לאחרונה שמתי לב

טגורי

New member
לאחרונה שמתי לב

שדי לא קל לי להשתפך באתר ולספר על כמה רע/טוב לי היום... אבל החלטתי שהיום אני אשתף אתכם בכמה דברים. 1. מומלץ לצאת לטבע לטייל בשבת זה מוציא את כל ההרגשה ה"פיחסה" שיש בימי שבת המבודדים. זיכרון יעקב אחלה מקום- פסטורלי ומדליק. 2. אני חייבת לרדת 4 קילו במשקל, משהו שאני מנסה כבר שנה ולא מצליחה אז לכל מי שיש לו רעיון- מוזמן לעזור. נשארו עוד חודשיים עד הקיץ..... 3. תשתדלו להיות ליד אנשים מצחיקים האנרגיה הזו בריאה ומחוללת פלאים. והחלטתי לחפש חבר שיצחיק אותי כל הזמן, זה פשוט עושה טוב על הלב. עד כאן להפעם וגם זה too much for me לילה טוב טגורי

lupland

New member
אין כמו בבית

היי טגורי.יופי של מסקנות.אנחנו איתך. זיכרון אכן מקום מדליק.ואם תכנסי פנימה ותעברי את בנימינה.כשפנייך לכיוון פרדס חנה.בין שני הישובים האלו.מצד שמאל מצויים ישובי אלונה (אביאל.גבעת עדה.כפר גליקסמן ועוד).גם שם יש איזור יפיפה. לי כגבר נטול שומן (על אף הסטרואידים) קצת קשה לדבר על ירידה במשקל.אבל קרוב לודאי שמחר בבוקר כבר יכתבו לך מספיק עצות (וחאלס עם הדייטת חסה הזו.מה זה כאן? מדינה של ארנבות?) בקשר לאנשים מצחיקים.טוב.יש כאן בפורום לא מעט בנות שקורעות אותי כל פעם מחדש.אח"כ אצל ההורים.יש כל ערב מהדורת חדשות כפול 3.כלומר 3 תחנות שונות מביאות את מיטב הכשרונות של השדרנים שלהם.יש שם את:המותחים ביותר.הדרמטים למיניהם.ובערוץ 10 התעלו על עצמם לפני כמה ימים בזמן שידור המלחמה כאשר אחד הנוכחים ..."שחרר גאזים" באולפן.מיקי כמעט נחנקה מצחוק ויעקב גם לא עמד בזה.זה מסתובב באינטרנט כרגע.חפשי את זה. בנוגע ל חבר/חברה.בזה אני חלש כך שתאלצי להשתמש במומחים שכאן. לילה טוב לך ולכולם אסף נ"ב: חזרתי לפני כמה דקות מהעיר שלך.חצי שעה לקח לי רק למצוא חנייה.וואלק.אם היו רכבות בלילה היה שווה יותר.אבל אז הייתי מפסיד את המאנאייק שחיכה מאחורי הגשר של וינגייט.ועל דפי האינטרנט הייתי רוצה להגיד לו "לך לך יא מאנאייק.חפש ת'....".עברתי על פניו ב 120 אבל הוא כנראה מחפש ת'F -16 .שימשיך לחפש.........................

ירידה במשקל

הי, במסגרת הניסיונות הנואשים שלי לחשוב דברים חיוביים על המחלה שלי אני רוצה לתת לך עצה לגבי ירידה במשקל, שאולי לא היית שומעת באף פורום אחר... :) בשתי מילים- מעורבות כבדית. אצלי, בגלל שהכבד נפגע- יש לי בחילות כבר יותר משנה, לא ממש קשות, אבל כאלה שמורידות תאבון. 4 קילו שניסיתי להוריד שנה שלמה (כח רצון זה לא הצד החזק שלי) ירדו ללא השקעה רק עקב חוסר התאבון... עכשיו, מכיוון שגם אני רוצה לרדת עוד איזה 2-3 קילו, למישהו יש עצה קצת יותר רצינית?

שבע77

New member
איזה צחוקים!!!!!

ריטה - הרגת אותי מצחוק - לא שמעתי את זה ולא ראיתי עד עכשיו ואני לא מצליחה להרגע ... יו פשוט קטעים !!!!!!!!!!!!!!! שבע

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

לצערי, לא זכתי לראות את זה בשידור חי, אבל שמעתי הקלטה של זה ברדיו ןנקרעתי מצחוק. לעכשיו, כששמעתי את זה שוב צחקתי לא פחות. גדול.

למעלה