לא ביבי ,אלא בואינג.

oddworld

New member
לא ביבי ,אלא בואינג.

דבר אחרון להלילה חברים. לאור ההרגשה הכבדה שאני מקבל מדבריכם , שכן מילותיו של ביבי מחלחלות אל ליבכם. אל נא תשכחו שיש לכולנו תמיד נטייה לזכור את השלילי , ואת מה שנאמר בסוף. הרימו מבט לאמריקה , ואני כרגע מסכן את עתידי בתפוז ומתנבא שגל ירוק מאוד עומד בפתח. רוצה אני לציין בפניכם את שעליכם להציץ בכמה גרפים פשוטים בשביל לקבל את התמונה המלאה. שימו לב למדד התחבורה ומדד היוטיליטיס של דאו. שניהם בלי יוצא מן הכלל הגיעו לפסגות חדשות נכון לסוף המסחר בחול. גרף נוסף מעניין הוא מדד הדאו קומפוסיט שמשלב בתוכו גם את התעשייה גם את התחבורה וגם את המשתנים. גם הוא כשני חבריו שהוזכרו שומר על רמה גבוהה. אני כרגע לוקח ריסק מקצועי ואומר לכם חד משמעי, שהדאו התעשייתי שנמצא ברמתו הנמוכה מתחילת השנה חייב להצטרף אליהם!!! הסיכוי שהם ירדו איליו הוא קלוש ביותר. מבדיקת 200 יום CCI של הגרף , רואים בפעם הראשונה שמדד דאו ג"ונס נמצא במכירות ייתר. אני חוזר, מכירות ייתר! אם לא עכשיו לקנות, אז מתי? בפסגה.... הרי גברת כהן מוכרת מניות היום, והיא אמורה לקנות אותם בפסגה. זה התרחיש. הדאו רבותיי ייצטרף לנסדאק ולחבריו בתחבורה וביוטיליטיס ולהערכתי אנחנו בפיתחו של תנודה ללמעלה שאת סיומה או דעיכתה נראה בינואר. קניית מניות מחר אם השוק יורד , נראת לי אטרקטיבית ביותר. המהלך התחיל.

oddworld

New member
תיקון ../images/Emo13.gif

סוף ינואר. לא לפני. עד אחרון הקונים . . .

bogii

New member
תבדוק אם הגרף הזה

ידית וספל או ידית ופח זבל כרגע הניקי שהפך להיות אגזוזן של הדאו פתח בגאפ ונתקל בהתנגדות 10759 נקודת המפגש של קו ההתנגדות העליון וממוצע 50 והיה אם יצליח להתעלות מעל קו ההתנגדות ויתמך אז אולי מתחיל אבל אל תשכח שאנחנו בתעלה יורדת כך שעננת הירידות לא שכחה חוץ מזה הטרמיטים הסינים לוחצים את החבית כלפי מעלה מה שכן אמור להשפיע כלכלית על החברות אההם ואם אתה חיובי לדאון גונס אז תן סימבולים ספציצים שיעשו לו ציצים עליונים יש שם כמה כבדות עם הרבה צלוליטים מעניין אם הטיפול שעברו יגרום להן להיות יותר קלילות בתנועה שלהם,

bogii

New member
גרף נקניקי

נראה איך הוא יבוא ליעד שנתתי בגרף בכל מקרה סטופ מתנייד כאן עדיף וחשוב מכסימום יעוף בסטופ ריווחי

GeorgeSoros

New member
מכירות יתר?

עיין בגרף המצ"ב. אין שום איזכור בספרות שמצב של מכירות יתר מזמין גבהים חדשים, להיפך המצב הזה יכל להימשך עם תיקוני ביניים ולכרות שפלים חדשים רק סווינג כושל כפי שמצויין במתנד מציינים "אולי" שינוי מגמתי. לכן כל עוד מתחת לקו האדום זה רק ציידי תחתיות שמחפשים פרנסה.

אבימאיה

New member
בנוסף למדד היוטיליטיס והתחבורה

תסתכל על הגירעון שם תן מבט קל על הנפט שהבוקר אופק אמרו שיכול להגיע ל 80 דולר והוסיפו שרוסיה שואבת במקסימוס יכולת כמו כן תראה עד כמה חלש הדולר מבט אחרון תן בתחזיות להאטה באסיה בארהב ובישראל ואז תקבל תמונה יותר ראלית אגב כל השווקים המוזכרים חוץ מישראל בתשואה שנתית שלילית נכון להיום חוץ מישראל

oddworld

New member
בוקר טוב לכל הדובים

זה יפה שאתם מתארים את תמונת המצב. אין ספק שאתם צודקים. אני מאידך מוציא את העתיד המתחבא בתוך התמונה. יש שלילי שמקרין שלילי נוסף אבל במקרה הזה מזמין שינוי לחיובי. שימו לב גם לזמנים עליהם אתם מדברים. נובמבר , דצמבר , וינואר בהחלט משפיעות גם על ההחלטה. נחייה ונראה, רק אל תשכחו , הדברים נאמרו בנקודת קיצון. תדעו לבוא בשיא ולהוריד את הכובע
בהצךחה לכם.

oddworld

New member
עוד דרך.

בוקר טוב גוסף. עוד דרך לטפל בשוק. אם יירד היום אף אחד לא יידבר כי כולם כבר יודעים את הסיבה, לא? אז אם כולם מוכנים לעניין הזה, למה לא לשווק פוט יקר על הבוקר עוד שהמדד קצת יקר? למה לא? אנשים לא חושבים על מחר, הם רוצים היום. חלק מהתיזה שלי נגד המסחר היומי היא התיזה הזאת. הריי אתה כמעט לעולם לא יכול להנות מתנודה קצת ארוכה מזאת המתבשלת מתחת לפני השטח. דרך אגב אם כבר עכשיו אנחנו ב 530, אז בעצם זה המקום המתאים להם לא? בכל מקרה אם כן אז הם יכולים לחנות פה יומיים ולסגור את העניינים בצורה יפה. להערכתי
צפוי מהלך אלים. שיהיה בוקר טוב.

למעלה