לאן אני הולכת מכאן?

mariana

New member
למה אתה מתכוון?

כשאתה אומר שהוא מתאמץ כמוני? לכיוון הטוב או לכיוון הרע?

Queen Of Love

New member
../images/Emo41.gif מאיה

אנ ימצטערת אבל הדיון הזה כבר ממש לא קשור להודעה של מאיוש. מאיה איפה את
קחי
ו-
ותביא לנו חיוך קטנטן
נ.ב: תארי איזו סערת רוחות
עשית לנו פה, את חייבת לחזור עכשיו

מאו יין

New member
טוב סליחה פה אני חייבת להתערב..

warfight (איזה שם בחרת לך....!) מבלי שאני אתערב כי יש פה מספיק יועצים בשירשור הזה... אבל קראתי ואני חייבת לאמר לך שזה לא הכל שחור או לבן !! ואני לא מבינה איך אתה "מנתח"לעומק "חד וחלק" "זו האמת וני לא מנסה להמתיק אותה" (או איך שלא אמרת את זה) בן אדם שאתה לא מכיר (את מאיה) אלא מהמילים הספורות שהיא כתבה פה... רק רציתי לאמר שאל תשפוט בן אדם לפני שאתה צועד בתוך הנעליים שלו!!!!!!!

Queen Of Love

New member
זה נכון

ואני מסכימה איתך מאו מאו והוא יודע את זה, כי כתבתי לו את זה ישירות במסר. הוא פשוט לא רוצה להסכים

WarFight

New member
היי חתולה שם נחמד :)(מאו מן)

קראי את המכתב שלה תראי כמה דכאונית וכמה מיואשת ותראי שנמאס לה מהלימודים(מזניחה את הלימודים) הכל ענין של הבנת הניקרא ולכן אמרתי את האמת ישר בפרצוף. את צודקת אני לא שופט אדם לפני שאני צועד פשוט שפטתי לפי מה שהיא כתבה . הרי את יודעת היא כתבה מכל הלב.. אז אמרתי את זה מכל הלב:) אני צודק לא?

מאיה מ

New member
תתביש.....

כי ילדה בת 17 אומרת לך בלי לחשוב ובלי לשקול פעמיים שאתה אדוני היקר, אידיוט מוחלט, על סמך מה קבעת שאין לי עתיד? על סמך מה קבעת שאני בדיכאון? במקום לשאול כבר קבעת מה אני, מי אני ומה יהיה איתי, אז תסלח לי המילים שאמרת נהיו מאד אישיות וברור כי הם נבעו מבורות מוחלטת, מה קורה איתך? נולדת לאיזה משפחה עשירה שלפני שפתחת עיניים בפעם הראשונה כבר היה לך חיסכון בגודל הגלות? מאיפה החלטת שאני זילזלת בלימודים, אתה טרחת לשאול למה נשרתי? טרחת לשאול מה עבר עליי בתקופה הזאת שאתה בכלל מעז לפתוח את הפה ולשפוט אותי כאילו אני איזו ילדה מטומטמת? לא באתי לחפש רחמים, כתבתי את הדברים שלי מתוך כאב, מתוך פחד, חיפשתי אנשים שיוסיפו לי לתקווה שכבר קיימת, לא האמנתי שאיזה בן אדם טיפש שנולד לכפית של שמנת יעז לפתוח את הפה.... ותסלחו לי על הגישה שבה הדברים שלי נאמרו, כבר הרבה זמן שלא ניפגעתי ככה...

Queen Of Love

New member
תראה ...

איך אני אפנה אליך? טוב בכל אופן!, בכל הנוגע להשכלה, אני אפילו לא מנסה להתווכח איתך. אין מה להגיד, היום לרכוש השכלה זה מאוד חשוב
, זה מפתח לחיים טובים יותר, אין על זה וויכוח. הקטע הוא שכאשר אדם מרגיש לא טוב, נפשית הכל מתגמד, אתה מבין? הרי מה הכי חשוב בחיים האלו?? קודם כל הבריאות. ולכן לא הסכמתי איתך בנוגע למאיה. כי מאיה הרגישה שהיא רצתה להתאבד. אז לבוא ולרדת עליה בנושא של השכלה ולימודים זה ממש לא לעניין. מה שכן אני שמחה שהיא ניגשה לאיש מקצוע, והיא תוכל לשקם את חייה, היא עוד צעירה מאוד. והיא עוד תגיע רחוק. אני בטוחה.

WarFight

New member
נראה לך שאני ילד של שמנת?

