לאחר צפייה ב עונה שלישית פרק 8 סוג של תיאוריה

deathly hallows

New member
לאחר צפייה ב עונה שלישית פרק 8 סוג של תיאוריה

להזכירכם זהו הפרק בו דזמונד חווה את כל המסעות בזמן. האם יכול להיות שברגע שג'ון לוק לא לחץ על הכפתור בהאץ', האלוקטרומגנטיות החלה לפעול ולשאוב את כל המתכת, כמו בפרק האחרון בעונה 5. ואז היה הבזק לבן בדיוק כמו בסוף הפרק האחרון בעונה החמישית. ודז חזר לחייו עם פני כאילו כל הרפתקאותיו על האי לא קרו. אך הוא עדיין זכר אותם בפלאשים. כי הוא מיוחד. וצ'ארלי למשל לא זכר אותו. האם נראה לכם הגיוני שכעת כשהלוסטיס בעונה חמש עשו מה שפארדיי אמר, והמגנט שוב עבד והמתכות שוב התעופפו וההבזק הלבן שוב קרה כמו באותו פרק על דזמונד, מה שיקרה ללוסטיס שלנו הם גם באמת יחזרו לחיים רגילים בלי שהטיסה התרסקה, ולא יזכרו כלום? (דזמונד זכר כי הוא מיוחד) מה דעתכם?מקווה שלא סיבכתי אותכם פשוט המאורעות בפרק 8 בעונה 3 דומים כל כך למה שקרה בפרק 17 בעונה 5.
 

carmelo

New member
או שהם כן יזכרו

מה שמיוחד בזדמונד זה שהוא נחשף להדף האלקטרו-מגנטי הזה. אז לפחות לג'ולייט זה גם אמור לקרות, אם התיאוריה שלך נכונה...
 

dar dahan

Member
זה יהיה מעניין לראות את ג'ולייט עירומה, ../images/Emo6.gif

אבל ברצינות, אחלה תאוריה, אבל אי אפשר לדעת האם זה מה שיקרה...
 

deathly hallows

New member
ואז כשהם יחזרו לעבר לפני התרסקות המטוס...

אם הם יזכרו הכל או לא יהיה מישהו שינסה לכוון אותם לעשות הכל אותו דבר בפעם השנייה, אחרת הם כולם ימותו בדיוק כמו שבאותו הפרק המדובר אלואיז עשתה לדזמונד. תחשבו על זה, בכל סיפור הכולל מסע בזמן אם אתה רוצה לשנות את העתיד , אתה צריך לעשות דברים אחרת בעבר, אבל אם תעשה דברים אחרת בעבר, ההשלכות יכולות להיות אסון. היוצרים תמיד מזכירים את הפרק הזה פרק 8 בעונה 3. והם גם הזכירו את הפרק בספיישל ששודר במוצ"ש לפני פרקי סיום העונה. כנראה שהוא פרק מפתח לרוב עלילת הסדרה! אני חושבת שזה הגיוני
 

oferbic

New member
הגיוני (מש"ש ?)

אני חשבתי על הפרק הזה כי פיצוץ הפצצה מזכיר את סיבוב המפתח של דזמונד. יתרה מזו, נראה שהמנגנון שדזמונד השתמש בו היה בדיוק זה. כלומר שמה שעשו הלוסטים היה להקדים את זמן סיבוב המפתח ב 30 שנה. האם האירוע הזה יחזיר מישהו לעבר? חייב להיות..
 
למעלה