כתיבת דרשות

כתיבת דרשות

זאת לא מודעת פרסום - אלה בקשה ממני אליכם ואפילו מעשה טוב בצידו. אז קודם כל שלום רב, אני אמא לשני ילדים מקסימים, התגרשתי לפני מספר שנים – ופונה אליכם במכתבי זה שהוא באמת מהלב ולא מודעת פרסומת . אני חובבת כתיבה למגרה מזה שנים ומזה שנים אני אף חולמת להיות כותבת דרשות, משהו שתמיד ריגש אותי מאוד. לאחר אירוע בר המצווה של בני בו כתבתי את הדרשה לבד קיבלתי הרבה מחמאות על מה שהשמיע בני [ואף אחד לא ידע שאני כתבתי את הדרשה בעצמי] ובואו נודה שדרשה לפעמים זה החלק הכי מרדים אם לא כותבים אותה מרגשת ועניינית – מאז בא לי הבטחון שיש לי את זה ושאני רוצה לנסות לכתוב דרשות. בינתיים כתבתי שתי דרשות נוספות ממני מהלב בחינם – לשתי חברות טובות – וגם שם קיבלתי פידבקים והמון. אז מה בקשתי בעצם: אני מציעה בזאת את שירותי לכתיבת דרשות בחינם בלי שום התחייבות מצידכם – הכל על מנת שאקבל מספיק בטחון להיות כותבת דרשות. את הדרשה אשלח למייל – דרשה שכמובן תכתב אחרי שתציינו את האופן בו אתם רוצים שהדרשה תכתב [מצחיקה, מרתקת, וכמובן איפה לשים את הדגש] – גם את התקשורת שלנו ננהל במייל ואינכם חייבים אפילו לדבר איתי בשום אמצעי קשר אחר] – הכל כדי להגשים לעצמי את החלום – להיות כותבת דרשות. אז אם יש כאן מישהו שמאמין שלא כל מה שחינם – הוא לא שווה שום דבר – אני כאן בשבילו – לכתוב את הדרשה שאין לי ספק שתתרגשו ממנה. {בלי לזלזל כתיבת דרשה נעה היום בין 500 ₪ ל-700 ₪ } אם ההורה רוצה גם לומר כמה מילים, גם זה עולה כחצי ממחיר הדרשה [וגם את זה אני מוכנה לעשות בחינם]. אם בסופו של דבר – נתתם לי לכתוב לכם את הדרשה – אני מברכת אתכם בהגשמת חלומי – שהוא לא סתם חובבני, אלא עבודה מרובה שבאה מכל הנשמה להיות כותבת דרשות לבר מצוה. אני מפרסמת דרשה אחת שכתבתי לחברה על מנת שתתרשמו, בנוסף אני מפרסמת גם את מה שכתבתי לה עצמה כדי שתשמיע ביום בר המצוה לבנה: קריאה נעימה: בס"ד ערב טוב לכם גברותי ורבותיי. שמח אני כי בחרתם להשתתף ביום המצווה שלי, גיל 13 שנים. היום אני בן מצוות, ומתרגש אני מאוד, אם תרצו לדעת מי אני, אז בואו ותקשיבו לי. סדר העדיפויות שלי הוא פגישה עם חברים במגרש המשחקים, אבל הרבה פעמים גם תמצאו אותי, מתפנה לתחביבי האהובים שהם לנגן ולכתוב שירים, לבשל וגם לבנות דברים – ולצייר – זה הצד החזק שלי. כמובן שעל טיול קצר עם צי'קו הכלב– לא אוותר לעולמים. כשנשאר לי קצת זמן - לשיעורים אני ניגש מייד, וכל זה שלאמא לא יהיה מה לומר. אמא יקרה, 9 חודשים קישר חבל הטבור בינך לביני, 9 חודשים בהם הגנת עלי כמו בתוך חממה, עד אשר הגחתי לאויר העולם ואז שמעתי את קולות הרקע שלך, תזרוק את הזבל, תתלה את הכביסה, ולהוריד את הכלב אל תשכח - אבל מהר מאוד הבנתי, כי זאת תחילת דרכך לחנך אותו לערכים ודרך ארץ. לומד בבית הספר בו המורים עשויים מזן נדיר של סובלנות, אהבה ואמונה שגם בלי עונשים אפשר להגיע הכי רחוק