כשהשמן והרזה....

יערית

New member
כשהשמן והרזה....

נעמדו להם שם בפינה ,מחכים לטרפם החדש.. מה הרגשת? מה שאני הרגשתי? זה היה טוב.. משחרר, אורגזמה שמימית... סוף סוף אני מרגישה את זה חזק!!! כשהתקרבתי אליו יותר הרגשתי את הלמות ליבו, הצעקה של הסוף נשמעה בקול רם, ורק אני ושתי רגליי ממענות לזוז מהרמקול, השירים היו נפלאים,אם כי ישנים, העיקר האורגזמה.... עכשיו מי יכול עליי תגידו..מי? יערית.

יעריתוש,אני כועס..

הולכת לפנוים-פנויות מחכה בפינה שיזמינוך.. המממ..גשי אלי אחר ההפסקה מרק.

יערית

New member
ככה אתה מכיר אותי?

פנויים פנויות? מי פנוי בכלל? הראש שלי תפוס לדברים (לא גברים)אחרים... ולחכות בצד אמרת..שיזמינו אותי? הצחקת אותי..... יערית(שלא נמצאת במצב נואשש)

שרון-ב-

New member
הם לא חיכו לטרף חדש יקירתי

הם חיכו שסוף סוף אחת מהותיקות תיגש ותתטוף אותם אבל הם יכולים להמשיך לחכות.. אורגזמה קיבלת שם ? לא יכולת לשתף גם אותי ? כל הגוף כואב לי - אחלה אורגזמה... במיוחד הרגליים.. כן, נכון, אמא אמרה תמיד לא לאכול בעמידה.... מרק !!! יערית ואני לא הולכות לפנויים פנויות אדוני אנחנו לא פנויות כלל וכלל ואנו מעדיפות להשאר ``פנויות`` שכאלה כשיתפנה מקום מבטיחות להודיע ועד אז.... נמשיך לפזזזזזזזזזזזזזזז יערית ? מה לחשת לו באוזן ??

יערית

New member
אני אמרתי לו....

לך תתרגל איתה.... דנדידנדיגדיגידן.......... אז הוא אמר לי: ``מותק,אבא לא חתם על הצ`ק....`` יקירתי,לא זכור לי שלחשתי למישהו משהו באוזן, טוב לא זוכרת ממש:), שמחה תמיד להיות לשירותך אחת לשבועיים, see u in two weeks! הראשששש.....צריך עוד קפה, אז ביי יערית(ששמה לב שהפילו אותך מהמיטה)

שרון-ב-

New member
בשירות המדינה אחת לשבועיים ?

אותי לך צו 8 והכל יהיה בסדר צריכה אותך פעם בשבוע , לא פחות ולא יותר. הוא התלהב, מהמוסיקה מהעינטוזים, מהכלללללל וזה תל אביבי מצוי... לא מודעים למקומות הקטנים אך גדולים !! גרמנו לעוד אחד להתמכר :) כן. קפה. נכון. הקומקום קפץ בדיוק. ביי שרון שחזרה למיטה שלה

למעלה