כש סי מופיעה

seaגל

New member
כש סי מופיעה

אלוהים שומע שומע את הנשמה של זמרת גדולה הייתי בהופעה היום של סי ורציתי לומר לך סי ולכולם פשוט חוויה לשמוע אותך שרה לראות איך את מתקשרת עם הקהל משהו מיוחד, אמיתי כל כך..... מאחלת לך שתמיד תזכי לשיר ולחייך ולעשות לאנשים שמח בלב... עד גיל 70 ויותר.. מחזיקה אצבעות לאבא שלך....ושולחת לו אור ואהבה ורפואה שלמה.. תודה על ערב נפלא... *ולך כוכבת שבזכותך הייתי שם- תודה

הכוכבת

New member
כשסי מופיעה זה באמת מדהים

זה נכנס לנשמה וללב. ההופעה היתה מהממת, סי היתה מחממת, ונהניתי מכל רגע. תודה לך שהקדשת לי את השיר, תודה על התשומת לב ותודה על הכל. ולך seaגל, תודה שאת מי שאת.

ט י נ ה

New member
בנות תודה אני מסמיקה ......

ואכן זהו המופע שלי והנה התוצאה מתחילים להגיע אנשים שלא ראו אותנו שנים ואנחנו הרי היינו שם כל הזמן מחכה לכן כל שלישי בגאנקי תל אביב החל מ 06.01.03 שלכן סי

כל יום שלישי בג'אנקי?

טוב לדעת, רק איפה זה הגאנקי בתל אביב??? איזו הופעה את מריצה במועדון? אקוסטית, להקה, ... ??? איזה כייף !!!!!!! מזכיר לי איזו תקופה מהלוגוס...

actress

New member
קרליבך 23

ואופנועני קבל
גדווווווווול איפה נעלמת?

הי יקירתי מיכלי !

מה נשמע? כן קצת נעלמתי מ"עומס יתר" בתקופה האחרונה בכלמיני רמות. שמח להיות פה (למעשה ברוחי אני פה הרבה יותר). מה שלומך ? איך הולך? מה קורה? קבלי בחזרה
ו-
ממני, מאופנוענית, ומאופנועניתצ'וק. אנחנו עובדים על אחד מימי השלישי, בא לנו משהו משהו על הופעה וכבר די מזמן שלא היינו. יש סיכוי לראותך ????

actress

New member
../images/Emo12.gifאממ...בוא נראה...אתה אומר יום ג'

אממ....... לאיזה הופעה באיזה איזור אתם רוצים ללכת? קל"ב או רה"ב (רחוק מהבית
) אממ.... אם תגידו לי מיכלי אנחנו מגיעים וכוללללל רומי!!! |אני מגיעה אם אתם תגידו לי מיכלי אנחנו מגיעים לבד אז תן לי לחשוב על זה כמה שניות....
בהחלט

actress

New member
תזרוק אזור, שעה, מיקום ונבדוק......

מה הכי טוב... אזור השרון, דרום, מרכז, צפון וכו'.. וכו'...

ט י נ ה

New member
אלוהים שומע את תפילות הילדים

תודה על המילים החמות שלך ראיתי אותך ויודעת שנגעתי בך תודה אישה מקסימה אחכה לך ולכן תמיד בהופעותי שלך סי

למעלה