לאיש פשוט

לאיש פשוט

עולה על רכבת החיים, שומע את גלגליה נעים. לוקח נשימה אל ראותיי, יושב זקוף,מתוח,מבטי לפניי. מחסיר פעימה מהלב, מתרגש וקצת חושש. לאן תקח אותי רכבת החיים שלי, מה צופן בתוכו עתידי. מסיט מחשבה כבדה ממוחי, זורם עם התחושה אל העתיד. הרכבת מתחילה לנסוע, הרכבת דוהרת כמו אופנוע. רכבת ההרים, רכבת החיים. חש את הרוח על פניי, חש את הזרם שעובר בידיי. לאט לאט התחושה מציפה, לאט לאט החיות את גופי ממלאה. נוסע ברכבת החיים, לא יודע מה תומן עתידי. מתמכר לתחושה המופלאה, ומגלה את סוד האהבה. רכבת החיים שלי, לאן את לוקחת אותי? הלאן-כבר איננו שאלה, העיקר לזרום עם התחושה המופלאה. נהנה ממסעי, ברכבת החיים שלי. לך-איש יקר. מאלת האהבה.

Purple Mushroom

New member
בהצלחה במסע

בהצלחה בדהירה ברכבת החיים אלה . הגעת לתחנה . עצרי קצת . תיקחי אוויר . וקדימה , לתחנה הבאה . בהצלחה . ממני . פטריה סגולה . Purple mushroom .

mad dog.

New member
פיטריה.

תודה איש יקר. על האיכפתיות ותשומת הלב. ממני אריק.

חחחחחחחחחחח!!!

אריק,אריק,אריק. זהו , עכשיו קלטתי אותך! אם לפני כן תהיתי לגביי זה -עכשיו אני בטוחה. נכון שאתה רוצה להשיג את פטריה סגולה במס` ההודעות? חחחחחחחחחחח-כי אתה ממש בדרך הנכונה. ואם חשבתי שאין מתחרים לפטריה סגולה, עכשיו אני כבר לא בטוחה. בוא`נה אני מתה מצחוק! חחחחחחחח גילוי מדהים! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

mad dog.

New member
אלתוש..

חחחחה זה נשמע דימענין.להשיג שיא במספר ההודעות.אהבתי את זה. אריק.

mad dog.

New member
אלת האהבה.

מזדהה עם כל מילה.כמה שזה נכון. מפנים כל מילה.ונוצר אותה בקירבי.תודה אישה מקסימה. ממני אליך.אריק.

רכבת

הגלגלים חורקים הקטר נושף הקרונות משקשקים לדרך אני יוצא לאן לא אדע אבל ההרגשה של רוח בפנים מבעד לחלון פתוח ומרחבים שחולפים רצים ונופים חדשים מול עיני אני נוסע רחוק לא אדע לאן אבל ההרגשה נפלאה...

mad dog.

New member
איש פשוט.

תודה לך איש יקר על האיכפתיות ותשומת הלב. מפנים את המילים ונוצר אותם בקירבי. ממני אריק.

פותחים ברכבת מזנון?

מכיוון שאת אוהבת את מאכלי המון אז תגידי אם יש ברכבת מזנון אבשל שם לכל הנוסעים אוכל ממש מטעמים שיקל עליהם המסע ויקל אליהם למצוא אהבה...

למעלה