לאלפרד

zataomm

New member
לאלפרד

הייתי מעוניין לשאול אותך מספר שאלות על אופנועי ב.מ.וו אשמח אם תיצור איתי קשר או במייל או בטלפון 026783882, 051491549 דרך אגב קוראים לי יחזקאל תודה

אגב, זן...כדי לחסוך המתנה אינסופית

אולי פשוט תעלה את שאלותיך כאן באופן מסודר, ואני משוכנע שתקבל תשובות גם מאלפרד גם מאיזי וגם ממיצו... כך כולנו נוכל להנות.... ואתה לא תמתין לנצח....
השדון

alfred

New member
השדון קטן אמונה?!.................. ../images/Emo8.gif

מאידך, אלפרד שמח להפתיע את השדון בכל פעם מחדש (כולל קטיה).זן קיבל מענה לשאלותיו, ואלפרד הוחמא על קולו הערב. כל זה, בשעה שהשדון מחרחר את קטנת אמונתו מעל דפי הפורום. יום אחד, אלפרד והשדון אוד יורידו איזה "לף" (בראון) יחדיו. אל נא לאבד תקוה...

zataomm

New member
שדון טעית ובגדול ../images/Emo3.gif

לא עברה כרבע שעה משעת פרסום ההודעה והנה קיבלתי טלפון מאיש המיסתורין הרי הוא אלפרד שלנו, וזכיתי לתשובה ארוכה ומעניינת. ולכבודך אלפרד אני מרים כעת בקבוק בירה
, למה אין אייקונים של בירה? כרובי לטיפולך! נ.ב. אלפרד, זה זמן מה תמהתי לתומי, איזה בירה אתה אוהב? שוב תודה יחזקאל

zataomm

New member
ולכל החברים

כל פעם אני מתפעל מחדש מיכולות הפורום הזה על חבריו, פרסמתי הודעה אודות התעניינותי באופנועי ב.מ.וו, לא עבר זמן מה: זכיתי לטלפון מאלפרד, קובץ מאמרים בנושא מאיזי, וגם קיבלתי תמונות של ה- ב.מ.וו מהמוכר המיועד. פלאי הטכנולוגיה והאנושות משתפים פעולה
אני מצרף את התמונות, אשמח לקבל שאר תגובות, מדובר ב- BMW K100RS, שנת 92´ עם 38,000 ק"מ בלבד. אלפרד, בתמונות הוא נראה דווקא די צר, ונח לאללה.

סקניה

New member
אח....K100....

אי שם בשנות השמונים הסקניה היה נרדם רק עם צילום של אופנוע כזה... ויסלח לי אלפרד....לטעמי האישי- הב.מ.וו הכי יפה שיוצר אי פעם... כמו ב.מ.וו ,כך גם הK100, כאשר חיפשו הבאוורים לייצר מנוע 4 צילינדרים הם לא הלכו בדרך הקלה( היפנית) אלא על קונספט אחר לחלוטין, שיאבד מינימום כח( בגלל גל-ההניע),יהיה קל לטיפול(המנוע מוטה הצידה ב-90 מעלות),ועדיין ייתן כח של מנוע 4 צילינדר(100 כ"ס לייתר דיוק),מוגבל על-מנת להתאים לשוק הגרמני(שגם הוא מוגבל.....בכ"ס הכוונה)... האקזמפל בתמונה פשוט יפיפה!!
הסקניה אוהב גם ב.מ.וו ....כל עוד הוא עם 2 גלגלים....

alfred

New member
כנראה ש"צר", זה מינוח יחסי....

ואלפרד שמח לגלות שזן והוא מתייחסים לזה מאותו אספקט, למרות שאלפרד עדיין טוען שהבוקסרים עדיפים למשימה הנבחרת. על הנוחות, אגב, אי אפשר להתווכח...ועוד הערה אגבית, האופנוע נראה מדהים...

alfred

New member
והנה הGS, במהדורת הPD מ 85...

לטעמו של אלפרד, מוצלח יותר.

../images/Emo13.gif

מממ.... אני מנוע מלהגיב כפי שהייתי רוצה ולומר את הכל...אבל אומר זאת... אני חושב שאני היחידי שנותר כאן שממש נהנה מעצם היות אלפרד וירטואלי לחלוטין ואין השדון מתכוון אפילו לנסות לשנות את זה. אני רציני. ככה הדמיון יכול לעשות הרבה...מעבר לזה שאני מאלו שמכבדים את פרטיותו של האדם שחפץ בכך. אלפרד ידידי... השאר כך, זה הכי כיף לשדון. אגב, באמת חבל שהפסדנו את הדיון שלכם לטובת עוד כמה שקלים לבזק....
השדון...הדבר האחרון שהוא עושה זה לחרחר מלחמה בין יושבי הפורום...

למעלה