שאפשר. אומרים שזהו גיל שעלי לקחת כל עול / אבל אני בטוח שהורי היקרים יעזרו לי שלא למעוד. אמא שלי, מחנכת, תומכת, דואגת וערכים אותי מלמדת ועם הכל מתמודדת. עשירה באופטימיות ואמונה, שכל דבר קורה לטובה, ואני שואל אותך אמא - ממה היא עשויה שאת כזאת חזקה ???? אבא שלי הוא באמת יקר עבורי, הוא הדוגמא הטובה לכך שגם אם לא חיים בתא משפחתי אחד, אפשר להעניק הרבה חום ואהבה, הוא מבלה איתנו עם הרבה סבלנות בלי זמנים ושעות. אוהב מכל הלב ובשבילנו יימצא זמן בכל עת ובכך מודה אני לאלוקים על הביחד שמעניקים לי שני ההורים. למזלי אני לא לבדי, נולדתי אחרי שירה אחותי שהיא תמיד לצידי. למרות המריבות, היא זאת שעליה אני סומך, ולה את סודותי מספר, כל עצה שלה אני לוקח ברצינות רבה, כי היא לא סתם אחות גדולה, היא מיוחדת במינה, תמיד מקשיבה בהרבה סובלנות ואהבה ובכך לומד אני ממנה – על סובלנות ואהבה. אז אחותי היקרה - למרות שלפעמים יש בינינו ויכוחים, אני מאחל לנו שנשאר אחים קרובים. סבים וסבתות יקרים, אתם אחרונים ולא סתם חביבים, אתם בעצם הכי אהובים, מעניקים לנו אהבה אמיתית, שמשדרת את הנסיון שלכם בחיים, ועל כן לכם תמיד אהיה מוכן להקשיב. תודה על חגים נפלאים, שאתם בהם אותנו מארחים, ותמיד עם חיוך על הפנים . לא אסיים את הדרשה בלי שאומר תודה למספר אנשים שבמהלך חיי האירו את עיני: [כאן חתן בר המצווה נקב בשמות 3 אנשים שסייעו לו במשהו קשר שעבר - וזאת גם סוג של הפתעה ומקום כבוד לאותם אנשים שסייעו לו במשהו הלא נעים שעבר במהלך חייו]. וכאן נברך כולנו יחד את כל חיילי צה"ל שיחזרו הביתה בשלום - שלא נדע עוד אבידות ולא יהיו יותר מלחמות. הברכה של האם: יש בערב הזה משהו שמחמם את הלב מן מתנה מאלוקים בכך שמזכיר הוא לי שהצלחתי להביא את בני ל-י"ג שנים. זיו – אתה יודע שחיוך אחד שלך, אתה כובש אותי מיד, אך מקוה אני מאוד שלא תנצל את החולשה הזו שלי לשום דבר שלא מועיל. מאחלת אני לך שכיבוד אב ואם יהיה תמיד לנגד עיניך. שנות ילדות חלפו להן במהירות, 13 שנה בהם הגנתי עליך כמו בתוך חממה, כל שנה היתה עשירה בחוויות, בעליות ובמורדות, וכמו כל אמא, הקפתי אותך בדאגתי. עכשיו כשהגעת לגיל מצוות, אתן לך את האפשרות לחוות, לנסות ולפתח עצמאות, אני מבחינתי אסתכל ואשקיף עליך מן הצד - שלא תמעד, שלא תפגע . זיו, אם רוצה אתה לקבל תשובה ממה אני באמת עשויה ? כמעט כמו כל אמא מהרבה חום רגש ואהבה, כל אלה ביחד – נותנים לי את הכוח להיות חזקה. מאחלת אני לך כי האל יאיר דרכך, ינחה את צעדיך ויעטוף אותם בבריאות שתהא מנת חלקך, שתהיה מוקף באהבה סבלנות, ענווה, דרך ארץ והרמוניה וששקט ושלווה יהיו חלק ממך ושלשון הרע לא יידבק בך. שלעולם לא תתיאש ואף פעם לא תשבר, שתצליח בלימודים ושאת חלומותיך תגשים, שלא תשכח לעולם שיש לך משפחה נפלאה שמורכבת מאמא, אבא ואחות נפלאה - משפחה שתמיד תעמוד לצידך. לסיום – הדרשה נכתבה לפי הסגנון שהתבקשתי. בתודה מכל הלב אם קראתם עד כה.

