בכדי להתבונן בתוכנו כי זה לא הכי עניין אותי ת´אמת... מעניין אותי מה נסגר עם הארנק, אם הנהג לקח אותו לעצמו או שהמתין ואחרי תקופה מסויימת לקח אותו לעצמו או שמאבד הארנק בא וטען שהוא שלו וקיבל בחזרה.

Reign Of Chaos

New member
לא היית צריך לעשות את זה...

היית צריך ללכת לתחנת המשטרה... אז היו נותנים לך קבלה ואם אף אחד לא בא לקחת את הארנק אחרי חודשיים: אתה עשיר! בצורה הכי חוקית שיש, ואפילו יצאת צדיק. ובקשר לפעם אחת שמצאתי 20 שקל... גם אני הייתי באוטובוס חזרה מהבצפר רק... קיצר אני ממש בא לרדת מהאוטובוס, פתאום אני קולט מתחת לאחד הכיסאות משהו מרובע וירוק שדי הזכיר לי שטר של דולר, כמובן שדפקתי זינוק דרמתי מלווה בצעקה אדירה מעל איזה 3 שורות של כיסאות, 5 ילדים, ו20 ילקוטים ונפלתי על השטר. קמתי כמו איזה WINNER וצעקתי "זה של מישהו!?!?" כולם הסתכלו ולא ענו, חוץ מילד אחד שידועי בנוולותו, עשיתי לו זין וירדתי מהאוטובוס מלווה בצעקות שלו "לאאא! זה שלי! זה שלי!" והרווחתי 20 שקל!

למעלה