לאדון ר-ן

מצב
הנושא נעול.
לאדון ר-ן

לאדון ר-ן עשת ממני חסר הבנה בסיסית במעוף עשית ממני ספקולנט מעניין מה יהיה התואר הבא שתדביק בי.בכל אופן הבאתי לך דוגמא קלאסית להפסדים בפקיעה הקצרה ולאי יכולת לגלגלה הלאה בגלל הפסדים כבדים וזה לא משנה אם המשקיע ספקולנט או לא! אבל אתה בכל מקרה עונה לי בצורה שתה בוחר לא לענות לי אלא להאשים אותי בחוסר הבנה וכיו"ב,תשמע אין לי רצון להתנגח איתך לכן בו נשפר את מערכת ההודעות שלנו לטובת כלל משתתפי הפורום.

ר-ן

New member
לכריש

לאדון ר-ן עשת ממני חסר הבנה בסיסית במעוף עשית ממני ספקולנט מעניין מה יהיה התואר הבא שתדביק בי.בכל אופן הבאתי לך דוגמא קלאסית להפסדים בפקיעה הקצרה ולאי יכולת לגלגלה הלאה בגלל הפסדים כבדים וזה לא משנה אם המשקיע ספקולנט או לא! אבל אתה בכל מקרה עונה לי בצורה שתה בוחר לא לענות לי אלא להאשים אותי בחוסר הבנה וכיו"ב,תשמע אין לי רצון להתנגח איתך לכן בו נשפר את מערכת ההודעות שלנו לטובת כלל משתתפי הפורום.
לכריש אוקיי. בוא נתחיל מתרגיל פשוט. א. נניח שקניתי סל מעוף במדד 550 בסכום של 55000 ש"ח. נניח שהפקיעה 450 אז ההפסד שנגרם לי הוא 10,000 ש"ח (בניכוי הוצאות ריבית). ב. נניח שקניתי חוזה אחד על המעוף במדד 550 - ההפסד שנגרם לי בפקיעה הוא זהה 10,000 ש"ח. תסכים איתי שעד כאן אין הבדל בין אם רכשתי מניות או חוזים. אם נקטתי באפשרות ב´ אני קונה חוזה חדש לפקיעה הבאה (מגלגל) או מחליף את החוזה במניות. איך שלא תהפוך את זה הפעולה זהה. ברור שאם השוק עולה אני מרויח ואם השוק יורד אני מפסיד ולא משנה באיזה דרך. לכן אם המווסת קונה חוזים ומונע מהשוק לרדת הוא פשוט קונה מניות ונשאר איתם אלא אם כן הוא לא מגלגל או לא קונה מניות שהחוזה פוקע. אם במקום קניית חוזים הוא היה קונה מניות ההשפעה על השוק היתה זהה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה