לא ברור

Paris

New member
לא ברור

למה ממשיכים להחזיק את הפורום הזה שהיה פעם פורום עשיר בכותבים ובמבינים שהיית מקבל/ת מענה מדויק תוך שעות ספורות וכעת אין מי שמגיב לענין אם בכלל .לא חבל על גניבת הדעת של הגולשים שמצפים לתשובות ומתאכזבים. אשמח אם תתגברו על רגשותיכם ותפרסמו את ההודעה למרות הבוטות שבה אולי זה יביא לשינוי והתעוררות"צריך שינוי בפורום"

מאקי

New member
למה אתה רק מקטר ??

למי שיש מה לאמר פה עושה זאת ויש שינוי גם החתימה שלך שונתה... חג שמח תיקח סופגניה

Paris

New member
תודה

אני לא מקטר סתם .בכנות אני אומר שיש פחות תגובות ובפורום מסוג זה מאד חשוב שהתגובות יגיעו מהר ככל האפשר וכמובן שיהיו מגוונות .אין ספק שכתבתי כך כי היתי צריך עזרה דחופה ובמשך 3 ימים לא היתה תגובה כשפעם מקסימום חצי יום ויש תשובה זה הסיבה ל"קיטורים" אז אני מקוה שדברי יתקבלו בהבנה. סליחה ודרך אגב תודה על הסופגניה. חג אורים שמח!

noamm

New member
הנהלת הפורומים מחפשת שף לניהול!

פניתי אליהם לא מזמן בקשר למה שהצגת וכמו שכתבתי הם מחפשים שף מקצועי רק שהם לא מוצאים... בגלל זה אין ניהול "נורמלי" לפורום וחבל...

nalathe1

New member
עוד שאלות../images/Emo24.gif

נכנסתי היום לפורום בפעם הראשונה. לא מבינה איך לא עשיתי את זה עד עכשיו. מלאה אנרגיות ורצון לתרום ולחלוק מחדוות הבישול שלי. לפחות בזמן הקרוב, כשעוד יש לי אנרגיות בשפע - מבטיחה לנסות לעזור ובמהירות. אז תשאלו שאלות...

למעלה