לאן TO יעבור ?

Yo-man

New member
לאן TO יעבור ?

בהנחה (המאוד סבירה) שאחרי העונה הזו TO יעזוב את פילדלפיה נשאלות כמה שאלות. בכמה תרד משכורתו, מי יסכים לקחת אותו ולאן הוא יסכים ללכת ? לדעתי הקבוצה שהכי צריכה אותו (כמו שהוא) ושהוא יכול לרצות להיות בה היא - אוקלנד. תארו לכם את מוס ואוונס באותה קבוצה. הוא גם מתאים לאטיטיוד של האוהדים של הקבוצה, והשנה אוקלנד במצב כל כך מחורבן שהם יקחו אותו עם הפה הגדול וההצגות. הבעיה היחידה היא כמה כסף יציעו לו ? מצד שני מתאים ל-TO להתגלגל בסוף לדלאס. אוייבים מושבעים של פילי, מאמן הכי קשוח בליגה וקבוצה שהשנה מראה חוזק אמיתי. מה אתם חושבים ? איפה הייתם רוצים לראות אותו, ולאן אתם חושבים שהוא יגיע באמת ?
 

joseywales

New member
מה שלא יהיה......

אני בטוח שיהיו המון קבוצות שיעוטו עליו, ולמה לא !? הוא יהיה נואש ויפחד שלא יתקבל באף מקום, והשכר שלו ירד משמעותית. אבל זה לא יהיה קל ובכל אופן נראה לי שיקבלו אותו לחוזה של שנה 1 ולא יותר ! לא חסר מי שירצה לשפר את המאזן ולעורר קצת קבוצה יושנת(לא חשוב באיזו צורה), ודוקא לא אוקלנד או דאלאס ! להם כבר יש את הפרימדונות שלהם(מוס,קישון). נ.ב: תראו מה קרה לכל קבוצה שהעזיבה את הרסיבר הכוכב שלהם,T.B מסופרבול להתרסקות טוטלית ! MINISOTA קבוצה שבחרו בה לסופרבול....שוב, מוס עזב ו איפה הם עכשיו....? ואפשר גם(לדעתי האישית)לדחוף את סנטנה מוס מהג'טס !
 

lirandr

New member
TO לא יעוף מהאיגלס כל-כך מהר...

לדעתי, הוא יחזור כבר בעוד שבועיים ואפילו פחות. האיגלס יודעים שהם צריכים אותו (לא נואשים, אבל צריכים), TO יודע שהוא צריך את האיגלס. הוא יתנצל שוב, יזמין את החבר'ה לארוחה ויסגור את העניין. אל תשכח שגם הסוכן בטח לוחץ, כי הוא יודע שאם זה לא האיגלס אז זה הרבה פחות כסף.
 

zipfer

New member
לדעתי

אם הוא יעבור אז למה לא למינסוטה?... לקולפפר יהייה שותף חדש... אבל זה יקרה רק בעונה הבאה אם בכלל כי פפר בחוץ עד סוף העונה לפי מה שהבנתי..
 
יכול להיות מעניין לראות אותו עם מוס

או עם קישון באותה קבוצה. ניצוצות. בכל מקרה, אני חושב שכל קבוצה שתיקח אותו תעשה טעות. הבנאדם פשוט חר.. של בנאדם. הוא לא ישתנה. אומנם הקבוצה שתיקח אותו לא תשלם לו הרבה אבל הוא יהרוס גם אותה. גם אחרי שהוא עזב את SF חשבו שהוא יהיה יותר רגוע. לפיכך, אני לא יודע לאן הוא ילך אבל אני יודע לאן אני לא רוצה שהוא יילך. רק שלא יבוא ל-GIANTS.
 

ESPN

New member
רעיון מעניין אחר ששמעתי

אחד מהפרשנים של ESPN (לא זוכרת איזה) דיבר על כמה אפשרויות ריאליות שהמעניינת לדעתי זאת אטלנטה. השילוב שלו עם ויק יכול להיות מטורף, וג'ים מורה מכיר אותי היטב מימי סאן פרנסיסקו (ממה שהבנתי כנראה שדווקא הם הסתדרו בינהם). לדעתי מבחינת T.O זה אידאלי, יש לו בית באטלנטה (או לפחות משפחה, לא זוכרת בדיוק) והוא שוב יהיה בקבוצה מנצחת. כמובן שגם פה הכל יהיה שאלה של כסף והאם אטלנטה תהיה מוכנה לקחת את הסיכון שבו. דרך אגב, שמעתם את ההתבטאות המאוד חריפה של רודני הריסון שאמר שהוא בחיים לא היה מביא אותו לשום קבוצה ושהוא חושב שהוא יהרוס כל קבוצה שהוא יגיע אליה? יש תקדים לכך ששחקן מתבטא בצורה כל כך קשה נגד שחקן אחר? זה רק מראה איזה מפלצת T.O ודרו רוזנהוז יצרו...
 

ih10

New member
מורה הסתדר איתו כי הוא אימן את

ההגנה בסן פרנסיסקו, אז לא היה שום חיכוך בינהם... מאז שTO החתים את רוזנהאוס הקריירה שלו בדרך למטה, למרות שעל המגרש הוא עדיין טוב. אני חושב שחלק ממה שTO אמר לפני העונה בקשר לחוזה שלו נכון, צריך להבין שחוץ מהבונוס חתימה, שאר החוזה לא מובטח לו ואפשר לחתוך אותו בכל רגע. אז כשאומרים 49 מיליון ל5 שנים זה לא מובטח לו ואם הוא נפצע וגומר את הקריירה אז הוא לא יראה את רוב הכסף הזה. אבל החלק השני, כל העניין על לקבל כסף בהתאם למעמד שלו בליגה (למרות שהוא באמת אחד מהWR הכי טובים בNFL היום) מגוחך, למה חתמת שנה לפני על חוזה ל5 שנים? חתמת על החוזה, תכבד אותו וזהו
 

itaihasid

New member
ההימור שלי

הוא שהשנה הוא כבר לא יעבור לשום קבוצה, אולי הוא ישאר בפילי אבל אני ממש לא חושב שהם יהיו להוטים להשאיר אותו שם אחרי ההתבטאויות שלו . (למרות שת'כלס זה לא היה כזה נורא, אבל אמריקאים, לכו תבינו).
 

ih10

New member
בבירור שהולך להיות השבוע יכול להיות

שאירגון השחקנים ידרוש את השיחרור שלו כדי שהוא יוכל לשחק עוד העונה בקבוצה אחרת. בכל מקרה, אם לא יתנו לפילי להשעות אותו ל3 משחקים נוספים יכול להיות שהם יעדיפו לשחרר אותו ולחסוך קצת כסף
 
למעלה