לאן נעלמו מוניות השירות לכיוון טבריה? היו בארלוזורוב ואינן

wranger

New member

בקשות ושאלות (לא הכוונה)
לפני כמה שבועות נהגתי לנסוע בתחבורה ציבורית בקו טבריה ת"א. למרות סלידה מסוימת ממוניות שירות, התדירות הגבוהה שלהן לעומת האוטובוסים הייתה אטרקטיבית. ואז הייתה תקופה קצרה בה נסעתי ברכב הפרטי ולא נזקקתי לתח"צ - ועכשיו כשכבר אין לי רכב, אני לא מוצא את מוניות השירות שהיו יוצאות מארלוזורוב. הייתכן שהופסק הקו? אולי תחנת היציאה עברה למקום אחר? או שהכל עדיין כרגיל והיקום מסמן לי לנסוע באוטובוסים על אף תדירותם הנמוכה בקו לטבריה?

אורי404

New member
שירות האוטובוסים לטבריה השתפר

לפני כמה שבועות נהגתי לנסוע בתחבורה ציבורית בקו טבריה ת"א. למרות סלידה מסוימת ממוניות שירות, התדירות הגבוהה שלהן לעומת האוטובוסים הייתה אטרקטיבית. ואז הייתה תקופה קצרה בה נסעתי ברכב הפרטי ולא נזקקתי לתח"צ - ועכשיו כשכבר אין לי רכב, אני לא מוצא את מוניות השירות שהיו יוצאות מארלוזורוב. הייתכן שהופסק הקו? אולי תחנת היציאה עברה למקום אחר? או שהכל עדיין כרגיל והיקום מסמן לי לנסוע באוטובוסים על אף תדירותם הנמוכה בקו לטבריה?
שירות האוטובוסים לטבריה השתפר
בין היתר נוספו נסיעות לקו 836 המהיר יותר.
לדעתי אם מתואמים עם קו 836 או 825 (והחלפה בהמשך בעפולה, באותו כרטיס הנסיעה) או 840, הנסיעה תהיה עדיפה על מוניות שירות. בין היתר נסיעה נוחה באוטובוס, מאשר במיניבוס ובחלק גדול של המקרים (בתקווה, שבכולם), שהנהיגה של נהגי האוטובוס טובה ובטוחה לנסיעה.
אבל זהו יותר טעם אישי.

למעלה