כתבה על אבו דאבי ישראל באתר של ADCC

sgracie

New member
חובבני

אתה מסיק פה מסקנות ללא שום ביסוס, על סמך מה שנראה לך "הגיוני" וגם אם לרגע נזרום אם זה שכתבת "אם היתה לצורה הנוכחית שלה סוף מה שמע היא תלוייה בגורם הזמן" אין שום חובה לכך שיהיה לאנרגיה התחלה הטעות הזו נובעת מכך שאתה מניח שקיים איפשהוא בעבר הרחוק נקודה שבה התחיל ציר הזמן, ולצערך הנקודה הזו לא קיימת כלל, היא רק בראש שלנו בני האדם, אנו היום בשנת 2010 והאמת היא שזה רק דרך לציין שאנחנו X שנים לאחר מאורע כזה או אחר נסה לענות לי על כך: מתי התחיל הזמן? או לחילופין, מהי נקודת הזמן הכי מוקדמת שהתרחשה? לא תוכל, בדיוק בגלל שעל כל תשובה שתיתן אשאל: "אז מה קרה רגע לפני" ואז תאלץ להגיד "אתה יודע מה, אז רגע לפני היא נקודת הזמן הכי מוקדמת" ואז אני אחזור על אותה שאלה ונמשיך כך לעד...

לא נכון

חומר הוא דבר מוגבל אז הוא תלוי בזמן,לפני החומר אין שייכות לזמן זאת אומרת שחייבת להיות נק' התחלה למשהו חומרי

sgracie

New member
התעלמת מכל מה שכתבתי והמשכת באותו קו

ללא כל ביסוס, ללא כל היגיון

ממני ביקשת לא להשתמש בהיגיון

"אל תגיד לי זה הגיוני" הדברים שכתבתי הם עובדה,הדברים שאת כותב הם תאוריות מה ההגיון מחייב?

sgracie

New member
מה עובדה ב"Xהוא דבר מוגבל לכן הוא תלוי בזמן"?

בעצם X יכול להיות כל דבר, בלי קשר לחומריות כמו שכתבתי, זה קשקושי אמנון יצחק

sgracie

New member
לא ביקשתי ממך לא להשתמש בהיגיון

ביקשתי ממך לא לטעון משהו ולהוכיח אותו בדרך הזו "הרי ההיגיון מחייב" שתבין, זה שמשהו הגיוני בעיניך לא תורם כלום למידת היותו עובדה לפני מאות שנים אנשים האמינו שכדור הארץ שטוח ושהשמש סובבת אותנו, רק בגלל שזה היה נראה להם הגיוני...

AmitNHB

New member
גם אני מאמין בסוג של אלוהים.

אני מאמין שיש משהו, אולי כח אולי אנרגיה אולי יישות - שנשגב מבינתי להבין. מה זה בורא עולם ? האם אתה מוכן לשקול, רק לשקול
שאולי נשגב מבינתך להבין כזה מושג ? מה זה עולם בכלל
כדור הארץ
מערכת השמש
שביל החלב
כל המסה
כל האנרגיה
כל מה שניתן לחשוב עליו
כל מה שניתן להבין וגם מה שלא ניתן להבין
מה זה לברוא
ליצור יש מאין
ליצור יש מיש
ומה עם מה שהיה לפני זה
שאלות קשות, כ"כ קשות שאני לא בטוח בכלל שאני מנסח אותן נכון. למעשה, כנראה שאני לא

danielmo1

New member
בידיוק בגלל זה

הגיע הזמן לסגור את הנושא האין סופי הזה שנשאל אין ספור פעמים על ידי אין ספור אנשים ברחבי העולם ונחכה היום ל5 בבוקר כדי להנות מאירוע MMA נוסף וואלק, איזה חפירות האכלתם אותנו בנושא הזה סחטיין

sgracie

New member
ולגבי שיעור ההתנדבות הגבוה לסיירות...

