לאחר המלצות מהפורום החלטתי לקנות קנון SX230

חול1

New member
לאחר המלצות מהפורום החלטתי לקנות קנון SX230

חשבתי להוזיל הקניה באמצעות קניה באילת שם נאמר לי אתמול שהמצלמה עולה 1050 ש"ח אך לא ניתן להשיגה " כי יש מעט כאלו בארץ". האחריות שלהם היא של קרט, 3 שנים.
באינטרנט ניתן להשיג את המצלמה החל ממחיר של 995 ש"ח (דיגיטל שופס, איסוף עצמי) ובמקומות רבים במחיר של 1094 ש"ח עם משלוח בדואר רשום. אך, האחריות אצל כולם היא לשנה בלבד של
Camera Mia, דיגיטל שופס, קמקם, רואים עולם וכו' שאנני יודע מי מה הם והאם הם אמינים. ובנוסף הם מציעים הרחבות אחריות יחד עם מוצרים נוספים והמבחר והשאלה האם בכלל יש במוצרים עלו צורך, מבלבלים אותי...
לדיגיטל שופס למשל יש במחיר 199 ש"ח הרחבת אחריות ל- 3 שנים סה"כ+כרטיס זיכרון 4 גיגה ונרתיק למצלמה או ב- 299 ש"ח הרחבת אחריות ל- 4 שנים סה"כ, כרטיס זיכרון 8 גיגה+סוללת ליטיום נוספת+נרתיק למצלמה+בחירה בין 2 מ-3 פריטים נוספים מתנה: מגן מסך, קורא כרטיסי זיכרון, חצובה שולחנית.
והשאלות שלי:
1. האם כדאי לקנות את המצלמה באינטרנט כאשר האחריות לשנה בלבד מנותן אחריות לא ידוע.
2. אם כן, האם כדאי לקנות הרחבת אחריות.
3. לפי הבנתי מצלמה זו באה כבר עם כרטיס זיכרון, מטען וסוללה, שרוך ליד. אז האם יש צורך בכרטיס זיכרון נוסף וכו'?
אשמח להצעות כי אני מבולבל מכול העניין....וכול הכבוד לחברי הפורום שמוכנים לעזור להדיוטות כמוני בתחום זה.

ravivme

New member
תשובות

שים לב מה אתה צריך:
מצלמה - מגיעה עם סוללה, מטען ושרוך. לא מגיעה עם כרטיס זכרון !
כרטיס זכרון - רצוי 8GB אם אתה מתכוון לצלם וידיאו שגוזל נפח גדול.
נרתיק למצלמה - בהנחה שאתה לא הולך איתה בכיס.

דברים שאתה לא חייב:
הרחבת אחריות - בדרך כלל אחריות לשנה זה מספיק כי את תקלות היצור מגלים די בהתחלה ואז האחריות מכסה אותך. אבל אם אתה לא רגוע אתה יכול לרכוש הרחבה. כל אחד וטעמו הוא.
קורא כרטיסים, חצובה שולחנית, מגן מסך, סוללה נוספת - כל אלה דברים שאפשר תמיד להוסיף אותם. אני מציע לך לצאת לדרך בלעדיהם, ואם יחסרו לך תקנה. אין "חינם" בשום מקום.

לגבי חנויות:
קאמרה מיה זו חנות מצליחה מאוד שלפעמים עומדים על המדרכה בתור להכנס אליה. יש בפורום לא מעט אנשים שקנו שם. זו לא המלצה לקניה שם, אבל אני לא חושב שיש סיכון של ממש אם תזמיין מהם. את שאר החנויות אני לא כל כך מכיר, למרות שקראתי דברים טובים על 'רואים עולם'.

ומילה אחרונה - לאשתי יש את המצלמה שאתה מתכוון לקנות, היא בהחלט מוצלחת.
תתחדש !

חול1

New member
שתי שאלות נוספות ברשותך: כרטיס זיכרון של איזה

חברה עדיף (8GB לקנון) והאם אתה מכיר את החנות האינטרנטית דיגיטל שופס (זולה ב-100 ש"ח מהשאר)?

ravivme

New member
כרטיס זכרון

לי יש כמה כרטיסים של סאנדיסק והם פועלים ללא דופי (טפו טפו טפו...) כבר כמה שנים.
שמעתי פה המלצות גם על קינגסטון אבל לא ניסיתי.
דיגיטל שופס - הייתי פעם בסניף שלהם בחיפה ואני לא מתכוון לחזור לשם. לא יודע איך הסניפים האחרים.

למעלה