לאחת, שיודעת שזו היא...

מיתר25

New member
לאחת, שיודעת שזו היא...

אני כותבת לך בכאב המהול בצער. אנחנו מכירות כבר קרוב לשנה. הכרות שאני יכולה להגדיר אותה כהכרות מעמיקה, שיחות מלב אל לב, חברות נפש. למרות הפרש הגילאים אני לא מרגישה שאני משוחחת לנערה הצעירה ממני באיי אילו שנים, אני מרגישה שאת חברתי מזה שנים. אני משתפת אותך בחייך, אולי לא מספיק אולי רק במעט אבל זה מה שאני יכולה להציע לך כרגע. כשהכרתי אותך, היית כבר אז במלחמה עם האוכל. לא אכלת ימים רצופים וכמו אחד האדם, בסופו של דבר "נשברת" והתחלת לבלוס. אחרי מספר חודשיים מצאת לך את "שיטת הפלאים" - ההקאות. בהתחלה סיפרת לי שאת לא מצליחה להקיא, אח"כ סיפרת שאחת מבנות הפורום הסבירה לך היא מקיאה אז האמצת את שיטתה. ועכשיו את מקיאה ללא הפסקה. אנחנו משוחחות שעות על גבי שעות בטלפון. בתקופה האחרונה רוב נושאי השיחה נוסבו סביב ההקאות. לצערי יש לי נסיון רע ומר בכל מה שקשור להפרעת אכילה. כמי שנמצאת בתוך המחלה הארורה הזאת כ - 12 שנים, אינני מסוגלת לשבת מנגד לראותך מדרדרת, גוססת ודועכת. "ההרצאות" שלי אינן מרתיעות אותך כהוא זה. סיפור חיי נכנס לך באוזן אחת ויצא באוזן השנייה. אני שאיבדתי בחיי 4 מחברותיי הטובות ביותר, כתוצאה מאנורקסיה ובולמיה לא אהיי מסוגלת לאבד עוד אחת - שהיא בשבילי ה -אחת. כשאת אומרת "לי זה לא יקרה" את באמת יודעת "שלך זה לא יקרה"?.... גם לימור ז"ל, שהקיאה הרבה פחות ממך אמרה "לי זה לא יקרה".. וזה קרה. לימור כבר לא איתנו בין החיים. לימור נפטרה מדום לב, בעיצומה של הקאה, הקאה אחת יותר מדיי. לימור הייתה בת 20 במותה. אני לא כותבת כאן הספד חלילה, אבל את באמת רוצה לשיים את חייך בגיל כלכך צעיר? את לא רוצה לזכות לראות את גדילתם של...? את לא רוצה לסיים את הצבא, לטוס לטיול לחו"ל ולקרוע את העולם? את לא רוצה להכיר את אביר חולומותייך ולבוא איתו תחת חופה? את לא רוצה ללדת את ילדיך ולגדל אותם בשמחה ובאושר? כל אלה הם שאלות רטוריות, כי אני יודעת שאת כן רוצה. לצערי, אם תמשיכי בדרכך החולה לא תוכלי להגשים את כל חלומותייך, משאלות לב אלה ישארו רק בגדר חלום. ככל שמחלימים יותר מהר מהמחלה הארורה ניתן להישתקם יותר מהר. דוגמה חיה (או מתה..) יש לך אותי. השנים האלה במחלה, הרסו כל חלקה טובה בגופי ובפשי. לא בטוח שאוכל ללדת ילדים בעתיד. הבריאות שלי רופפת, הלב איננו תקין. העצמות בגופי חסרות סידן מצבי הנפשי משתפר אך עדיין איננו בריא. אתמול, שאמרתי בטלפון את מה שאמרתי... התכוונתי לכל מילה. לא רוצה לאבד למוות עוד חברה - לא רוצה!!!!!!!! מכתב זה נכתב במלוא עוצמתו של הרגש. את חשובה לי ואת לא יודעת עד כמה. לא רק לי את חשובה. אני יודעת על עוד ילדה מלאכית וקסומה שיושבת עכשיו בביתה ודואגת לך עד מאוד. תרימי אלייה טלפון - היא כואבת עכשיו. מקווה שתביני את מעשיי. גם אם תכעסי אני יודעת שאת לא כועסת באמת. המחלה מדברת מגרונך - זאת לא את!!!! מתי שאת צריכה - אני איתך. דואגת מאוד

ב ל

New member
מצטערת שנדחפת אבל הייתי חייבת...

... יודעת למי את מדברת אבל לא בגלל זה אני מגיבה... קוראת את ההודעה הזו ופעם ראשונה אני מבינה שאני לא צריכה לקחת כדורים בשביל למות מספיק שאני מקיאה אני יכולה למות... כל כך היה לי קשה לקרוא את הקטע הזה: גם לימור ז"ל, שהקיאה הרבה פחות ממך אמרה "לי זה לא יקרה".. וזה קרה. לימור כבר לא איתנו בין החיים. לימור נפטרה מדום לב, בעיצומה של הקאה, הקאה אחת יותר מדיי. לימור הייתה בת 20 במותה כל כך קשה לי לקרוא את זה שאפילו דמעות יורדות לי מעיניי.... יודעת מה אני צריכה לעשות עם כל זה אבל למה הקול הבולימי לא משחרר אותי לחופשי ועדיין משאיר אותי במחלה ואפילו למעט דברים.... רוצה להיות בריאה כמו כל שאר האנשים אבל אני לא מבינה למה זה כל כך קשה... טוב מה אני נדחפת... ההודעה לא היתה אליי אז אני יפסיק כאן... ושיהיה לכולכם בוקר
רגוע