לא רק שמדובר ב"שיעור" בזמן שבמספרים אבסולוטיים מדובר במספרים לא משמעותיים, בטח לא חצי ויותר והם עושים זאת מהמניעים האגואיסטיים שלהם, בין אם זה בגלל שזהו צו השעה של הרב (וראינו דוגמא לכך לפני חודשיים, ברגע שאיימו להפסיק הזרמת תקציבים הרבנים איימו על הפסקת שליחת תלמידי הישיבה לצבא, גם כן נאמנות) ובין אם זה בגלל שהם מאמינים שכך יקנו לעצמם מקום בעולם הבא

זקס11

New member
עמית- קבל תיקון

ברית כן נחשב למשהו בריא. נכון שיש מחקרים שסותרים את הדעה הזו, אבל גם יש מחקרים שטוענים שעישון זה בריא. לגבי דת ואמונה באלוהים-אין סתירה. להיפך, כמה מהתאוריות המדעיות רומזות על קיומה של ישות מכוונת (למשל, החוק האנטרופי הגדול). גם נושא ההתחשבות הוא נושא מורכב. למשל- באותה מידה אפשר לומר שלא מתחשבים בהורים, כי זה זבשם שהם החליטו להשריץ. או גם אפשר לומר שיש רק משקל אחד, כי מי שנולד גמד- זבשו.

AmitNHB

New member
לא, חבוב. קבל אתה תיקון.

ברית אינו נחשב לתהליך בריא. נכון שיש מחקרים שסותרים את הדעה הזו, אבל גם יש מחקרים שטוענים שעישון זה בריא. הטוענים בעד ברית משתמשים בטיעונים מופרחים לחלוטין, שלא לומר מגוחכים, שלא לומר מטומטמים. הפחתה בסיכון לחטוף וירוס כזה או אחר בשל יחסי מין לא בטוחים
יש לי פתרון קצת, אבל רק קצת יותר הגיוני... הפחתה בקיום יחסי מין לא בטוחים עם אנשים שאינך מכיר
אני כבר לא מדבר על זה שאם אתה מקיים יחסי מין לא בטוחים בקביעות, זה לא ממש חשוב אם הסיכוי להידבק הוא 0.8, 0.6 או 0.1. כאשר N- מס' הפעמים שמקיימים יחסים כאלו גדל, הסיכוי להידבק במילא מתכנס ל 1. אפרופו מחקרים, מחקרים אובייקטיבים, אלו שהסתמכו על עדויות של אנשים שנימולו בגיל מאוחר, מצביעים על כך שיש הבדל ניכר ברמת הרגישות וההנאה.

אתה טועה

הרבנים לא לקחו את המונופול לידיהם,כשיש רופא מומחה אנשים ניגשים אליו יותר מלשאר,אני אדם ממ.. אפשר להגיד חרדי ואני לא מסכים עם כל הגחמות החדשות מכיוון שאתה מסתכל מבחוץ אין לך ידיעה מה הרבנים חושבים או עושים אתה ניזון מהתקשורת שהרבה באים מגישה של אנטי. שני הרבנים שהזכרת עושים מה שנכון לפי התורה(לפי ראות עיניהם,בשביל לחלוק עליהם אתה צריך ידע לא מבוטל על דרכה של תורה) אם אתה לא מאמין לדרכה של תורה זה כבר דיון אחר. נ.ב הרבנים שהזכרת(אני יודע שלא לזה התכוונת) לא היו שותפים להפרדה באוטובוס,אך בשביל לסבר את האוזן הידעת שהבד"ץ החרדי ניסה להפעיל אוטובוסים פרטיים עם הפרדה ומי שמנעה זאת היתה חברת אגד נק' למחשבה,אם תשאל את דעתי האישית לעניות דעתי זה נראה מוגזם..

אתה טועה בענק..

מיכוון שהתחרויות בשבת אז יש מתי מעט כי ממילא לא טורחים להגיע או לבדוק כי זה נהיה מובן מאליו..

מרקו בי

New member
טוב אם נכנסתם לדיון על אלוהים

נתייחס לזה קצת בהומור ולא נריב כל אחד בדעה שלו הנה אלוהים http://www.youtube.com/watch?v=kipCjF04DAA

למעלה