a n a t i 3 3

New member
כל הכבוד לך../images/Emo140.gif

אשמח להעזר בשרותיך

jesie12

New member
מרגש ../images/Emo47.gif

גם לי יש בר מצווה בעוד קצת יותר מחודשיים אהיה איתך בקשר

JESIE12 - רק מהזכרון שלי

מהבר מצוה של בני [בכל אופן משפחות גרושות שאיחדתי] - אני מתרגשת בשבילך ומכל הלב וכמו שאומרים בלי לחץ :)

jesie12

New member
איחוד משפחות?

אצלי? אין מצב,,גם בבן הגדול הוא לא היה..מתוך בחירה שלו..שיבושם לו..

איחוד משפחות - תיקון :)

דיברתי ברבים - מתקנת את עצמי :) התכוונתי שלא ראיתי את הצד של האקס שלי שנים והם כולם באו וכך היה סבבה לילדים - לא התכוונתי שאיחדתי בין משפחות גרושות בכלל :))))) חחחה לא כתבתי את זה ברור כנראה. כי לאחד משפחות גרושות נראה לי פרוייקט ..................

Rinattt

New member
../images/Emo20.gif

אהבתי... את מה שכתבת, את הרעיון לפתח את זה... :) בהצלחה

המון תודה על התגובות ואילן עיניים י

ירוקות - סליחה, למה התכוונת :) לא נעים לי שלא להבין אותך :)

תיקון טעות -

מתוך מהירות הקלדתי כנראה שני משפטים עם מילה שגויה [התנצלותכם] - מפאת המהירות :) - לא משהו אופייני לי :)

קטי30

New member
../images/Emo41.gifיפה לך../images/Emo41.gif

זה יכול בהחלט לחסוך
לאחרים מעבר לסיפוק שזה עושה לך אני מאמינה ש: מי שנותן מעצמו משהוא (ויהיה אפילו הקטן ביותר) אבל עושה את זה מכל ה
יראה ברכה והצלחה בזכות זה. היוזמה היא באמת מקסימה וברוכה אהבתי את הניסוח את החרוזים רואים (קוראים
) שיש לך את זה
קבלי ח"ח ו
שבת מקסימה שתהיה לך

ערסlight

New member
קטן אמונה

יש לי בעיה גדולה עם המרכולת שלך. אני מבין שמדינאים שכותבים להם נאומים, לכל מילה יש משמעות הרת גורל והמסר חייב להיות זהיר ומדוד. אבל... לבר מצווה? כאילו מה זה אומר? "...ותודה להוריי שהביאוני עד הלום" [ואיפה זה הלום בכלל?] במקום להתאמן בלתקשר, בלומר את מה שיש לך בבטן... צריך להרים טלפון אלייך? אולי גם יהיה לך מישהו מאומן שיגיד את זה יותר טוב? ואולי תהיה לך בר מצווה מוכנה ורק תחליפי את הפרצופים בפוטושופ? וואללה

למעלה