מיתר25

New member
בלוש ../images/Emo39.gif

יקרתי, את בשום פנים ואופן לא נדחפת!!!!! אני בטוחה שהיא קראה את ההודעה, אבל לא בטוח שהיא תגיב. הקול הבולמי הזה, מוכר לי. גם ממני הוא לא הרפה במשך תקופה. אבל אם הרבה נחישות הצלחתי להנמיך את הקול שלו. לא תמיד, הוא לפעמים עדיין מנסה להגביר את קולו - אבל אני נלחמת!!! וגם את תלחמי. אני מאמינה בך - את יכולה!!! כשקראתי את מה שכתבתי על לימור ז"ל גם לי עמדו דמעות בעייני. הלכתי להציץ באלבום התמונות. זה קשה. אנחנו 5 חברות. רזות להחריד, מחייכות אל מול המצלמה. לימור נראית מאושרת, אך מי שהכיר אותה באמת יכול לגלות בעייניה את העצבות, העצבות שהביאה אותה אל מותה.
סליחה שעל הבוקר אני מדכאת אותכם.

למיתר המקסימה כנסי בבקשה!

מיתר מתוקה! אין לך מושג כמה דמעות ירדו לי מהעינים שקראתי תמכתב שלך לאותה מישהי שאת כ"כ דואגת לה,ואני בתוכה שריגשת הרבה לבבות אם המכתב הככ נוגע ללב הזה,אני באמת מקווה שהכול יהיה בסדר והילדה הזו תיקח את עצמה בידיים,חייבים לשים קץ לממחלה הזו אסור לתת לה לנצח אותנו!!!

behappy

New member
../images/Emo7.gifומצטרפת...........

מיתר אמרת הכל ועכשיו יש בי צמרמורת בקריאת האמת הזו,הקשה כל כך שגם אני חוויתי וכל כך הרבה.... ואת מקסימה בדאגה שלך...והלוואי שבאמת היא תקרא ותבין. ולך..... אני יודעת כמה זה קשה לראות את עצמך מבפנים,מהמקום המעוור שאת נמצאת בו. ויש לך הרגשה שהכל בידיים שלך. אז קחי את הכוחות האלו ועשי בהם למען,ולא נגד עצמך. כי את עולם ומלואו.....וקשה לי רק לחשוב על הנזק שאת עושה!!! אוהבת ודואגת לך מאוד מאוד.. שיר

הרקדנית

New member
מקפיצה שתראה שוב ושוב ושוב../images/Emo70.gif

מיתר וליטל שתיכן תשמרו על עצמכן.. מיתר המון תודה אני יודעת כמה קשה היה לך בטח לכתוב את זה..

...

ליטלי, אני קצת חסרת מילים לנוכח ההודעה הזו של מיתר. מיתר ריגשה אותי, עשתה לי איזה משהו לא מוגדר שם, בצד שמאל בחזה, את יודעת... קצת קשה לי להגיב עכשיו, רק רוצה להגיד שאוהבת וגם אני דואגת לך, ילדה. את חייבת לעשות משהו עם עצמך לפני שיהיה מאוחר מדי... לפני שיהיה מאוחר מדי...
ולך, מיתר, רק
ענק. יכולה לתאר לעצמי כמה קשה זה היה, וכמה כוחות זה דרש ממך- לכתוב הודעה שכזו. אוהבת את שתיכן, יפיפיות שכמותכן, ושתיכן- בבקשה בבקשה תשמרו על עצמכן ? זה שווה את זה... מחכה לכן עולם כ"כ יפה בחוץ, למה להפסיד אותו? בשביל מה? ... אוהבת,
עדי

ב ל

New member
היא כבר קראה...

דיברתי איתה.... אני לא יודעת אי אפשר לעזור לה עד שהיא תחליט לעזור לעצמה והיא לא יכולה לעזור לעצמה לבד היא צריכה טיפול וחבל שאת לא מבינה את זה ליטל...

*קיידר*

New member
.....

קודם לך מיתרה,לא יודעת איפה להתחיל..עשית לי המון בפנים..אי אפשר לקרוא את המכתב ולהשאר אדישים. תודה רבה לך שהבאת סיפור מהחיים הפרטיים שלך,אותי זה זיעזע. אני אוהבת אותך. מתגעגעת אלייך.
ולך ליטל,יש לי כ"כ הרבה דברים לומר ולא יודעת מאיפה להתחיל. אני אגיד לך משו שאמרו לי בזמנו: למה את כ"כ מתעקשת לשמור את המחלה הזו ולא מתעקשר על החיים שלך???כואב לי לדבר איתך ולדעת את מה שאת עוברת,למרות שאת לא משתפת..בכל זאת,אני כן יודעת ואני כן מבינה. ליטל,גשי לטיפול.דחוף! המצב שלך רק יחמיר וחבל. אין לך מושג איזה כיף לחיות בלי המחלה הזו.. וכ"כ טוב לי עכשיו בלעדייה ואני חייה חיים נורמלים ומאושרים וזה הדבר הכי טוב שיכול להיות.. אני רוצה שגם את תתחילי לחיות כמו שצריך. אני אוהבת אותך ודואגת לך המון
ואני הולכת לאכול,אני מתחילה להיות רעבה:) שלום

למעלה