לא אל תסגרו ותשנו

לא אל תסגרו ותשנו

אייככ..איזה רעים עעלאק אוהבי את פלוריסיינטה מה עכשיו רומאו ויוליה מה עשיתם את הכול רק כדי שהפורום יצליח הינה אני רושמת בו הוא מצליח לא?!! כוללכם פה שקרנים ואת מעצבנים אותי כי מה הבעיה שלכם להשאיר את זה ככה ואם באלכם רומאו ויוליה תעשו פורום אחר תשאירו אותו ככה פלוריסיינטה היא הסידרה הכי יפה וגם שנגמר אני עוד יכולה לששלוח דברים גם.. ייאלה אל תסגרוו((= בבבבקקשהה ...!!! יישלי רעיון אחר הולך ככה: אם הרוב רוצה לעשות רומאו ויוליה במקום זה..אז שהמנלים יתנו למישהו אחד לנהל את הפורום..במקומו והוא יפתח פורום חדש לרומאו וייוליה וכול מי שירצה להיות בפלוריסיינטה שישאר ומי שרוצה ברומאו ויוליה שיעבור לשם.... זה מה שעושים אני מקווה.. בכלל איך חשבתם על לסגור ת'פורום מילא להשאיר אותו ככה.. ייאא רעים.. ללא יפפה בבבייי

crazy girl2007

New member
את סתם מגזימה...

את צריכה להבין שפלוריסיינטה נ ג מ ר ! ואין הרבה מידע על פלור ברטוטי באינטרנט,היא קצת נעלמה מהתקשורת.חוצמזה,גם בתקופת פלורי הפורום היה רדום,הקיצ' אני מכירה אנשים שרואים רומיאו ויוליה,ואני חושבת שאם יהפכו את הפורום הזה לפורום של רומיאו ויוליה,הוא יהיה יותר פעיל. אל תביני אותי לא נכון,זה לא שאני "אנטי פלוריסיינטה" או משו,להפך,אני ראיתי פלוריסיינטה ואני מאוד מעריכה את השחקנים ששם. אפשר לעשות הצבעה אם להשאיר את הפורום בנושא הזה\להחליף את נושא הפורום\לסגור את הפורום.לדעתי הצבעה תהיה הכי הוגנת כלפי כולם וכך אפחד לא יתאכזב:] תחליטו אתם מה לעשות.

shiran232

New member
../images/Emo54.gif../images/Emo29.gifאני לא חושבת שאפשר

בכלל לשנות פורום אז חבל על הויכוחים...

galgul8

New member
../images/Emo92.gifלא!!!!

לא ! אל תסגרו... ככה ישאר לפחות קצת זכר לפלורי.. =[ כמו שאמרת אין כמעט אתרים אז לפחות אתם תשאירו... בבקשה

למעלה