לאלוהים נמאס מהסגן שלו

לאלוהים נמאס מהסגן שלו

המנהיג החרדי, הרב אהרון לייב שטיינמן, היה מעורב הערב (ה') בתאונת דרכים ברחובות בדרכו לכנס תורני בעיר. ב"קול החרדי" דווח, כי רכבו של הרב שטיינמן הושבת, אך הוא פונה אחר כבוד ברכב פרטי לביתו, לאחר שסירב להתפנות לבדיקה בבית-חולים. מצבו טוב, והרב אלימלך פירר הגיע לבקרו.
 

בן הצבי

New member
אוי, נו.

כיון שמדובר בתאונת-דרכים שעבר בן-אדם מבוגר (שלא פגע באף-אחד. יש לך מבחר די גדול של רבנים שעצבנו לא מעט אנשים, מי בצדק ומי לא. הרב שטיינמאן באמת שקט.), אז הכותרת קצת צורמת לי.
 

בן הצבי

New member
וזה כמובן

הי` צריך להשתרשר כתגובה להודעת `מיט תחזוקה ושיפוצים` בכותרת `לאלקים נמאס מהסגן שלו`.
 
שים לב למשהו קטן

מי בעשה את התאונה זה לא הרב שטיינמן אלא הנהג... ומי שחושב שהוא הסגן של אלוהים זה גם לא הרב שטיינמן אלא המקורבים שלו עם 'היחסי ציבור' שלו. הרב שטיינמן באמת לא פגע באף אחד, לפחות לא בשביל לפגוע, המקורבים שלו עושים זאת כביכול בשמו או בכבודו. הוא דווקא די פרגמטי, לא סתם הוא חטף אבנים.
 
החרדים

מענישים את שרון בשם אלהים ואת כל מי שעושה משהו שלא מצא חן בעיניהם, אז הנה ההזדמנות להוכיח להם שגם למקורבי האלהים קורים דברים, אבל אל דאגה הסיבה תמצא, אלהים מדקדק עם חסידיו כחוט השערה וכו' כו' או שאולי בהפוך על הפוך הוא ניצל בזכות כוח התורה. ובכלל לפי החסידים הוא נענש בגלל שהוא ליטוואק ככה שהם בכלל פטורים מתירוצים...
 
למעלה