כתבות, הודעות, דיווחים

מצב
הנושא נעול.

loco58

New member
פריקת קרונות חדשים בחיפה מזווית קצת שונה

כתבות, הודעות, דיווחים
אתמול בבוקר יצאתי להפלגה מנמל הקישון, והופתעתי לראות קרון קומותיים מונף באוויר במהלך פריקה!
צילמתי מספר תמונות בסלולרי שלי (עמכם הסליחה), ואת המוצלחות יותר צירפתי להודעה.
למי מחברי הפורום שהמידע מצוי בידו, אשמח אם תפרסמו את פירוט קרונות הקומותיים שבידי רכבת ישראל נכון לסוף ההזמנה הנוכחית (שלמיטב זכרוני היא האחרונה כרגע, עם הקרונות המותאמים לנסיעה ב-160 קמ"ש)

olli3

New member
מנהל
מצטרף לבקשה.עוד כמה קרונות צפויים להגיע?

אתמול בבוקר יצאתי להפלגה מנמל הקישון, והופתעתי לראות קרון קומותיים מונף באוויר במהלך פריקה!
למי מחברי הפורום שהמידע מצוי בידו, אשמח אם תפרסמו את פירוט קרונות הקומותיים שבידי רכבת ישראל נכון לסוף ההזמנה הנוכחית (שלמיטב זכרוני היא האחרונה כרגע, עם הקרונות המותאמים לנסיעה ב-160 קמ"ש)
ומה מספרם הכולל של הקרונות בהזמנה הזו?

luckydude

Active member
אמורים להיות 72 קרונות בהזמנה של הקרונות

ומה מספרם הכולל של הקרונות בהזמנה הזו?
אמורים להיות 72 קרונות בהזמנה של הקרונות
המשופרים 160קמ"ש

והאם יהיה שיפור בלו״ז החורף בקו הוד השרון ראשלצ

והאם יהיה שיפור בלו״ז החורף בקו הוד השרון ראשלצ

בועז ל

New member
השינוי הבולט בלו"ז הבא הנו פתיחת קו אשקלון-ב"ש

לא אמור להיות הגדלה של תדירויות עקב הוספת הקרונות?
הקו ייפתח ללא הפעלתה של תחנת אופקים. תחנת נתיבות עתידה להיפתח בינו'-פבר' 2015, אך פתיחתה לא תייצר לו"ז חדש אלא עדכון בלבד ללו"ז הקיים. התאריך המעודכן להפעלת הלו"ז החדש נקבע ל-30.06.15 (לא סופי). מעבר לכך, מדובר כרגע בשינויים מינוריים בלבד ללו"ז הקיים.
אם יגיע אליי מידע נוסף, אעדכן.

amit1270

New member
ומתי תחנת אופקים צפויה להיפתח?

הקו ייפתח ללא הפעלתה של תחנת אופקים. תחנת נתיבות עתידה להיפתח בינו'-פבר' 2015, אך פתיחתה לא תייצר לו"ז חדש אלא עדכון בלבד ללו"ז הקיים. התאריך המעודכן להפעלת הלו"ז החדש נקבע ל-30.06.15 (לא סופי). מעבר לכך, מדובר כרגע בשינויים מינוריים בלבד ללו"ז הקיים.
אם יגיע אליי מידע נוסף, אעדכן.

הם יסחטו את כל שנת 15'

הם יסחטו את כל שנת 15'
הרי גם אם התחנה תיפתח ב-31 בדצמבר, עדיין יוכלו לטעון שהיא נפתחה ב-15'. ממילא הפרוייקט באיחור של 8 שנים, כך שעוד כמה חודשים לא ישנו הרבה.

הרשויות כולן נרדמו בשמירה בנושא תחנת אופקים, כפי שבועז כבר סיפר בפירוט בשרשורי שבתשתיות לאורך השנתיים האחרונות.

davidfainshtein

Member
מנהל
תודה רבה! סגרת את הפינה

תודה רבה! סגרת את הפינה
שהותיר אחריו אביתר המלעון.

laei49

New member
כאילו לא מספיקה שהתחבורה כאן

כתבות, הודעות, דיווחים
כאילו לא מספיקה שהתחבורה כאן
היא מהגרועות בעולם המערבי(שמישהו יתקן אותי אם אני טועה), גם בחגים ובשבתות אין שירות(גם המדינה היחידה)
וגם המטרונית עבדה עלינו שהיא תעבוד 24/7 אבל משהו שם השתבש.
&nbsp

מצב
הנושא נעול.
למעלה