כתבה...

Rotem999

New member
כתבה...../images/Emo41.gif

תקשיבו, ידיד שלי הראה לי כתבה בעיתון הארץ על "לחיי האהבה". או ליתר דיוק נגד "לחיי"... לפני שאתם קוראים אותה, רק שתדעו שאני לא מסכימה עם אף מילה שם, והסיבה היחידה שהעלתי אותה לאתר היא שקראתי את הכתבה פשוט נשפכתי מצחוק... אה, וזה לא בדיוק כתבה, זה מכתב של מישהו לעיתון. Enjoy...

תמרוש 15

New member
זה מצחיק...

לא הכתבה עצמה...אלא העיניין שאנשים עושים מתוכנית טלויזיה אחת פשוטה.. ואם הייתי יכולה הייתי אומרת להם רק 2 דברים: א) HELLO..טוב שנזכרתם להתלונן כבר בסוף הסדרה ב)זה ממש לא עוזר שהם מתלוננים לעיתון שבעצם לא ממש יכול לעשות משהו בנידון מסכנות הילדות של ההורים האלו...מה הן צריכות לסבול?! שיתנו להם להנות יאללה
מאחת שרואה את מי שהיא רוצה, כמה שהיא רוצה ועם אבא ואמא...(שהתמכרו לתוכנית בדיוק כמוני)

Rotem999

New member
מצטערת, לא הייתי פה...

מיום שני נראה לי... טוב, לא נורא..

אנחנו נסלח לך אבל רק הפעם../images/Emo70.gif

צריך לבדוק מה אפשר לעשות נגד אנשים שכותבים כאלו דברים. כתובות שם באמת שטויות... אבל מה לעשות, רוב המבוגרים דווקא כן מסכימים שהילדים שלהם יצפו בסידרה, וחלק גדול מהם מכור בעצמו לסידרה. אז שיילכו להיטפל לסידרה אחרת! מה קרה, "קטנטנות" לא מפריע לאף הורה?

Rotem999

New member
חשבתי לעצמי...

אולי לכתוב להם מכתב תגובה לעיתון... להעמיד אותם על טעותם המרה! אבל, האמת, לא נראה לי שזה יעזור במשהו, אז אין כ"כ טעם.

קראתי, ואני חושבת שזה די מוגזם

במה זה בדיוק שונה מכל התוכניות הרצות של המסכים ולמה זה כ"כ נבזה? לא צריך להיות כזה בוטה- הרי, אנו יודעים שהדיאלוגים שם לא הכי מתוחכמים בעולם ולא הכי מסובכים, אבל לא צריך להגיד שזה הורס לילדים את החיים או את האהבה שלהם... זה בכלל לא תוכנית לילדים קטנים, תלוי איזה גיל, אם זה כ"כ הורס להם אז שההורים האלה לא יתנו לילדים שלהם לצפות, אבל יש אנשים מבוגרים וילדים שמסכלים בתוכנית ואוהבים את זה, אז למה לקחת את זה מהם? אם משהו לא אוהב את זה, זה הבעיה שלו... נכתבו שם דברים מוגזמים לדעתי. ניבה

למעלה