לאאאאקי מזל טובבבבב!

אליהו ד

New member
לאאאאקי מזל טובבבבב! ../images/Emo65.gif../images/Emo24.gif

נו מה יהיה ? תמשיכי ככה או מה ? כל יום תהיי רק יותר ויותר מוכשרת ? כל יום תהיי יותר ויותר מושכת ? הא ? זה לא בסדר , באמת שלא . אני שוקל לדבר עם הממזר הזה למעלה , בכלל על כל הקטע שהוא שלח אותך לכאן - את לא אמורה להיות כאן , כאילו הלאווו ? את כזו מלאכית כזו , הלאוו ? אממ נראה לי שברכה יותר מפגרת מזה כבר אי אפשר למצוא , אבל נא לסלוח הבנאדם קם מחצי שינה חצי דיבורים עם עצמו חח..אממ אז המוןהמוןהמון מזל טוב חומד , שיהיה לך רק - וכל מה שתרצי (מה שדרך אגב אני בטוח שתשיגי)..רק בקשה אחת יש לי , אם אפשר..דבר מקסים שכמוך ,אל תשכחי להשקות שם , את יודעת , את הלאקי הזאת ..בכל זאת , הפרח הכי מתוק בעולם ! אבל המוח שלי כרגע הפוך והברכה קצת מעאפנה , וכמו שאמרתי לך את הברכה היותר רצינית מאוחר יותר
ו..תקחי סיכון (?)

ל א ק י

New member
חחחחחח מה אתה עושה פה:||אליהו|../images/Emo107.gif

ומה אתה בוכה שהברכה לא יפה היא מאוד יפה רק ש"קצת" הגזמת אבל פסדררר:]]] חח ובאמת ברכה יפה אל תעצבן אותי
ואמ לא לוקחת סיכון

Ez sLeeP

New member
יקירתי,

ברגע זה אלפי יונות לבנות עושות דרכן אלייך (מקווה ששוב לא בלבלתי צפון עם דרום..
) ונושאות עשרות אלפי פרחים יפיפיים שיפזרו את מליארדי אבקניהם במעין מטר-אבק קסום מול חלונך. (מה?!) שיהיה במזל"ט (יומולדת, כן?). אז איחרתי ביום. קורה. היום חצי שנה לנישואיי הראשונים. נישאנו בValentines, חצי שנה פחות יום לפני ט"ו באב. קסום, לא?

למעלה