כתבה על הרכבת הקלה

מצב
הנושא נעול.

Master18

New member
כתבה על הרכבת הקלה

כתבה על הרכבת הקלה
כתבה שהופיע היום במדור הכלכלה של ידיעות האחרונות דברים עיקריים מהכתבה: מחיר הנסיעה יהיה 4.70 לכל כיוון יבוטלו קווי אוטובוס שיהיו חופפים לרכבת. וסתם משהו שהציק לי "רכבת מרכז" שוב נראה רכבת צפון...

Master18

New member
נראה=נקראה

כתבה על הרכבת הקלה
כתבה שהופיע היום במדור הכלכלה של ידיעות האחרונות דברים עיקריים מהכתבה: מחיר הנסיעה יהיה 4.70 לכל כיוון יבוטלו קווי אוטובוס שיהיו חופפים לרכבת. וסתם משהו שהציק לי "רכבת מרכז" שוב נראה רכבת צפון...
נראה=נקראה

mucool2

New member
חסר שם למטה

כתבה על הרכבת הקלה
חסר שם למטה
"מוסף פרסומי".

alantan

New member
איך הגיעו בכלל לכפר מל"ל???

כתבה על הרכבת הקלה
קרית אריה רחוקה כשבעה ק"מ בקו אוירי. גם אם תוקם תחנה באיזור הדיפו, היא לא בדיוק תשרת את איזור כפר מל"ל יותר מאשר כל נקודה אחרת בשרון.

mucool2

New member
סתם נטפלו לפרט שולי

קרית אריה רחוקה כשבעה ק"מ בקו אוירי. גם אם תוקם תחנה באיזור הדיפו, היא לא בדיוק תשרת את איזור כפר מל"ל יותר מאשר כל נקודה אחרת בשרון.
סתם נטפלו לפרט שולי
חלק מהאדמות באזור הדיפו המתוכנן בקרית אריה שייכות כנראה לכפר מלל. נראה לי שחפרו מתחת לאדמה (תרתי משמע?) כדי למצוא את ה"שערוריה" המופרכת הזאת. לא ידוע לי אפילו אם יסיעו לשם נוסעים (על השאלה הזאת המראיינת המצחקקת ויתרה משום מה).

alantan

New member
../images/Emo45.gif נגמר הרומן בין ניר-מוזס לשרון?

סתם נטפלו לפרט שולי
חלק מהאדמות באזור הדיפו המתוכנן בקרית אריה שייכות כנראה לכפר מלל. נראה לי שחפרו מתחת לאדמה (תרתי משמע?) כדי למצוא את ה"שערוריה" המופרכת הזאת. לא ידוע לי אפילו אם יסיעו לשם נוסעים (על השאלה הזאת המראיינת המצחקקת ויתרה משום מה).
נגמר הרומן בין ניר-מוזס לשרון?

mucool2

New member
מי בכלל דיבר אליך?

צ'טערת, אבל אתה ממש לא הטיפוס שלי!
מקווה שבכל זאת נהנית מ-Valentine's Day...
מי בכלל דיבר אליך?
כאן במערב עוד לא נגמר, אבל אנחנו ממש לא חוגגים את זה (יש לנו ט"ו באב, גם ט"ו בשבט זה לא רע).

alantan

New member
הטיוב נוסע אף פחות מכך

50 קמ"ש זה טוב?
הטיוב בלונדון נוסע מהר יותר, לא?
הטיוב נוסע אף פחות מכך
אני מניח שהכוונה שלך למהירות המירבית, שכן מהירות מסחרית של 50 קמ"ש יהיה קשה עד בלתי אפשרי להשגה על ידי כל מערכת להסעת המונים, שמטבעה עוצרת בתחנות רבות וקרובות אחת לשניה. בלונדון זה ממש תלוי באיזור ובקו. במרכז העיר, רוב הקטעים הם של עד 25 או 30 מייל לשעה (40 ו-48 קמ"ש בהתאמה). בפרברים מגיעים ל-45 מייל לשעה (72 קמ"ש) ובקטעים מסוימים של המטרופוליטן אף למהירות המסחררות(!) של 50 מייל לשעה (80 קמ"ש). אגב, בשנות ה-60 וה-70 המהירות המירבית של קו זה היתה 70 מייל לשעה, אבל הקידמה, מה לעשות, לא תמיד מביאה עימה שיפורים.

alantan

New member
גם כאן אנחנו לא ממש

מי בכלל דיבר אליך?
כאן במערב עוד לא נגמר, אבל אנחנו ממש לא חוגגים את זה (יש לנו ט"ו באב, גם ט"ו בשבט זה לא רע).
גם כאן אנחנו לא ממש
אבל בכל זאת קניתי ברכה לאשתי שלא תרגיש לגמרי מקופחת בעבודה.

traiNir

New member
נראה לי שאפשר להגיד בשעה טובה!

כתבה על הרכבת הקלה
נראה לי שאפשר להגיד בשעה טובה!

תודה רבה. יישר כח על הסריקה!

כתבה על הרכבת הקלה
תודה רבה. יישר כח על הסריקה!
המשך לסרוק ותבורך ! אביה.

2011 ?

כתבה על הרכבת הקלה
2011 ?
הייתי אומר אופטימיים ביותר...

מצב
הנושא נעול.
למעלה