לאמיר יש לי שאלה...

MoTnT

New member
לאמיר יש לי שאלה...../images/Emo12.gif

הי אמיר זה מוטי. האם כשמתקינים את "המשיח" ל- PS2 לא צריך כרטיס זיכרון? (כלומר בשביל לשמור משחקים או שצריך לקנות כרטיס זיכרון?). ואמיר אל תשכח להתקשר אליי וכבר אני יביא לך את המכשיר שלי וניפגש ב..

game boy

New member
תשובה למוטי.

המשיח,להבדיל מהסבת הניאו,אינו מצריך בשימוש בכרטיס זיכרון,היות וכל סוגי המישחקים עולים בלעדיו(בניאו יש צורך להשתמש בכרטיס הזיכרון המקורי8 מגה כדי להעלות מישחקים,ובלעדי הכרטיס-כל ההסבה לא מתפקדת). השימוש בכרטיס הזיכרון הינו חשוב לצורך הנוחות בשימוש במישחק עצמו(לאחר שהוא כבר עלה)-וזאת כדי לשמור שלבים וכד´. לסיכום:הצורך בקניית כרטיס זיכרון אינו קריטי,וניתן לבצע את הרכישה בשלב מאוחר יותר. אמיר

MoTnT

New member
תודה אמיר וו.......

אמיר, תודה על העזרה ואני כבר מוכן כלכלית בשביל שתתקין לי את "המשיח" אז אל תשכח להתקשר אליי!! תעדכן אותי בבקשה.

רגע אז אתה אומר ש....

ההוצאה על הגו´ק של המשיח יוצאת בסביבות 1000 שקל עם כרטיס זיברון?? זה SUCKS חוץ מזה יש לי שאלה: כרטיס זיכרון של PS1 יעבוד על PS2? ועוד משהוא יש למישהו מולטי טייפ למכירה??

game boy

New member
כרטיס זיכרון של ps1 יעבוד רק עבור

מישחקי ps1 שישוחקו ב-ps2. עבור מישחקי ps2-יש צורך בכרטיס מקורי 8 מגה. מה חשבתם,שסוני פראיירים? אמיר

אם הם לא היו פרייארים...

אז הגויסטיק של הPS1 לא היה עובד ב PS2 וככה גם המולטי טייפ

*גלעד*

New member
זה כבר קטע של יחצ"נות...

עובדה, הכרטיס כן פועל, אבל רק על משחקי PS1. יש משחקי PS2 שלא יפעלו על הג´ויסטיק של ה PS1, וכו´ וכו´.

למעלה