לאחר שהחלטתי לבטל את המנוי למוטו

לאחר שהחלטתי לבטל את המנוי למוטו

התחלתי לחפש אפשרויות מנוי לירחון אחר מחו"ל, חשבתי על Performance Bike או CYCLE WORLD . משהו מכיר קישור לאתר עם אפשרות רישום ל Performance Bike . איך הירחון CYCLE WORLD ? אם למשהו יש הצעות לירחון אחר אני אשמח. תודה

בכל זאת - מוטו !!!

למה לא תעשה מנוי לעיתון מחו"ל ליד מוטו ? ומה עם בייקס ? לא מגיע לו מנוי ??

dmx_must_fly

New member
אני אוסיף על דבריו של האורך

אני מנוי על סייקל וורלד. יש הבדל עצום בין PB ל CW זה אנגלי וזה אמריקאי. שתי גישות שונות לחלוטין. CW מקצועי ומעניין, מביא סקירות של ציוד וחוות דעת. יש בו מבחנים השוואתיים מאוד מעניינים. אבל הרוכב האנגלי יותר קרוב לרוכב הישראלי מהרוכב האמריקאי. CW הרבה יותר זול בצורה משמעותית. 50$ לשנתיים ועוד קיבלתי 2 גיליונות מתנה בגלל שהגיליון הראשון הגיע מאוחר.

גיZמו

New member
בתור קורא נאמן לPB

חברוה של מטורפים שאם הם היו בארץ בטח היה להם אתר באינטרנט עם שם אידיוטי כמו בולשיטדוטקום... הכתבות מצויינות, מפורטות מעבירות את המסר בצורה משכנעת ומלאות בהומור משובח וכמובן חוליגניות בריאה. בשני הגיליונות שקראתי של CW הוא הצליח לעניין אותי אבל לדעתי הכתבות לא מרתקות ולא מושכות כמו בPB ויש הרגשה שבCW מעדיפים לדייק מאשר להרגיש. אני באופן אישי מעריץ גדול של ההומור המטורף של PB (במבחן ההשוואתי האחרון ניצח הסוזוקי RF600 את הימהאה XJ900 כי הבוחנים הצליחו לעמיס על הסוזוקי יותר בקבוקי בירה...). שני העיתונים מומלצים בחום והכי עדיף לקנות בחודש אחד את שניהם לקרוא ולראות מי מהעיתונים הוא יותר "כוס התה שלך". DMX! תביא תCW של החודש האחרון יא נקניק....

נראה לי שאני אלך על PB אבל לא

מצאתי שום אתר שמאפשר לעשות מנוי לPB

רק RIDE

הירחון היחידי שמדבר אל ועל אופנוענות מציאותית. (אתה מוזמן לעיין...)

MOTORCYCLIST

עשיתי מנוי לפני חצי שנה. מקצועי ואיכותי. כדאי לעשות מנוי דרך מישהו בחו"ל. כי האחראים למנוים בארץ הם סטימצקי.שגובים מחיר מטורף על התווך

guy1100f

New member
אם לא מוטו

ממליץ על CYCLEWORLD זה כמו מוטו של ארה"ב רק ששמה יש הרבה יותר "אקשן" ואופנועים שלא תקרא עלהם במוטו

guy1100f

New member
ובאופן אישי

אני חולה על הציצים ב EASY RIDER קרא שם את דבר האורך SPIDER פשוט לא להאמין יש גם אופנועים מהרבה סוגים במיוחד אם יש להם לוגו harley davidson עלהם ועוד משהו קרא את הקישור של כרובי לכתבה של טל שביט יופי של דבר

FZR600R

New member
רק BIKE

מדבר על הכל עם דגש על הכביש , בעצם כמו מוטו אבל הרבה יותר - לעומק , לאורך ולרוחב עם צילומים חבל"ז.

למעלה