אני הגעתי למה שאני בזכותי וללא זלזול בלימודים חבל שנפגעת אבל הביני מה שאת כתבת מבטא זלזול לא כן? מאיה ספרי לנו למה רצית להתאבד את מבינה מזה להתאבד?!?!? סתם הורסת את החיים שלך וזה מכעיס סתם ללכת להתאבד והכל יפתר לא!! את זריכה להתמודד לבד וכמו כן הצבא לא שחרר אותך מטעמי פטור אני בטוח שאת יודעת שכתוב לך פרופיל נפשי לקוי 21 מזה אומר?! אנשי מקצוע צבאים באו ובחנו אותך בדקו אותך וראו שאת לא מתאימה וזה חריג כי יש בנות שיש להן פטור מעודף משקל או סרבנות.לא סעיף נפשי אז את מבינה שכאשר ניסית להתאבד לא עזרת לעצמך בכלל אלא הרסת לעצמך את השם ואת בדיכאון ומזה אומר דיכאון לוקחת תרופות אני בטוח שאת לוקחת מאיה האמיני לי אני רק רוצה בטובתך הקשיבי לי אם את רוצהה להיות כמו כולן עליך להפסיק להיות דיכאונית ולשנס את עצמך ובמקום להתכתב בפורום להתחיל ללמוד עג למבחני הבגרות לבד או עם חבר או עם מורה פרטי ותעברי את הבגרויות אחכ תלכי לאורנבסיטה או למכללה הקשיבי את בת 17 עוד לא מאוחר למרות שאמרתי.. אם את באמת מתכוונת להתאמץ ובואי נקווה שכן את עוד תגיעי למה שאת חולמת שתהי אפאחד לא מכריח אותך או לילחוץ עלייך אני לא מבין מדוע אמרת שיש לך בקושי בגרות אני כך מצוטט אותך בוקשי יש לי בגרות מזה צריך להיות ? סימי את הלימודים בציונים גבוהים אני יודע שהכל קשה אבל בסופו של דבר את תקבלי את הפרי. ואם את לא מוכנה להתמודד!! וללכת להתאבד אז את מבינה למה אני ירדתי עליך. ומלכת אהבה הביני איש מקצוע לא יעזור לה היא צריכה להתמודד עם זה לבד כי אם היא תתרגל ללכת לאיש מקצוע בכל פעם היא תהיה תלותית כדאי לה להתמודד לבד ולהתיעץ איתנו(בפורום) ולא לרוץ ולבכות אלא לשאול מה עליי לעשות כדי לשפר את עצמי

Queen Of Love

New member
אוייי

אין אין, אני לא יכולה יותר
הרגת אותי כבר
כמה שאתה לא מבין. אני לא הולכת להתווכח איתך על זה אפילו. אני פשוט לא מסכימה איתך . זהו, נקודה. טוב אבל, לא חייבים להסכים על הכל. אני מכבדת את הדיעה שלך וכל אחד ודעותיו שלו. בכל אופןןןןן איש מקצוע מאוד, אבל מאוד יכול לעזור, ואני מאמינה מאיה, שטוב שעשית שפנית לאחד. ובפעם ה-100 אני יודעת שיהיה בסדר, אם רק תאמיני בעצמך ובמה שאת מסוגלת, כי את מסוגלת להרבה יותר!! את כבר על דרך המלך

מאיה מ

New member
לשאול את מי?

לשאול אותך? בן אדם שלא מבין כלום מהחיים שלו? ללכת ולבכות? לא יודעת מה זה התאבדות? מפה והלאה אני פשוט מתעלם מההודעות הטיפשיות שלך... כשתהיה טיפה יותר חכם ומעבר להשכלה של בית ספר, מכללות וכל השטויות, רק אז תעז לדבר איתי על דכאונות ומה שמסביב

מאו יין

New member
שלומלום...

