כשהיוזרית מאתגרת את חרוב. מיט שוס

Nרב

New member
ממש לא,

ואם דנו בשפה העברית, "תחתונית" זה בעצם מותג שהשתרש בעברית היומיומית (ולא תרגום כמו שאמרתי בטעות) ומסמל משהו ספציפי מאד. "תחבושת" זאת מילה שהיא כבר SO-80s.... אם את מתכוונת לתחתונים שנרטבו (...) תגידי תחותונים ולא כל מלה אחת שגויה (תחתונית, תחתון) שמעלה קונוטציות אחרות...

anatc

New member
קשה לי להאמין כי יש כאן קוראים

שהקונוטציה שלהם למילה תחתונית היא למשהו "מגעיל" עבורי תחתונית היא חלק מהלבוש חלק מהיום יום ואם על הדרך משהו או מישהו גורמים להתרגשות פיזית
- התחתונית שומרת על הבגדים מפני הרטיבות כשאני אוכלת קרפצ'יו קוקי סן ז'אק באורקה, אני מתענגת כל כך...וכמובן - ושמחה כי יש לי תחתונית המגנה על בגדי, ואם להמשיך עם העניין - מגנה גם על המושב במסעדה מאחר וזה סגנון הכתיבה שלי, אני ממליצה לאותם נפגעים להמנע מלקרוא את ביקורותי

Nרב

New member
ואצלי תחתונית (פד)

היא סמל לעוד סממן לשיעבוד האישה (כי אנחנו לא באמת צריכות שמשהו סינתטי אך "נושם" יציל אותנו מהלחלוחית הטבעית של חיינו הנשיים הטבעיים, ובעצם ימכר אותנו להשתמש בו, נכון?) אבל לא משנה, מי שנהנה/ית (מזה או מזה, או מדברים אחרים וואט-אבררררר) שיהנה. וסגנון כתיבה זה משהו שאפשר לשנות, לעדן, או .... שלא. לא חובה, רשות. (צינזרתי אותך פעם? נדמה לי שלא). בברכת רטיבות לכולן

anatc

New member
בוודאי שלא צינזרת אותי

כבר אמרתי לך מה אני חושבת על הדרך בה את מנהלת את הפורום
וזו אחת הסיבות שאני שמחה וגאה להיות חברה (לפעמים פעילה יותר, לפעמים פעילה פחות) כולה (פעם שנייה היום
) זוויות ראייה שונות - הכי לגיטימי לילה טוב ורטוב

ננה f

New member
ובמחשבה שנייה גיברת שיא

את חושבת שהיום בין מטעמים למירב היה סיכוי לשרשור ההוא שלנו?

anatc

New member
למה את מתכוונת../images/Emo35.gif

לשרשור הזה? בוודאי שהיה ויש לו סיכוי, בעיני הוא אחד האלגנטיים המעניינים והמרתקים שנכתבו השתתפו בו מיטב ומירב חברי הפורום, והיו אף כמה סיפורים מרגשים במיוחד, כמו הסיפור של גידי, זוכרת? לדעתי לא היו קטעים "בוטים", בכל קריטריון שהוא היו רמיזות, דימויים משעשעים, חשיפות וגילויים ואני בטוחה שגם מרב וגם "מטעמים" היו שמחים לקרוא ואפילו להשתתף בו מה דעתך

ננה f

New member
../images/Emo3.gif

לדעתי ממטעמים (גם אם רותם עוד לא ראתה את כל מעללינו, נכון רותם?) כבר ראו וקראו ה-כ-ל. בטח שהלורד, מירב בוודאי. דווקא השרשור של הרגעים המביכים נעלם לי. מישהו? לעזור לי למצוא אותו? היו בו כמה קטעים טובים בהחלט. יש לי בעייה עם הגדרות של בוטות, כמו שאמרתי. אז אין מה לשאול אותי על כאלה קטעים. אבל...אהמ... את יודעת שאף פעם אי אפשר לדעת, המון משתתפים חדשים, עוד סיפורים שעולים וצצים. מי יודע...

anatc

New member
../images/Emo41.gifלחותונים../images/Emo41.gif זה מעולה ../images/Emo45.gif

מזכיר לי משהו שסיפר מתי כספי בהופעה: איש אחד נכנס לבית מרקחת כשהוא מחזיק חוט ביד פנה לרוקח וביקש קרם לחוט
זה לא אני...זה מתי

ח ר ו ב

New member
ענק. והנה החומוס בלאדי שדנכל אהב

מהסיור בנצרת. עשוי לא.צהרי שישי.

ח ר ו ב

New member
../images/Emo207.gif. מנה מנצחת .

קבב טלה על רבעי פיתה זילוף טחינה. עגבניה. אליפות..........

ננה f

New member
מתי... היו לו הרבה בדיחות קרש שם

בהופעה הזו... אבל לא יכולה לשכוח את ההופעה שלו עם ריקי גל איזה כיף זה היה ילד אסור ילד מותר ובני בני ילד רע...

זו לא הנקודה בכלל

לא משנה כעת מה התרגום. משנה על מה חשבה ענת באנירה המטאפורית שלה. הרי מקובל להגיד כל מיני ביטויים הקשורים במיניות האדם סביב הנאה. לא כך? אז היא בחרה במרומז את התחתונית, כדי לא לומר בבוטות אני מרטיבה 7 סמ"ק של מיצי ברטולין. כל זה כדי לבטא בהומור ובקריצה את תחושת הנעימות שמזון מסויים מחולל בה. והמבין יבין. (ואין לראות בדימוי הזה רמיזה לתפקידו הראשי של הפד, כסופג דם וסת. לא חשדתי בה שהיא ערפדית מצוייה)

למעלה