כתמים של אור

אנדר

New member
כתמים של אור

הרבה זמן לא השתמשתי בניק הזה. הרבה זמן לא נכנסתי לפה.זה די מתקשר אצלי לאחת התיאוריות שכתבתי פה פעם.. אין לך מה להיכנס כשיש לך דברים אחרים.. אנשים נתפסים פה..לפעמים להרבה מאוד זמן.. אני יודע.. הייתי פה הרבה זמן.. אני לא אומר שזה רע.אבל אני לא אומר שזה טוב.זה שלב. כאן, זה בעצם מימוש של צורך חבוי, להישמע, להשמיע,להרגיש שייך.. אבל עדיין.. אין כמו הדבר האמיתי. לא לחשוב על זה יותר מידי, אה? השלב השני במסע שלי עומד להתחיל,מסע, מירוץ החיים,השלב הבא בדרך, וכולי.. העיקר שהגעתי אליו. מהו? טוב נו.. אני כנראה מתחתן. נשמע יפה אה? כנראה שכן..זוגיות,חברה לחיים,ילדים,להזדקן ביחד,עוד חתול לבית (אנדר חולה על חתולים),קוצ'י מוצ'י, חסל סדר חיפושים, המיכסה של הסיר,זו שמשלימה אותי,שמחת חתן וכלה,השידוך האחרון,יש עוד מלא... אבל.. על מזל דלי אמרו פעם שהם רואים את העולם אחרת, בוחנים אותו מכל הכיוונים, ב"לאישה" האחרון (תירגעו,כולה קניתי בשביל הגרלת הטבעת) נדהמתי, תיארו אותי בול!!! נולדתי בלילה - ואני 1.93, האופי החשיבה.. הכל.. הייתי בהלם. ודלי אוהב להסתכל בצד השני של המטבע. וזה גם מה שמפריע לו לפעמים.. אני רואה את זה גם כמישהי שמצטרפת אליי במאבק לשרוד. לא נפלתי על עשירה, ואני גם לא עשיר ככה שהמסלול ברור... אמונה עיקשת של אולי זכייה בלוטו, משכנתא, הלוואות,דאגות קיום, דאגות לשמירה על הזוגיות.. יש לי מלא חברים וחברות נשואים, ההתרגשות עוברת מתי שהוא, ואז אתה נלחם בשיגרה,ריבים,השלמות,נשיקות,כל דבר ביחד, ניסיון למצוא זמן לבד, וכולי.. היי.. אני רק חולק איתכם את מה שעובר לי בראש..אני עדיין מתחתן. היא מאמי. היא תהיה שלי ואני אהיה שלי. ניבאו את זה. 8 חודשים לפני שנפגשנו,תיארה לה מגדת עתידות אותי - בול. אז אולי זה משמיים..אה יש עוד משהו,מן שמועה שהתממשה,היא בול כמו אמא שלי. אומרים שכל גבר מחפש בלי מודע את האשה שטמונים בה כל הסממנים של אמא שלו. המגדת גם אמרה שהילד הראשון תהיה בת. וואי עליי..טוב נו. דרך אגב, דאמפר, זה שרץ בכותרת למעלה עם קלפים של החיים, זה אני, היו לי הרבה ניקים..הצצתי שוב במה שכתבתי.. מסתבר שהגורל או המזל הוא חתיכת שועל ערמומי,כל פעם הוא נותן לך קלף טוב אחד, ואחד בלבד, הפעם הוא נתן לי זוגיות, בדיוק כשאני צריך גם את קלף הקריירה.. לעזאזל, למה נדמה לי תמיד שלאחרים הוא מחלק שניים שניים? ורק אני צריך להיאבק איך להישאר במשחק עם קלף אחד טוב בלבד. אה? שלום אנושית. אני שוב במצב של המתנה למשהו טוב. דבר טוב אחד ביד יש לי, ואסור לי לזרוק אותו. איך עושים שיהיה לי עוד? הולכים לרב לקבל ברכה? טוב אני אלך. העניין הוא שבשלב הזה, שאני קרוב אליו, השלב השני, אתה מתחיל לראות דברים אחרים, אתה כאילו מבין שכל מה שעשית עד עכשיו זה כמו חושך.. זה כלום, אף אחד לא ברא אותך כדי שתעשה את זה, אתה פשוט לא מצאת מה צריך לעשות, אז פשוט הלכת אחרי אחרים.. אם הם עושים אז זה בטח צריך להיות ככה. הרבה אנשים לא חושבים. הרבה אנשים בטוחים שהחשיכה הזאת שהם נמצאים בה זה זה האור. הייתי כזה. אה, עוד דבר, למי שלא קרא אותי אף פעם, אני לא משיחי ולא נבואי ולא מטיף,ולא איש דת,ולא מחזיר בתשובה, אנושית תעיד עליי, אני סתם מעלה מחשבות. היה לא מזמן בחדשות, שבתל אביב יש את הכי הרבה רווקים ורווקות,כבר כמה שנים, אז איך מתארים או מסתכלים על זה? כולם חיים באור? שלהם? של כולם? מצד אחד זה הגיוני, היכן שיש יותר מהמין השני פנויים יש לך יותר סיכויים, אבל מצד שני האחוזים רק עולים משנה לשנה..אני לא אומר לעזוב ולעבור.. אני סתם מציין תופעה של הימשכות אחרי אחרים.. אצלי.. המוח מתחדד..החורף בפתח. ותקופה חדשה בפתח. אני בטוח. עוד לא הצעתי לה.. כי אני משום מה מחכה לטעות שהיא תעשה כמו שהשאר עשו והעפתי אותן..אבל זה כמעט ודאי מבחינתי. להיות עם בחורה כמעט שנה לפי המנטרה שלי זה כבר חתונה. אני מתחיל לראות כתמים של אור.. ואז אני מבחין בפעם הראשונה בחשיכה. ראבאק.. מישהו משחק איתנו, מישהו עיצב משחק כל כך חכם,מישהו מנסה ללמד אותנו, מישהו מכריח אותנו להתמודד לבד ולמצוא את התשובות לבד. אני זוכר איך ייחלתי למשהו שלא יכולתי לתאר את זה. אני זוכר איך ניסיתי כמעט הכל. איך ייחלתי לשינוי.. אבל איך אמרתי פעם.. הסיבה שהזמן עצמו קיים היא כדי למנוע מכל הדברים להתרחש בבת אחת. אחרת מה זה שווה? "מצאת אותי יקירה, לא האמנתי שזה יקרה. אני כבר לא אהיה מי שהייתי, יש לי אותך. אני אשתנה. הקליפה שלי תנשור כעלה ולא תאמיני מה תמצאי. אתן לך הכל, כפי שלא נתתי מעולם, כל חיי הוספתי ומילאתי את קנקן חיי, ונשמתי כבר כמהה לתת.. לא תאמיני מה תמצאי.." אני הוא אנדר.

אנושית~

New member
יאאא מזל טופפפפפ

איף ישלי הרגשה שזה מכתב שמכין לפרידה אוףףף אז ניסומכת על בחירתך ..והיא היא לדעתי ברת מזל ניבטוחה שתהיה חבר,אהוב,בעל ואבא נהדר מוזר ממש מוזר איך דרך המילים וריטואלית נטו מתחברים שני זרים ומרגיש לי כזה קרוב מאחלת לך שיתגשם לך כל מה שתבקש כרגיל הכתיבה שלך מוסיפה לי ברק לעינים מקווה שתספר לנו מידי פעם מה קורה איתך ותודה תודה ששיתפת בצפונות ליבך שיהיה במזל

למעלה