לאן נעלם מר סליקטר ?

4z5ca

New member
לאן נעלם מר סליקטר ?

מר דויד סליקטר היקר מרח' בלפור בחיפה כבר סגור זמן רב. מישהו מהנכבדים פה יודע על מה ולמה ? (ומה עלה בגורל היומידור הצנוע ושוכניו ?
) דרך אגב, היום בפאב הדב במרכז הכרמל. עוד יותר מומלץ בלי צחנת הסיגריות הקבועה שם. האויר היה כל כך נקי ונעים, ריח הקאול אילה פעפע להנאתו סביבנו עם ריח העץ והבישולים, אווירה מושלמת להדלקת סיגר של מוצ"ש. כמה חבל שאסור. הכל בגלל הסיגריות המגעילות האלה...שיקפאו בקור. מגיע להם!!! תדהר 4Z5CA

יש קשר בין חובבות רדיו לבין עישון סיגרים? אני יודע שחלק החובבים מעשנים מקטרות - גם אני.

4z5ca

New member
בטח שיש...

גם על סיגרים אפשר להתווכח ולברבר שעות. כולם מומחים גדולים ידענים רציניים בטוחים שגילו את קובה אחרי שבקושי הצליחו לקצוץ בלי להרוס את החורטילו-קוובוס-גראנדה-לוקוס המזוייף שקנו אצל המאכר המקומי במחיר מופקע שלא מבייש בר-סיגרים בלונדון ועוד רצים לספר על זה לחברה....
( בהשוואה ל- "קניתי בדייטון את ה אקס-מיקס-גיי-לנו 765 דאבל טורבו עם שלוש חיבורים לאנטנה פתחתי לג'נרל קאברג' אבל איפה לעזאזל מחברים את החשמל ?" ) אח שלי המציא תאוריה על חובבי רדיו פעם שמתאימה גם למעשני סיגרים אבל כדי לא להרוס את השם הרע שעוד לא יצא לי פה ולעורר את חמתם של הקוראים אספר לך את זה בהזדמנות אחרת. אולי על ה 40 מטר
אלפא סיירה תמיד הסתובב עם סיגר דלוק ועוד שניים רזרווה בחליפה חוץ ממנו אי לי מושג מי עוד מעשן. תדהר 4Z5CA
אגודת חובבי הרדיו בישראל

aviah

New member
אולי צריך לקבל את זה

שיש אנשים קשקשנים, ובמיוחד אנשים שאוהבים לדבר על כמה כסף יש להם. תחביבים שמשתיקים אנשים הם, למשל, טיולי אופניים. אחרי חצי שעה ממילא אין לאף אחד מספיק אויר בשביל לדבר

4z5ca

New member
אנחנו מקבלים את כולם

וגם את כולן. זמן אוויר חינם חינם אז שידברו כמה שהם רוצים
( חבל רק על הזיהום אוויר מהשטויות אבל זה סיפור אחר... ) תדהר.

למעלה