לאן הגענו?!

noamgk

New member
את קוראת את ההודעות שלי?

או סתם כותבת תגובות בלי לנסות להבין? אני מסביר לך, שלירושלים יש חשיבות גדולה וערכים דתיים לאנשים מסוימים. מצידם, כל החולים האלה יכולים להיות גאים במחלתם בתל אביב, אבל שלא ירמסו את אמונתם של אחרים! כמו שהם לא רוצים שיקחו להם את הגאווה במי שהם, ככה הדוקר ורבים אחרים לא רוצים שיבזו את העיר שלהם, נקודה. הוא לא ניסה לקחת להם את הגאווה. הוא ניסה להסביר להם בדרך הקשה - לאחר שסירבו להבין בעצמם - שירושלים היא לא המקום למצעדי תועבה למיניהם.

A red hot chili

New member
קראתי והבנתי הכל.

וכנראה שמה שאתה חושב שחולני, לי נראה לגיטימי ולהפך, מה שנראה לך לגיטימי גורם לי לרצות להקיא. לא שאני יכולה להשלים עם זה אבל אין לי איך לשכנע אותך... ואתה צודק... הוא לא ניסה לקחת להם את הגאווה, הוא ניסה לקחת להם את החיים. איזה איש מקסים... גואל אותם...

noamgk

New member
ולמה התעלמת מהעיקר?

שכמו שהבחור לא דקר אותם בתל אביב, שהם לא יבואו לירושלים? הוא לא יפריע להם שם, הם לא יפריעו לו כאן. אף אחד לא ידרוס את השני, אף אחד לא יראה את גדולת עירו נרמסת, ואף אחד לא ידקר. הא? איך זה?

Amber

New member
זה לא נראה לי...

זכותם לבוא לירושלים, גדולים ממנו קבעו שזכותם אז מי הוא בכלל? הם לא מפריעים לו, שישב בבית החשוך שלו ולא ידקור אנשים... ממש בקשה גדולה. שאף אחד לא יידקר, טוב?

noamgk

New member
יופי שזה לא נראה לך!

ולאותו בחור זה לא נראה שמבזים לו את העיר, ולא משנה אם הוא רואה את זה או לא! זה לא ויכוח של ילדים בני חמש. הסברתי לך את הבעיה, הסברתי לך מי אשם ואיך הוא יכל לפתור את זה. את לא יכולה להגיד "זה לא נראה לי" וככה לפתור הכל. לעיר הזאת יש ערך בשביל הרבה אנשים, אז אנשים אחרים לא יכולים לבוא ולבזות את הערכים האלה ואת העיר הזאת. נקודה, סוף.

A red hot chili

New member
שאלת אם זה נראה לי. זה לא.

טוב, ממילא לא תצליח לשכנע אותי ואני לא אצליח לשכנע אותך... חבל על העצבים...

noamgk

New member
אני לא משכנע אותך

להאמין שמה שהוא עשה זה נכון. אני מנסה להסביר לך שכשחיים ביחד צריך להתחשב בשני, ולא לעשות "דווקא" כשברור שזה מפריע לאחרים. הרי ירושלים לא מסמלת לרוב האנשים האלה כלום. בשבילם תל אביב היא הבירה, היא העיר הגדולה.

noamgk

New member
צודק.

אני כבר לילות שלמים לא מצליח להניח את ראשי על הכרית מרוב שהם קיצוניים... גם אתה?

את צודקת בכל מה שאת כותבת

החברה שלנו נהייתה מקום מאוד לא נחמד. כן את צודקת יש פה מיעוט שברובו מזלזל בכל מי שאינו מבני קהילתו ,שמנסה בכל דרך להשליט את הדיעה שלו על הרוב . וכל הדרכים "כשרות" להשליט את דעתו איומים ,הסתות ,גידופי חיילים ,סתימת כל המדינה . אבל אינני שותפה לדעתך שאת ילדיך לא כדאי מסיבה זו לגדל כאן . יש לי הצעה טובה יותר עבורך להפסיק להיות רוב דומם . כי אם אנו נשמיע את קולנו ונתנגד לכל האלימות והאיומים הם ירגעו. כל עוד אנו לא מתנגדים להם הם לא מפסיקים בדרכיהם. ואני אופטימית כי אני רואה איך הרוב הדומם מתעורר ולא מוכן לספוג יותר את כל הרוע והאלימות ששוטפים את הארץ.

noamgk

New member
גם אני אופטימי...

כשאני מגלה שהרוב הדומם הוא כתום

איפה להתחיל ?

יש המון ארגונים נפלאים בהתנדבות שעושים עבודת קודש. השאלה באיזה תחום את רוצה להשפיע ? יש ארגונים שמתנדבים בבתי ספר ומעבירים סדנאות נגד אלימות, יש ארגוני נשים נגד אלימות ,יש ארגונים שעוזרים לאנשים במצוקה. אני אישית יכולה לספר לך על ה"מפקד הלאומי" שזה גוף א-פוליטי שמנסה לשנות את הלך הרוח בשני העמים הישראלי והפלשתנאי עי החתמת אזרחים על 6 העקרונות לסיום הסכסוך . את מוזמנת להכנס לאתר www.mifkad.org.il ולגלות שמעל 400,000 איש משני העמים חפצים במציאות אחרת בעתיד טוב יותר. וכרגע ה"מפקד הלאומי" מחלק סרטים כחולים לבנים לתמיכה בשלטון החוק בדמוקרטיה .

A red hot chili

New member
תודה לך...

יש לך אולי פרטים על הארגונים שמעבירים סדנאות לילדים, נגד אלימות?

יש פה בתפוז פורום

אומרים לא לאלימות כדאי להתעניין שם . אני זוכרת ששם בפורום איזה ארגון התנדבותי הזמין אנשים לבוא ולעבור הדרכה ולהדריך בבתי ספר. בהצלחה.

E טי

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

"המפקד הלאומי" - גוף א-פוליטי

מרכ1

New member
יש דיון מקביל בפורום חופש

את מוזמנת. אני יודע שרבין אמר שאנשים שיורדים מהארץ הם נפולת של נמושות. מהכרות של כמה קהילות ישראליות בחול אני יודע על מה הוא דיבר. מאז הרצח שלו, נראה שהמגמה קצת התהפכה. במקבל לעליה מאסיבית לארץ ולא ממניעים ציונים. אחרים לא מוצאים את מקומם בארץ יותר. ואני לא מאשים אתכם בכלל. רק תזכרו בחו`ל, לא כול תושבי המדינה אספסוף מוסת ברחובות צמא דם ושנאה בעניים. ואותנו הם לא מפחידים. סבתא שלי שתהיה בריאה תמיד. העבירה נשק מתחת לשמלה בזמן הבריטים כשהיתה בהריון. הבריטים לא בדקו נשים ובטח לא נשים בהריון. סבא שלי, היה מעביר פצצות בתוך כיכר לחם. להילחם אנחנו יודעים. אף מתנחל זב חוטם לא יזיז אותי מפה. וגם אני לא רואה טלויזה. לא קורא עיתון. על הלינץ במואסי קראתי פה בפורום אני מציע לך לקחת איתך את התמונה של החייל מגן בגופו על הילד, יחד עם תמונת האספסוף. גם אני היתי במצב שלו ואני מאמין שלחיים יש ערך. אבל בלי ערך אין להם משמעות, גם בבריסבון יש טרור

למעלה