קודם כל (שוב) הבהרה... אין לי בעחה להיות מזוהה עם חתולה (פסיכולוגית {אמא של חבר לשעבר} איך שראתה אותי פעם 1 אמרה לו שאני כמו חתולת בר- אוהבת לבד, לא רוצה שילטפו אותה ולא רוצה שיצודו בשבילה...) אבל מאו יין הוא שם סיני של אחד השליטים הסיניים "העתיקים" ורק מזכיר חתול בגלל ה"מאוווו"....... תראה, אני מאוד מזדהה עם מאיה מסיבות אישיות שאין לי כוח לפרט כרגע,(חלק מהפורום מכיר כבר את סיפור חיי ואת הרקע שלי ויבינו למה אני מתכוונת), בכל מיקרה, יש רגעים בחיים שבהם אתה מרגיש שכל חייך מתמוטטים כמגדל קלפים... והצרות מגיעות בצרורות...זה נורא קל לעמוד מהצד ולאמר משפטים שמאלציים כמו:" הכל בידיים שלך...רק תחליטי ותוכלי לעשות כל מה שתירצי...ולכבוש כל הר..ולהשיג את כל מטרותייך..." אבל לפעמים אדם עובר כל כך הרבה קשיים בחיים שקשה שלא להתיאש ולוותר... אני תמיד אהבתי בפורום הזה את העניין ש לא שופטים פה אף אחד!!! אלא מנסים לחזק,לחבק,לאהוב, מנסים לעזור בפתרון בעיות... למאיה יש כרגע נקודת שבירה..וזה בסדר (כי יש אריאל...-סתם בדיחה מפגרת למי שהבין...) זה מותר ,מותר להשבר אם יש מי שיחזק אותך ויראה לך שהשד לא כל כך נורא...ומאיה פה אני פונה אליך מתוקה שלי...השד לא כל כך נורא כמו שהוא נראה לך כרגע...הסיפור שלך מזכיר לי קצת את שלי ואני מבינה את הזעם שלך כלפי אלה שהכל בא להם בקלות,יש מי ש"רק" צריך ללמוד קשה כדי להשיג תעודה (לא משנה בתיכון או אח"כ בלימודים "גבוהים") ויש כאלה שגם צריכים ללמוד קשה וגם "לקרוע ת´תחת" כדי לממן את הלימודים האלה...וכולי וכולי -יש אנשים ש"נקודות" הפתיחה שלהם בחיים מקלות עליהם בהמשך(בית חם-משפחה מאושרת ותומכת הורים עם "כסף" וכו´) אבל יקירתי אל תמהרי להתייאש!! את רק צריכה רצון קודם כל להיות בעולם הזה ושאר הדברים בסוף יסתדרו לך גם אם זה לא יהיה כל כך קל... לצערי אין לי יותר זמן כרגע אבל יש לי המוווון מה לאמר לך ברשותך אעשה זאת מחר באישי... שולחת לך אחד כזה
ענק מכל הלב!!! יהיה בסיידר ואל תכעסי על warfight הוא רק מדבר מתוך השקפת חייו שגם אותה אפשר להבין וגם לו אפשר להסביר שהוא פשוט קצת טועה וקצת שופט מהר מידי...

mariana

New member
צודקת במאה אחוז

את יודעת הרי מאו שאני מצדיקה אותך כי גם אני עברתי דרך לא קלה לכל זה וכיום אני מעריכה שהיה לי את הכוח לא להזניח את עצמי ולהיתקדם כמו כל אחד ולהכיח לכל אחד מה אני שווה. וחוץ מזה הזכרת את אריאל?
חחחחחחחחחח

golem

New member
את האמת מאיה....

אני הייתי לוקח את הלוגו שלך שמה ואומר לך את זה - העולם לא נורא כמו שנראה - ותמיד אפשר להמשיך הלאה למרות הצרות... רק תחליטי - את בצד האופטימי או הפסימי.... ועוד משהו - קראתי פה שרשור ענק - מופרעת. מתאבדת. לא מצליחה - ועוד כל מיני כאלה דברים אז ככה: - יש כאלה שמצליחים יפה גם בלי לימודים - וכאלה שלא מצליחים למרות שהם למדו - קודם כל האישיות קובעת - ולכן תקחי את עצמך בידיים וזה שאת עושה 3 במתמטיקה אין בזה שום דבר רע.. (את עושה זה כבר טוב) - מספר היחידות במתמטיקה קובע רק אם את רוצה ללמוד מקצועות מסויימים - אני לא יודע מה את רוצה לעסוק בחייך - אבל יכול להיות שגם 3 יחידות מספיקות לזה - אז תצליחי בזה כמה שיותר.. - לא קיבלו אותך לצבא?? אתת יכולה להתאמץ ולהשיג ערעורים ועוד ערעור ועוד ערעור כדי שיגייסו אותך - אם זה חשוב לך תילחמי על זה!!! מספיק שמעתי על אנשים שנלחמו וגוייסו אחר כך - אז תילחמי על זה!!! והמשפט האחרון - אין למאיה עתיד - מוגזם לחלוטין
את עוד לא בת 18 וכבר החלטת את זה??? אני בן 26 ובלי כסף - מה זה אומר עלי?? שאני צריך לפרוש??? מאיה את עדיין צעירה בשביל להחליט את זה - ובמקום לחשוב על זה שאין לך עתיד- תתחילי לחשוב על ההוה ואיך לחיות אותו... וכמו שאמרתי לך- וכמו שאת אמרת - העולם לא כזה נורא כמו שהוא נשמע...וכדאי להיות בצד האופטימי (מאוד אהבתי את המשפט הזה..לגבי האפטימיים והפסימיים)

Queen Of Love

New member
איזו ../images/Emo77.gif נעימההההה

עזראאאאאא
מה קורה ??? שנים שלא ראיתך פה!! איך אתה מעז להיעלם?? מכות אני אתן לך

golem

New member
הייה יי קוויני ומרין...

מה לעשות?? קצת הייתי עסוק ופתאום לא מצאתי את עצמי כל כך פה ולא ממש היה לי זמן להגיד- אבל האמת שכל הזמן הזה נכנסתי מדי פעם לראות מה הולך - אבל הרגשתי כמו ניקול בהודעת פרישה שלה.... בכל מקרה באמת התגעגעתי אליכם ו"שמרתי" עליכם מרחוק אני ינסה להיכנס לפה יותר

למעלה