כתבה על לירון לבו....כנסו

כתבה על לירון לבו....כנסו../images/Emo13.gif

לירון לבו מתכונן לקראת טיסה לרומניה לצילומים לסרט חדש הוא מנסה לשמור על דיסקרטיות בכל הנוגע לתפקיד החדש אבל יש בשורה אחרת לאומה - יש לו חברה חדשה והוא מאוהב. בינתיים הוא נח, מבלה בעיקר בים ועוסק בנגרות חובבת אינטנסיבית למדי מאת: שירי הררי 28.06.04 לירון לבו הצליח להתברג יפה-יפה בנישת הגברים השרמנטים של "אהבה מעבר לפינה", שם הוא מתמרן במדי הקצין המגוהצים שלו בין אשתו בסדרה אסנת חכים לאחותה, מירי בוהדנה. לא רע. הוא רשם לעצמו השתתפות בסדרה נוספת רווית הורמונים "חלומות נעורים" וגם הופעה נאה במדי טייס ב"כנפיים". כיכב בסרט "כיפור", השתתף בדרמות הטלוויזיוניות "אנחנו לא כאלה" ו"מונדיאל", יצא לו גם לעשות גיחה לתיאטרון בהצגה "סוג'וד", ובימים אלה הוא מתכונן לקראת תפקיד חדש וסודי בסרט ישראלי חדש. הוא הספיק להתחתן ולהתגרש מהשחקנית ליאת גליק ועכשיו ללבו (32) יש עוד כמה בשורות לאומה - הוא מאוהב, נגר חובב וגר בתל-אביב עם גג שמשקיף בדיוק לים. עונה סוערת עברה על הדמות שלך ב"אהבה מעבר לפינה". איך אתה מסכם? "היה מצוין. כמעט נכנסתי לכלא, כמעט התגרשתי מאשתי, אין מה להגיד, היה פשוט מעולה. האמת, גם על הסט של הצילומים יש אווירה טובה ולמרות כל הלחץ כולם נשארים נחמדים וזה מאוד לא ישראלי". מה הביאה איתה החשיפה המאסיבית בעקבות הצטרפותך ל"אהבה מעבר"? "בכל מקום אנשים רוצים לעשות לי הנחות על כל מיני דברים ואני לא מבין למה". כלומר? "אני ממש צריך להתווכח עם אנשים כדי שהם יסכימו שאני אשלם להם על דברים. זה ממש לא נורמלי הדבר הזה, מה זה? אני לא מבין את זה". אם יש עונה שלישית - אתה בפנים? "ברור!". ומה אתה עושה בימים אלה, עם תום הצילומים? "עכשיו אני בדיוק הולך לארוחת דגים עם אבא שלי ואחר כך לים". יופי. ומה הלאה? "אחר כך אני אמור מתישהו לטוס לרומניה ולדרום אפריקה לצילומים לסרט חדש, אבל עוד לא ממש מדברים על זה". כשחקן שהתנסה במגוון תפקידים - פיתחת העדפה לז'אנר מסוים? "לא. כמו שאני רואה את זה, אני פשוט נהנה לייצר דמויות. מבחינתי, מה שמשנה זה התפקיד ומה שאני עושה ממנו. כל התפקידים שעשיתי עד היום היו מאתגרים עבורי, לא משנה למה זה היה - לסרט קולנוע או לטלנובלה". עכשיו כשאתה בין עבודות - מה אתה עושה בשעות הפנאי? "וואו, מלא דברים. אני אוהב לרכוב על סוסים, לנסוע באופניים, לצעוד ברגל המון, אפילו צעדות של עד שלושים קילומטר לבד, אני אוהב לעשות ג'אגלניג, לנסוע על אופנועים, ג'יפים, לצנוח, לשחות, ללכת לים, לראות סרטים". אוקיי. העניין מובן. רגע, ואני אוהב גם לעבוד בידיים, בנגרות, ואני גם יודע לרתך". אז לאן אתה מפנה את פרץ העשייה הזה? "יש לי בבית גג מדהים מול הים והחלטתי שגם על הגג צריך לראות טלוויזיה, אז בניתי כל מיני דברים שנכנסים ויוצאים מהבית על גלגלים. למשל, יש לי ארונית שבניתי, שהיא גם מתקן לדי.וי.די, לוידיאו ולמערכת ובכלל, וגם ציפיתי את כל הבית שלי מבפנים בעץ". מי שזוכה בימים אלה ליהנות מהנוף התל-אביבי שנשקף מגגו של לבו היא בחורה בשם יעל, לא פרצוף מוכר בשלב זה, אבל לבו מכריז בששון "יש לי חברה!". הם כבר חודש תמים ביחד. "נפגשנו על הבר", מספר לבו. כלומר, התחלת איתה על הבר. זה הסטייל שלך? בדיוק. אבל רגע, אולי היא בכלל זאת שהתחילה איתי, הרי יש גם אפשרות כזאת, את יודעת, וזה דווקא קורה לי הרבה, המון אפילו. אבל במקרה שלנו, אני חושב שזה היה מאוד שווה בשווה, כלומר די התחלנו אחד עם השני בו זמנית". בכך אתה מזים סופית את השמועות על רומן עם מירי בוהדנה? "אני הזמתי אותו מההתחלה. מירי מותק, מקסימה ופרטנרית נהדרת למשחק, אבל לא היה בינינו מעבר לזה כלום". אז תפסנו אותך מאושר ומאוהב? "כמו תמיד". רוצים להגיב? היכנסו לפורום Eonline

TuLa MasTuLa

New member
כן, שמו את זה כבר אתמול..תודה בכל ז

זאת ומשהו לא קשור פשוט לא רוצה לפתוח הודעה חדשה...ניר יהיה פה יום חמישי הזה??כי אם כן אני לא יכולה לראות!!!אוף כמה פספסתי, פספסתי מירי בוהדנה יהודה לוי ומורן גרוס ואם זה יהיה יום חמישי אז גם את ניר!!!! ולכו תדעו מי עוד לא ראיתי :(

כדיי לא לפתוח עוד שירשור כנסווו

פליז לא ראיתי אתמול פיספוסים....ספרו לי מה היה עם אהבה מעבר לפינה???הראו תפסיפוסים של השחקנים??? פליזזזז ספרו ליייי

TuLa MasTuLa

New member
זה מה שאני שואלת..נדמה לי שהזה..ו..

בפיספוסים לא היה שום דבר שקשור אלייהם כאילו הם היו רק שופטים

k a b o o k

New member
תודה על הכתבה../images/Emo13.gif

מקווה שהוא רק יחזור לעונה ה-3 (שמקווה שתהיה!!)

למעלה