כתבה על פיות..בערך..

sh0k0 girl

New member
כתבה על פיות..בערך..

טוב אולי זה כבר הופיע פה..ואם כן אז אני מצטערת.. אבל הנה.. http://news.nana.co.il/Article/?ArticleID=156867&sid=16

Bartal j

New member
מאמר נחמד למרות שנראה לי

שקראתי אותו כבר איפשהו , אבל בכל זאת זה נחמד להזכר , דבר אחד שהטריד אותי וגרם לי שלא להסכים עם דעת הסופר הוא: שהוא ענה לבנאדם ששאל האם פיות קיימות , שהן קיימות בספרים ובסרטים ובדימיון האנושי , כאילו כל אמונה לדעתי צריך לכבד , וכל איש באמונתו יחיה גם הקטע של מחוזות "שנשכחו מהלב " כמו האמונות הפגאניות , קצת עוררו תמיהה בליבי נוכח ההכללה הכללית שלו אבל וואטאבר. אבל אם היה מזדמן לי לשאול את כותב המאמר הייתי בוודאי שואלת אותו " האם הוא יכול להגדיר לי מה זה בידיוק מציאות בשבילו? כאילו הכוונה שלי היא , האם הוא תוחם את זה רק לעולם הגשמי הזה שבו אנו חיים או שזה יותר מזה? והאם יכול להיות שזה אפילו יכול להגיע למחוזות אחרים שאפילו הדימיון האנושי לא מסוגל לדמיין? ובהזמנות זאת הייתי גם רוצה לשמוע את דעתכם ולשאול מהי מציאות בשבליכם? עבורי מציאות זה מופשט שדבר שלא ניתן להגדרה כי איו לו גבולות כמו שהיקום הוא אינסופי כך גם המציאות , כאילו רבים נותנים לה גבולות ותוחמים אותה רק לעולמנו של בני האדם שבו אנו חיים וכאן הכל מוחשי וקיים וניתן לראות בעיניים , אבל בעיני יש מעבר לזה , הרבה יותר מעבר לזה ומעבר לכל הגיון וזה אולי עדיין לא מוגדר בפי בני האדם שיכולים לקרוא לזה פנטזיה , או יש כאלה שקוראים לזה מימד מקביל ושאר הגדרות אחרות אבל יכול להיות שמה שבשבילנו זה מציאות ברורה , עבורם זה אחרת ועולמנו בשבילם הוא הפנטזיה , בעוד שעולמם בעינהם הוא המציאות האמיתית והיחידה שהם מכירים? (ואני חייבת לציין שאני מגדירה במילה "עבורם" את כל סוגי הפיות והיצורים הקסומים שיש , כי הרי פיות זאת מילה כוללנית ולא מתמקדת רק ביצורים העדינים והמכונפים ) אוקיי עכשיו נכנסתי לשאלות מתפלספות קצת חחחח , כנראה רואים שעוד שעתיים יש לי מבחן בספרות שבו אני בהחלט חייבת להתפלסף חחח אבל מה אתם באמת חושבים , כאילו מהי מציאות עבורכם? שלכם:בר

sapirit14

New member
מציאות עבורי...

היא פשוט מה שקיים, קורה או מתרחש כרגע בנקודת הזמן המסוימת של עכשיו, בכל מקום. באמת קשה להגדיר מציאות. מציאות יכולה להיות גם נורמת חיים שאליה אנחנו מתרגלים ולכן קוראים לכל דבר שיוצא דופן בנורמה הזאת "לא מציאותי"- פשוט מפני שאנחנו חדשים לנשא והוא לא מוכר לנו, למשל, פיות. מציאות... מה שאנחנו בטוחים בו, יודעים שהוא קיים ושריר ונמצא. כמובן שלפיות יש מציאות שונה משלנו, כל התרבות שלהן שונה משלנו... אבל בעיקרון שתי המציאויות די דומות חוץ מכמה נורמות שחסרות אצלנו וקיימות אצלן או להיפך.

מציאות...

מה שקיים ומה שנמצא בעולם שלנו באמת אין לו גבולות.... כל דבר שאנו מאמינים שקיים באמת... או שקיים בלי ידעתינו על כך, למשל: לדעתי פיות הם מציאותיות הם נמצאות בעולמי ולדעתי הם קימות... נ.ב. באמת לא אהבתי את הקטע של "שהן קיימות בספרים ובסרטים ובדימיון האנושי" אולי לדעתו.... אבל לא לדעתי!!

ש י ר ד ן

New member
נחמד..רק שמה

שיותר שימח אותי היה שסוף סוף יש עוד משהו בפורום חוץ מתמונות הידד!!!!!!! אה כן, ושוקו, יהיה נחמד אם בפעם הבאה תשימי את זה בקישור... יהיה יותר קל...

למעלה