לאיפי1....

מצב
הנושא נעול.

הרמוניה

New member
לאיפי1....

לאיפי1....
לא רוצה לערבב בסקר אבל רוצה לשלוח
ו
ללב השבור.... נורא נורא מצטערת הרמוניה

ayoosh

New member
אוי...עצוב איתך...

לאיפי1....
ו
אוי...עצוב איתך...
באמת שאין מה לומר במצב הזה (מנסיון...) שהאושר יגיע בקרוב... והלב יתאחה לאט לאט... חיבוק גדול

סביון1

New member
איפי יקרה

לאיפי1....
ו
איפי יקרה
אני יודעת שכרגע אין כלום חוץ מלב שבור, אין אנרגיות ואין נחמה. במיוחד בפעם הראשונה שהיא הכי קשה לעיכול. אז רק אספר לך שתדעי, שזה לא ימשך ככה עוד הרבה. יקח קצת זמן ובסוף את תרימי ראש ותראי את האור בקצה המנהרה.

צוקה1

New member
לאיפי צר לי על השלילי

לאיפי1....
ו
לאיפי צר לי על השלילי
מקווה שבפעם הבאה הכל יהיה אחרת ותצטרפי לגל ההצלחות המדהים הנוכחי צוקה

ענתי27

New member
מצטערת בשבילך../images/Emo24.gif

לאיפי1....
ו
מצטערת בשבילך

מקוה שבפעם הבאה זה יצליח. תחזיקי מעמד ותאמיני בהצלחה, כמה שזה קשה לאחר כשלון (מנסיון..) ענת

ipi1

New member
תודה על הניחומים,

תודה על הניחומים,
בתקופה שניסינו הזרעות וIVFים היתה ברקע כל הזמן הידיעה שתמיד מחכה לנו תרומת ביצית אם לא נצליח ככה. לא לקחנו בחשבון שתרומת ביצית יהיה פרק ב' במסע. אני חושבת שמאז שאני מנסה להיכנס להריון לא הייתי מאוכזבת כל כך. הנחמה העיקרית שלי היא ההצלחות האחרונות של סביון, איוש ואילנות. הלוואי ולכולכן, לכולנו, יהיו ילדים בריאים ומשגעים במהרה.

סביון1

New member
רק שתדעי לך שלא רק אצלך זה ככה

תודה על הניחומים,
בתקופה שניסינו הזרעות וIVFים היתה ברקע כל הזמן הידיעה שתמיד מחכה לנו תרומת ביצית אם לא נצליח ככה. לא לקחנו בחשבון שתרומת ביצית יהיה פרק ב' במסע. אני חושבת שמאז שאני מנסה להיכנס להריון לא הייתי מאוכזבת כל כך. הנחמה העיקרית שלי היא ההצלחות האחרונות של סביון, איוש ואילנות. הלוואי ולכולכן, לכולנו, יהיו ילדים בריאים ומשגעים במהרה.
רק שתדעי לך שלא רק אצלך זה ככה
אני זוכרת שבפעם הראשונה שקיבלתי איקקלומין הייתי בטוחה שאני הולכת להכנס להריון מיד. בהזרעה הראשונה הייתי בטוחה שזהו, עכשיו הכל פיקס ובטוח אני נכנסת להריון. כנ"ל ב-IVF הראשון וכנ"ל בפעם הראשונה בתרומת ביציות. אני מקוה שלא תצטרכי לעבור את זה יותר מפעם אחת נוספת אבל אם זה מנחם אותך - בדרך כלל המתח והלחץ יורדים בפעם השניה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה