כשה-
בוכה

*יערית

New member
כשה-../images/Emo23.gif בוכה../images/Emo182.gif../images/Emo182.gif

אמרתי רק לפני שבוע שאני לא שומרת על אף אחד..... הכל עיניין של החלטות ,מי רוצה להשאר לצידי ומי לא...והחלטת ללכת....הכי רחוק ממני.... אני מכבדת את החלטתך אחרי לילה קשה שעבר עלי, חושבת שזה הדבר היפה ביותר שאמרת לי אתמול "לימדת אותי מהי אהבה"וזה אולי משהו שאני הבנתי על עצמי עם הזמן...אני תמיד מלמדת וכולם הולכים לחפש להם מתלמדים אחרים קשה להשאר במחיצתי יודעת.... מזכירה לך שהבית תמיד פתוח עבורך הילדים תמיד יחכו לך קח לך את הזמן.... אוהבת אותך...ותמיד אוהב!

עלמה2

New member
יעריתו'ש, זה נראה לי כמו משהו

מותחחחחחח, של ה- 1.4 ......., אבל אם ..... אין לי מילים וקבלי ממני
גדול. עלמה.

*יערית

New member
תודה עלמה...

גם אני מחכה לראות האם עובדים עלי
לא..לא נראה לי..הוא לא עד כדי כך רשע! תודה}{ בתקווה שהדברים יחזרו לתיקנם

noamic

New member
הי יערית

אחכה יום יומיים לפני שאגיב, כי ליבי מלא אלייך, ובגלל צירוף המקרים של התאריך - אני כל כך איתך - שאחכה לפני שאפרק את עצמי. בכל מקרה - מגיע לך כל הטוב שבעולם !!!!!!!!!!! אז - תגובה בהשהייה.... וחיבוק !

*יערית

New member
תודה נועם...

מקווה שעד הערב דברים יהיו ברורים יותר.. אני לא מיד מספרת לילדים שכ"כ קשורים אליו רק הבוקר הבן זלי אמר לי "אמא למה אבא לא איתנו?למה רק אני מתגרש?כל החברים שלי בגן לא מתגרשים רק אני.."ואז הזכרתי לו שגם עם בן הזוג של אמא טוב ונחמד וטבעי לנו...אז למה לחזור לסיפור הפרידה מאבא שוב? הוא אמר לי"אההה נכון...שכחתי".... עכשיו נראה לאן כל הבלאגן הזה יוביל אותי...... הלוואי ורק בשורות טובות. }{תודה

noamic

New member
הוא יחידי ?

ואיפה הסטטיסטיקות, החברים, תראי לו שהוא לא יוצא דופן, חד הוריים, כאלה וכאלה, בכיתה של הילדה שלי 10 מתוך 30 אינם במשפחות "נורמליות" תסבירי לו שמצבו "נורמלי". מספיק קשה לו גם ככה, שלא ירגיש "לבד" במערכה... שלא ירגיש כל כך מקופח ויוצא דופן, כי לצערי בימינו - זה לא כך...

*יערית

New member
אני הרגעתי אותו....

ואמרתי לו להפך...שהוא צריך להיות גאה שיש לו כ"כ הרבה אנשים אוהבים סביבו יש לו כמה מקומות בילוי..יש לו אבא שרואה אותו קבוע פעמיים בשבוע ..לעומת ילדים אחרים שאבא גר בבית ועם זאת לא רואים אותו כי הוא עובד סביב השעון. הוא קנה הכל
תודה

sugar7

New member
ליבי איתך ../images/Emo23.gif

אני לא בטוחה שאני מבינה את התרחשות העניינים, אבל מקווה שיצא מהם (בסוף) רק טוב!

יעריתוש

תזמון גרוע....רוצה לכתוב לך כמה מילים ללב ובעומק יש הרגשה של בדיחה. אני זוכרת את המילים ,החום, והפירגון שלכם אחד לשניה,והנה פתאום בלי רמז או סימן הכל חלף? לא מאמינה. אני מקווה שהילדים לא צד בבדיחה ,ואני מקווה שזאת בדיחה גרועה. ואם חלילה אמת ,את ליבי ותמיכתי תקבלי מבטיחה דקה אחרי יעבור יום הרמיה.... בינתיים קבלי בחינם

ח ד

New member
ממש ממש ממש לא מבין...

קראתי את השירשור שהתחיל בהודעה של יערית, וככל שמתקדמים זה נהיה יותר ויותר מעורפל. אני מזהה אצלי ולפחות אצל שני אנשים שהגיבו התלבטות אם להאמין או לא. יונה - איזה אבן נגולה? ולמה טוב שיש פורומים אחרים? יערית - מה קורה? לא שאני נגד מתיחות ה-1 באפריל, אבל אני חושבים שיש נושאים שאיתם לא כדאי לשחק. מישהו מוכן להבהיר מה קורה פה כדי שכולנו נדע איך להתייחס?

עלמה 3

New member
ממש ממש עבודה בעיניים ../images/Emo6.gif

הצלחת, כמעט וקארתי לחצי השני השלך, להעמיד אותו לדין או שלפחות יסדר לנו את האוזניים. נו נו נו לך, לא מצאת על לצחוק............ סחטן עליך כעמט כמעט והאמנתי לך. עלמה,

חד

עד שיערית תכנס ותספר את הסיפור המלא...אתן לך רק וואליום להרגעה . אחרי שקראתי את יערית שם למעלה נבהלתי נורא,אבל בתוך תוכי חשבתי שזאת עבודה בעיניים כי אנחנו מכירים את מעוף ולמדנו לקרוא כמה הוא מפרגן ליערית שלו. הלכתי לטייל בפורומים שכנים בהמלצת עלמתנו 2,3 וגיליתי את האמת....ואז נגולה אבן מעל ליבי..... זה הכל היה 1 באפריל

תגידו, זו רק אני או שנפלתם על הראש?

מילא, שכל המסורת הזו של יום השקרים היא לא הדבר הכי חכם בעולם, אבל בנושא כזה, במקום כזה? פורום באינטרנט הוא מקום שכל אחד יכול לכתוב בו מה שהוא רוצה ולהציג את עצמו איך שהוא רוצה. חוץ מאלה מאיתנו שגרים באותו מקום, אף אחד לא יכול לדעת אם מה שאחרים כותבים זו אמת או בדיה. יש איזה צורך לקבל באמון בסיסי, שהוא שברירי משהו בכל מקרה, ולי לא נראה שיש מקום לערער אותו - וגם כך יש בחלק מן הפורומים תופעות מוזרות ומעניינות ולא ממש משובבות נפש שבמסגרתם יש התחזויות, שקרים ומתיחות, לא תמיד ממניעים טהורים. מצטערת. אני מרובעת ושמרנית ואולי אין לי חוש הומור, אבל אותי המתיחה הזו לא מצחיקה. בכלל. ואני לא מסוגלת להסתכל עליה באהבה אפילו קצת, אם לפרפרז את החתימה של יערית הבדחנית.

ע י ן

New member
אה. הבנתי.

כשקראתי את ההודעה הראשונה של יערית משהו קפא לי בתוך הלב. באמת. לקחתי את זה די עמוק, וישר רציתי לתמוך. עכשיו אני מבין שעבדו עלי. מה אני אגיד לכם, זה לא שאני שונא מתיחות עקרונית. אבל אני ממש לא מעריך מתיחות כאלה, שמשחקות לי על הרגשות היותר עמוקים.

*יערית

New member
חברים יקרים../images/Emo140.gif

מצטערת שלקח לי הרבה זמן מאז שכתבתי את הודעת המתיחה שלי כאן עד לרגע הזה שאני מודה בו{למרות שיש שעלו עלי לפני כן} היינו עסוקים בעיניני שמחות בבית.... צר לי שחלקכם לקח זאת בצורה לא הומוריסטית ויותר מזה לא ציפיתי לקבל תגובות של וואו ! זה פשוט היתה החלטה שלי ....איך למתוח ובמה למתוח ואתם צריכים פשוט לכבד את המתיחה ואת היום שמתבקש לכך, בד"כ הנני נוהגת לכתוב הודעות שכאלו {מותחות ומטופשות} וביום כזה הכל נסלח כי זה יום השוטים..ומותר להשטתות יום בשנה{אף כי יש אנשים שבכל יום נוהגים כך} כנראה שיש שלקחו זאת יותר מידי אישית ושוב....לא היה כאן שום מניעה של "לעבוד על" אלא להשתתף איתכם ביום הזה..ונחמד שהיו שלקחו זאת בצורה הומוריסטית ואף ידעו לגשת למקומות אחרים שבהם אני כותבת בכדי לשים לב לאמיתות הדברים. דבר אחד למדתי מזה..וזה עבור המסר שקיבלתי... לא הולכת להתנצל על דבר שלא היה אמור לפגוע באף אחד ממכם ובטח לא פגע....כי זה העסק שלי בלבד זו המתיחה שלי בלבד זה היה יום כזה שאין להאמין לשום דבר....והלכתי עם זה עד הסוף אפילו עם חברים הכי קרובים שלי. לוקחת צעד אחורנית....ובכל זאת מתנצלת אם אדם כזה אן אחר נפגע מתוכן דבריי.... בהצלחה לכם אנשושים....בתקווה שתדעו שהחיים לא תמיד הולכים רק על הקווים..לפעמים כמו ביום הזה ממש...ניתן להשתטות ובכל זאת לא להרגיש אשמה..... ואני מרגישה אשמה. תודה לילה טוב.....יש לי עוד הרבה מה ללמוד בחיים

למעלה